>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Boks - typy z analizami

dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Panowie, powiem tak... Wilder murowanym fawortyem, ale już nie takie rzeczy sport widział! Szpila na pewno nie spęka przed nim, będzie albo piękna wygrana, albo druzgocąca porażka... Liczę na dobrą walke! A tym co życzą mu porażki co mam powiedzieć? Chciałbym żeby każdy osiłek z więzienia co boskuje doszedł do poziomu Artura, wtedy na pewno byśmy coś znaczyli w HW! Tak czy siak wstaję przed 5:00 i oglądam, będzie co będzie ale jeśli Szpila zostawi serce na ringu na pewno nie będę żałował rychłej pobudki, bo to chłopak podobny do tych których mam na swojej dzielni
! A swoich trzeba wspierać, razem zawsze i wszędzie znaczymy więcej, w Barclays center będzie więcej Polaków niż amerykanów,a pamiętajcie że wiara góry przenosi!
 
A 26

arek6862

Użytkownik
Totomix
Wilder &amp; Sulęcki - 1.54

Patrze i nie wierze. Dziadki i Janusze co kompletnie nie maja pojechać o Boksie i kurs mamy jaki mamy.
Marco Huck vs Krzysztof Głowacki - 1.20 - Huck -


15 sierpnia tytułu WBO w wadze cruiser bronił będzie Huck po raz 15

20 procentowa zamrażarka . Jak ktoś ma w pytę kasy to ładować i czekać .

Głowacki to idealny przykład boksera który walczy o tytuł z klasowym rywalem w swojej wadze i przechodzi z poziomu 2 na poziom 4 nie zaliczając pod drodze poziomu 3 i to będzie dla niego jak zderzenie ze ścianą .

On ma taką szanse na wygraną ile prostytu... na to że w poślubną noc zostanie dziewicą .

Kolejny polski balon zostanie przebity . Bolesna weryfikacja .
Będzie powtórka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe jak to jest, że co wejdę na jakieś fora czy to bukmacherskie czy to sportowe w naszym kraju, to prawie wszyscy są przekonani o tym, że Szpilka przegra i zostanie szybko znokautowany. Zastanawiam się skąd zatem aż takie spadki kursu na Artura? W Pinnacle można było go pograć za ponad 13,00, teraz po 5,75. W Bet365 na początku był za 10,00, a teraz po 5,50.
Czyżby ludzie za granicą dużo bardziej wierzyli w naszego zawodnika niż my, jego rodacy?
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Tak będzie

Tak samo jak Adamka z Kliczko miała przenieść ?
Pozdrawiam
Adamek i Kliczko to inna bajka, Szpila pokonał Adamka, gdzie porównywać Wildera do Kliczki? dla mnie Szpila ma większe szanse z Wilderem, niż Tomek z Kliczko, do tego dla mnie Szpila DZIŚ jest lepszym bokserem niż Adamek podczas walki z Kliczko.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Ciekawe jak to jest, że co wejdę na jakieś fora czy to bukmacherskie czy to sportowe w naszym kraju, to prawie wszyscy są przekonani o tym, że Szpilka przegra i zostanie szybko znokautowany. Zastanawiam się skąd zatem aż takie spadki kursu na Artura? W Pinnacle można było go pograć za ponad 13,00, teraz po 5,75. W Bet365 na początku był za 10,00, a teraz po 5,50.

