>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Xenus konkretnie co chcesz wiedzieć?
Jeśli chodzi Ci o ustawę to nic się nie zmieniło. Wpłat dokonuje się nadal tak samo i wypłaca również tak samo (bezproblemowo).
 
eman 1

eman

Użytkownik
Witam, zleciłem wypłatę środków z mego konta na BWIN. Wysłałem również skan dowodu przód oraz tył, lecz oddzielnie - każde z osobna, nie w jednym pliku. (zrobiłem to dzisiaj) Ile muszę czekać na wypłatę środków ? Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Każdy z osobna bo tak trzeba, więc dobrze to zrobiłeś.
Jeśli wypłata na bank, no to do paru dni. Pierw weryfikacja, potem zlecenie dla ich &#39;usługodawcy&#39; i potem kasa będzie wysłana.
 
eman 1

eman

Użytkownik
Kolego wziąłem przez przelew bankowy, musiałem wpisywać IBAN i resztę tych rzeczy, m.in. nazwę banku itp.. bez polskich znaków, bo mi nie przyjmowało. Wiesz może ile trwa akceptacja skanu dowodu osobistego ? Z reguły odbierają to szybko czy też trzeba troszkę na to czekać ?
Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Weryfikacja maksymalny maks dwa dni. Na e-mail przyjdzie Ci potwierdzenie od supportu, coś w stylu &quot;sprawdziliśmy, że Ty to Ty&quot; i tak dalej. Wypłata parę dni jak już mówiłem - ale ogółem możesz być spokojny, dojdzie ;)
@Xenus
m.in. wpłata przez wszystkie opcje - 40,00 PLN
m.in. wypłata przez wszystkie opcje - 120,00 PLN
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Od pół roku nic do nich nie przelewam.Opieszałość w wypłatach osiągnęła u mnie wtedy granice cierpliwości.
Jakoś inne firmy potrafią wypłacać na MB w kilka godzin.Myślę,że mają burdel i nie radzą sobie z obsługą takiej rzeszy klientów.
Dlatego aby się nie stresować dałem sobie po prostu spokój.
Na prawdę Bwin nie jest pępkiem świata,aby za swoje uczciwie zarobione(wygrane) pieniądze się denerwować i tracić czas na pisanie do supportu.
BWIN raus!
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
no napisałem po 3 minutach od momentu zlecenia wypłaty... mam nadzieję, że obędzie się bez problemów... to była pierwsza wypłata z mojego konta bwin więc nie wysłałem nawet skanu dowodu, więc tymbardziej powinni chyba anulować wypłatę bez problemu mam nadzieję ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
no i już pieniążki znowu na koncie ???? duży plus ode mnie dla bwin za szybkie i bezproblemowe załatwianie takich spraw ????
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Witam, mam prośbe chcialbym zacząc przygode z Bwim, tylko nie mam pojecia o jednej rzeczy... czy ktos moglby mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie dziala przelew bankowy i jak mam postepowac zeby wplacic kase na ich konto.?
 
E 0

enesdesupe

Użytkownik
Moneybookers
Cześć, wczoraj dokonałem wypłaty na bwinie przez system moneybookers , przez niego dokonywałem też wpłaty. Czy pieniądze dostane na moje konto bankowe z którego dokonałem wpłaty, czy na konto w serwisie moneybookers, którego chyba nie posiadam. przy wpłacie wpisałem tylko imie nazwisko itd, przekierowalo mnie na strone banku dokonałem wpłaty i koniec. Dowód mam już zweryfikowany.
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Mam konto w Alior Banku. Jak wplacic za pomoca przelewy24, aby pieniadze byly chwile pozniej na koncie skoro na stronie bwinu nie widze ALIOR BANK w opcjach do przelewow24. Nie mam konta moneybookers.
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
Witam
jak sądzicie Panowie ? czy sa problemy z wypłata większych sum np 5 tys czy lepiej na bieżąco wypłacać po mniejszych kwotach. Raczej nie powinno być znaczenia ale czy zdarzały sie przypadki jakiegoś nie uczciwego traktowania z strony bwin , zamrażania pieniędzy lub poprostu przywłaszczanie ?
 
Do góry Bottom