>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Witaj Krzysztofie,
Zgodnie z infomacją uzyskaną z Działu Promocji, pragniemy poinformować, iż nie zarejestrowałeś się do Promocji w Grach.
Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.
W przypadku kolejnych pytać, prosimy o ponowny kontakt.

Pozdrawiam,
Maja,
Biuro Obsługi Klienta.
Nigdzie tam nie bylo napisane ze mam sie gdzies rejestrowac , zagralem poprostu za 50 zł w grach ; |
Było napisane. Było krok po kroku jak zgarnąć bonus i w pierwszym było trzeba zarejestrować się na stronie czyli tylko wpisać swój nick. Potem dopiero należało zagrać za 40 złoty w grach.
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
wszystkie bonusy zostały wypłacone!!!
kto nie ma ten nie zalogował się z banera. też myślałem że nie dostałem ale po ponownym zalogowaniu bonus się pojawił.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Masakra nie dostałem a na pewno rejestrowałem się do tej promocji poprzez link który otrzymałem mailem ;///
Ja niestety przyznaje im rację ponieważ nie doczytałem dokładnie regulaminu i zagrałem w ruletkę na tych grach a ona była wykluczona.Za swoją nie uwagę się płaci;////
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
ja tak samo !! pisalem im na czacie to wyslali zglosznie to dzialu z ta promocja ale i tak nie licz ze cos z tego bedzie , pewnie napisza ze nie zrobilem tego i tego a wszsytko tak jak pisalo zostalo zrobione
 
J 0

janecki

Użytkownik
Ja też mam 40 zł bonus od depozytu i to nie chodzi o ten na grach tylko zwyczajny na zakłady. Także mistrzunio jeśli masz w zakładce moje bonusy napisane 40zł przy następnej wpłacie to jest to bonus na zakłady
 
P 5

pasquallo

Użytkownik
ten bonus na gry dla odbiorców maila można obracać trzykrotnie jak to u nich zwykle bywa na zakładach ???? Pytałem w supporcie ????

Sprawdźcie konta, ja wczoraj dostałem od nich ten bonus na gry, a dzisiaj mam bonus jeszcze jeden oczekujący bonus na zakłady ????
Kocham betclic za te promocje, są najlepsi w sieci pod tym względem!!! Wielki szacunek ????
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
ten bonus na gry dla odbiorców maila można obracać trzykrotnie jak to u nich zwykle bywa na zakładach ???? Pytałem w supporcie ????
Sprawdźcie konta, ja wczoraj dostałem od nich ten bonus na gry, a dzisiaj mam bonus jeszcze jeden oczekujący bonus na zakłady ????
Kocham betclic za te promocje, są najlepsi w sieci pod tym względem!!! Wielki szacunek ????
mi pani Alicja odpisała tak :
prosze Pana jest Pan objęty ofertą w grach. Ta oferta wymaga obstawinia zakładów w dziale gry do 13 wrzesnia.
ale chyba Pani Alicja się pomyliła i można to obracać w zakładach.:p
 
D 5

dami21

Użytkownik
mi pani Alicja odpisała tak :
prosze Pana jest Pan objęty ofertą w grach. Ta oferta wymaga obstawinia zakładów w dziale gry do 13 wrzesnia.
Możesz podać link ?
Bo te promocjie wyżej co były w grach to promocja od depo a nie za granie
 
Do góry Bottom