>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
U mnie sprawa się ruszyła. Odpisali, że dokumenty zostały pozytywanie rozpatrzone, a wypłata potrwa 1-2dni robocze.
Ja dzwoniłem dziś, mają problemy i kasy mogę dopiero się spodziewać w pn-wt...
 
Y 0

yazpid

Użytkownik
Pięniądze są już na mb, ale cała operacja wypłaty trwała prawie tydzień. Grałem tam pierwszy raz i sam nie wiem co o nich myśleć.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Potwierdzenie przelewu dostałem już, także kasa może dziś za kilka godzin, a może dopiero w poniedziałek.
Do poprzedników:
Henka pewnie Ty ich na taką kwotę ograłeś, nie polecasz bo mają problemy, każdy buk ma problemy czasami... cierpliwość
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Bwin to solidny buk, bez problemu wypłacałem stamtąd kasę i warto skorzystać z bonusu u tego buka. Naprawdę nie napotkałem żadnych problemów z wypłaceniem kasy i do tego ławto połączyć konto z portfelem Neteller.
 
1 0

1986beton

Użytkownik
Witam, wypłaciłem pierwszy raz z bwin pieniądze (24,05) i narazie bez odpowiedzi. Upload dowodu im przesłałem już dawno temu ale nie pamietam czy dostałem email akceptujący mój dowód, jak długo mam czekać i czy wysyłac drugi raz kopię dowodu?
Wypłata była przez przelew bankowy.
 
S 2

samoshera

Użytkownik
W sumie też zapytam
Dowód zaakceptowali, więc pozwoliłem sobie na wypłatę na konto bankowe.
Konto posiadam w bzwbk, wypłatę zleciłem opcją przelewy 24.
Operację zrobiłem w czwartek 24.05.2011, dziś jest niedziela itp. Nie dostałem jeszcze potwierdzenia przelewu. Osoba bardziej doświadczona jest w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat?
Jest jakaś różnica z tego co pamiętam to wpłatę robiłem przez MB, a wypłatę jak napisałem przelewy 24, to robi jakąś różnicę tam dla nich?
dzięki z góry za odpowiedź.
 
1 0

1986beton

Użytkownik
Dziś ok godz 10.00 dostałem potwierdzenie o przelewie, a o 14.00 miałem kasę na moim koncie. Nie denerwujcie się do was też na pewno trafi ????
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Witam,
Gram na bet365. Zweryfikowałem swoje dane (na czacie babka powiedziała, że wszystko potwierdzone i nie będzie problemów z wypłatą). pieniądze wyszły na moneybookers. Babka powiedziała, że czeka się do 24h, czy to prawda, ktoś może potwierdzić? i jeszcze jedno pytanie: jeśli będę chciał przelać pieniądze z moneybookers do mojego banku (dajmy na to Mbank) to ile to będzie trwało i czy na MB też trzeba potwierdzać tożsamość?
Z góry dzięki.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Witam,
Gram na bet365. Zweryfikowałem swoje dane (na czacie babka powiedziała, że wszystko potwierdzone i nie będzie problemów z wypłatą). pieniądze wyszły na moneybookers. Babka powiedziała, że czeka się do 24h, czy to prawda, ktoś może potwierdzić? i jeszcze jedno pytanie: jeśli będę chciał przelać pieniądze z moneybookers do mojego banku (dajmy na to Mbank) to ile to będzie trwało i czy na MB też trzeba potwierdzać tożsamość?
Z góry dzięki.
bet365 dość szybko wypłaca na mb , średnio trwa to pare godzin , czasami zdarza sie że pare minut ???? , tak na moneybookers tez musisz przejść proces weryfikacji pozdrawiam
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Dzięki bardzo.
a na MB jak to wygląda? czekam teraz na listy weryfikujący miejsce zamieszkania. wyczytałem w innym temacie, że po 5 dniach najlepiej wysłać maila ze skanem i z prośbą o przyspieszenie sprawy.
tego maila pisać po angielsku?
Jeszcze pytanie odnośnie tego co potem. jeśli wpiszę ten 6-cyfrowy kod to co dalej?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Pisz do nich po Polsku , jak chcesz przyspieszyć weryfikacje to wyślij im skany dowodu , moze prawko , jakiś rachunek. Jeśli dostaniesz list to wpisujesz kod i załatwione
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeszcze pytanie odnośnie tego co potem. jeśli wpiszę ten 6-cyfrowy kod to co dalej?
Będziesz miał zweryfikowany adres potem musisz zweryfikować rachunek bankowy lub karte zeby moc wyplacac z mb na konto bankowe. Tam wszystko jest napisane jak to się odbywa
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Ile zazwyczaj czekacie na wypłatę kasy na skrill? Wypłatę zleciłem wczoraj ok 16 i do teraz pieniędzy jeszcze nie ma, a gdzieś czytałem że bwin podobno do 24h wypłaca na moneybookers.
Pisałem do nich około 14 i jeszcze nic nie odpisali... Czy to możliwe by dziś z okazji święta polski bwin miał wolne?
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie. Swój adres zamieszkania potwierdzę wysłaniem skanu odpowiedniego dokumentu a jeśli chodzi o konto bankowe to nie jestem pewien czy dobrze rozumiem...
mam wysłać z mojego konta (normalnym przelewem, nie przez przelewy24/via moneybookers) kwotę poniżej 50 zł, tak? i wtedy dostanę ten kod?
 
G 0

grunwald1978

Użytkownik
witam wszystkich,jeszcze nie gram ale zastanawiam się nad wyrobieniem karty kredytowej visa electro.czy ktoś gra z was na takiej karcie?pozdro:grin:
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
niestety wyplaty z bwin na MONEY trwaja najdluzej ze wszystkich bukow i wogole nie realizuja przelewow w weekend - a w tygodniu trwa to 3 dni ale jak zachaczy o weekend to trzeba czekac - masakra i zero kontaktu z nimi....masakra...- nie polecam - od innych bukow kasa jest w 1 dzien i to nawet w wekendy a tu prosze przeciagaja jak moga...
 
Do góry Bottom