Czyżby ludzie za granicą dużo bardziej wierzyli w naszego zawodnika niż my, jego rodacy?
No moze dlatego, ze jak sam napisales: jestes na &quot;forum bukmacherskim&quot;, a nie na forum wzajemnej adoracji. Tutaj ludzie chca wygrac kase, a nie cieszyc sie z mistrzostwa. Jesli chcesz wspierac Szpilke, to sport.pl albo przeglad sportowy na fejsie
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Ja również wbrew opinii wielu, idę jednak za Szpilką. Być może na papierze nie ma argumentów ale tak na prawdę nie wiadomo czego się spodziewać po Arturze. Z Adamkiem też pisano że Góral wygra doświadczeniem itd. I co zrobił Szpila? Może nie wygrał efektownie ale zaprezentował na prawdę opanowany i bardzo mądry boks. Czemu ma dzisiaj nie spłatać figla wielu wątpiących w niego? To są ciężcy, więc tu każdy cios może przesądzić o wyniku pojedynku. Coś ala jak przypadkowa kontra Whyte&#39;a w pojedynku z Joshua z 2 rundy gdzie faworyt wielu w wręcz już nazwany champion wagi ciężkiej niemal nie został poskładany. Co prawda Whyte&#39;a nie był w stanie dokończyć rywala ale bardziej mam namyśli obraz ciosów jakie są w wadze cięzkiej wyprowadzane. A Szpila też trafia swoich rywali, często bardzo mocno ryzykuje otwierając się ale i wtedy też bardzo często trafia. Wszystkie downy Szpili co prawda po ciosach ale tak jak już pisał ktoś wcześniej Szpila ani razu po tych zejściach nie był zamroczony, jak typowy fighter dostał bombe i nagle jest znowu na nogach w 100% gotowy do walki i nie ma mowy o zamroczeniu. Co jak co chciałbym niespodzianki jak to juz pokazali polacy Głowacki i Fonfara ze mozna
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Maciej Sulęcki zastopował w siódmej rundzie byłego pogromcę Andrzeja Fonfary, Derricka Findleya.
Nie ma co typowac, bo typ jest oczywisty. Czy moze dojsc do mega sensacji? Bede okrutny. NIE. Oczywiscie moim zdaniem ;) Bardzo bym chcial, by Artur mnie pozytywnie zaskoczyl. Jesli walka nie zostanie zastopowana w pierwszych 3 rundach bedzie super. Jesli zobaczymy wiecej niz 6-7 rund bede bardzo mile zaskoczony, bo to otworzy mu drzwi do ciekawych walk.
Co przemawia za Arturem? Wiara. Cala reszta jest po stronie Wildera.
Chocbym nie wiem jak sie wysilil, nie moge sobie za nic wyobrazic jak moglo by dojsc do lucky puncha Artura. Ale jak to mowia nadzieja umiera ostatnia i bede mu kibicowal, w koncu reprezentuje nasz Kraj.
Moj typ: Wilder by TKO 5-6 runda.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Ja również wbrew opinii wielu, idę jednak za Szpilką. Być może na papierze nie ma argumentów ale tak na prawdę nie wiadomo czego się spodziewać po Arturze. Z Adamkiem też pisano że Góral wygra doświadczeniem itd. I co zrobił Szpila? Może nie wygrał efektownie ale zaprezentował na prawdę opanowany i bardzo mądry boks. Czemu ma dzisiaj nie spłatać figla wielu wątpiących w niego? To są ciężcy, więc tu każdy cios może przesądzić o wyniku pojedynku. Coś ala jak przypadkowa kontra Whyte&#39;a w pojedynku z Joshua z 2 rundy gdzie faworyt wielu w wręcz już nazwany champion wagi ciężkiej niemal nie został poskładany. Co prawda Whyte&#39;a nie był w stanie dokończyć rywala ale bardziej mam namyśli obraz ciosów jakie są w wadze cięzkiej wyprowadzane. A Szpila też trafia swoich rywali, często bardzo mocno ryzykuje otwierając się ale i wtedy też bardzo często trafia. Wszystkie downy Szpili co prawda po ciosach ale tak jak już pisał ktoś wcześniej Szpila ani razu po tych zejściach nie był zamroczony, jak typowy fighter dostał bombe i nagle jest znowu na nogach w 100% gotowy do walki i nie ma mowy o zamroczeniu. Co jak co chciałbym niespodzianki jak to juz pokazali polacy Głowacki i Fonfara ze mozna
Proszę Cię, nie porównuj Wildera do Adamka:]

Adamek nigdy nie miał ciosu bo nie był stworzony do tej wagi. Do tego mówisz o lokalnej walce wypalonego Adamka emeryta z nowym koniem w stajni polskiego boksu. Adamek oddał mu te walkę aby se punkty nabił jak kiedyś Gołota jemu. Wilder to zupełnie inna półka. Ten ma mega młot w łapie. Skoro drewniany Jennings go skończył przed czasem to co dopiero ten wariat. Szpilka to napinacz i burak, który ma wiele braków. Słaba garda, słaba głowa, powalony charakter, wcale nie mocny cios i to chyba zdecyduje. Jedyna jego szansa to jakiś jeden strzał ale on nie ma takiej pary w łapie, nokautował ty
tylko jakiś amatorów.

Stawiam Wildera wygrana przed czasem po 1,3 10/10.

Do tego, że walka skończy się przed 10 runda po 1,35 w expie 8/10.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Sulecki po takim kursie to jaja. Chlopak ma wate. murzyn twarde bydle. nie ubijaly go petardy od twardzieli. Sulecki sam to ciapek. moze sie wywrocic. nie zadn dominator zeby taki kurs wchodzic.
Pussy jakiś komentarz do walki Suleckiego ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
beniamin-gt 255

beniamin-gt

Użytkownik
No wlasnie STS wystawil 3,80 ze Sulecki wygra przed czasem. Może sie ktos do tego odnieść?
No, proszę! Mamy czasówkę.
Ciekawe, czy kolega szedł za instynktem, czy za &quot;dobrą radą&quot;.
Cała bukmacherka, he, he.
Inna sprawa, że sędzia trochę pomógł.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ok Wilder zastopowal Szpilke, ale po przebiegu walki tym bardziej uwazam, ze 1,20 na wilder przed czasem to nie bylo zadne value. Walka wyrownana, moze lekka przewaga Wildera, wszedl mu jeden cios , wcale nie tak duzo brakowalo zeby Szpilka dotrwal i punktacja powinna byc na styku (ale nie bylaby bo walka w USA). 1,20 to nie bylo value.
 
macio106 140,2K

macio106

Znawca - MMA
Prawda taka, że obecnie w Polsce w kategorii ciężkiej są produkowane leszcze a nie bokserzy, albo niby szybcy ruchliwi, ale bez ciosu kończącego jak Szpilka czy Adamek (który i tak był mistrzem w porównaniu do Szpilki) czy koksy, którzy poza warunkami fizycznymi nie mają wiele do zaoferowania jak Wach. Wystarczy pierwszy lepszy wyrośnięty murzyn i po zawodach. Chociaż jak sobie przypomnę ile ciosów wyłapali Wach czy Adamek w swoich walkach o tytuł to jednak budzi szacunek, a Szpila jeden strzał i do szpitala. Porażka tym bardziej boli, że chyba nikt poza sędziami nie widział aby Polak przegrywał.

Zostaje nam tylko czarnuch który lepiej mówi po polsku niż nie jeden Polak. Tylko ma jeden minus jest czarny, połowa narodu tego nie przeboleje. :cool:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
inna sprawa stać i się skupiać na amortyzowaniu ciosów, inna przystąpić do ofensywy i się czyściutko nadziać podczas wyprowadzaniu ciosu.zobacz sobie w jakim momencie Szpila wyłapał, na powtórkach ładnie to widać po czymś takim to chyba każdy idzie w lulu.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Niektórzy to widzę pięknie odpłyneli, trafili kurs 1.15-1.20 a zachwyt...jakby nie wiem co się stało. To trochę żałosne. Z tego co widzę to liderowi chwalenia się z tego trafionego typu, jutro każdy ksiądz proboszcz w każdej parafii będzie składał podczas kazania gratulacje. Proponuje wam zejść, na ziemie.

Szpila wstydu nie przyniósł, kto uważa że punktowanie było w porządku, ten jest szalony. Artur zaprezentował nas godnie, o czym nawet mówia poniższe wyniki. Ale dla niektórych i tak to była &quot;lokomotywa&quot; &quot;bez strachu&quot;.

Juz nie wspomne że to było pisane &quot;max 6 rund&quot;. No jednak troche wiecej było.

https://pbs.twimg.com/media/CY5bxCPWEAA-zI5.jpg:large
godnie to sie zaprezentowal glowacki, bo bedac w takiej samej pozycji underdoga jak szpilka byl w stanie wygrac przez ko, a szpilke wyniesli na noszach, poza tym przegrywal na punkty u sedziow, a przewaga z czasem by zapewne jeszcze urosla
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Może kilka słów ode mnie.
Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem zaskoczony postawą Szpilki, bo pod wodzą shieldsa zmienił się diamentalnie. Świetna praca nóg, balans i przede wszystkim dobra obrona w początkowych rundach. Akcje były z początku naprawdę fajnie przemyślane i myślę, że gdyby nie odpuszczal po kombinacjach tylko dalej siedział do końca na wilderze mógłby go bardziej naruszyć. Stało jak się stało.
Czego zabrakło? Przede wszystkim kondycji. Niestety w drugiej części pojedynku potrzebował butli z tlenem. Ręce były już dosłownie na cyckach, sam balans nie wystarczy na wildera, który z dobrym timingiem i zasięgiem ukuwał niczym szerszeń swoją ofiarę tymi prostymi uzupełniając sierpami, gdzie po jednym z nich szpilka padł. Lewa ręka z czasem była opuszczona i niestety musiało tak się skończyć.
Nie lubię Szpilki za słowa, a nie czyny, ale w tej walce pokazał się z lepszej strony niż kiedykolwiek. Szacunek za podjęcie ryzyka,ale moim zdaniem w poldystansie kiedy już był mógł postawić niekiedy wszystko na jedną kartę. Szpilka jest piesciarzem kategorii C i z takowymi może walczyć
Niczego więcej nie można od niego oczekiwać niestety...
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Skończyło się tak jak się miało skończyć, szkoda bo jak dla mnie szpila walczył swoją najlepszą walkę w życiu. Jednak widać że aby coś znaczyć w hw to trochę szpili brakuje, przede wszystkim pier********* w łapie, bo warunki fizyczne można obejść, Tayson też nie był gigantem a siłę miał taką że w szczytowej formie zamiatał ring rywalami. Nie mniej jednak Szpila ma 26 lat, jeśli będzie pracował cięzko to na pewno będzie miał kolejną szanse na walkę o pas. Tym co trafili swoje typy to gratuluje, jednak jak to ktoś napisał wyżej niema co się podniecać z trafienia kursu 1.20 ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
W sumie mimo przegranej Szpilki to jakoś dużo w analizie się nie pomyliłem. Naprawdę Artur dobrze realizował plan taktyczny, a Wilder nie wiedział co z tym zrobić. Niestety, jedna akcja i było po wszystkim. Szkoda, ale według mnie Szpilka jeszcze będzie Mistrzem Świata. Po tym co pokazał zamknął gęby niektórym hejterkom.
Jak widzę, że Martin ma pas IBF, to aż mnie skręca. Wasyl niech robi wszystko, aby Szpilka stał się oficjalnym pretendentem, bo Artur na luzie go pokona. Tylko jest jeden problem, bo promuje go Leon Margules (tak jak Szpilkę) i raczej to wyklucza możliwość pojedynku.
 
Do góry Bottom