>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Biegi narciarskie sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z tego co zostalo godna uwagi jest jeszcze para...
Clara - Di Centa @ 1.40✅ Bet365 3-5
Tutaj mamy parę wyłącznie pod względem czasu dzisiejszego etapu, a nie generalki...
Dużo lepszy we wspinaczce jest Clara, którego swoją drogą widzę jako jednego z głównych kandydatów do odniesienia zwycięstwa na dzisiejszym etapie @ 8.00⛔ 3.msce:;/: Bet365.
Przed rokiem 4.msce i czas lepszy od Di Centy o 41.5s, a 2 lata wstecz pozycja nr 2 i czas lepszy o 43.6s.
___________________________________________
Szewczenko-Herrmann 4,93 Expekt
Kto pograł, to może już kontrować 4% zyskiem, bo na Niemkę w Maratonie mamy 1.32...
___________________________________________
Jeśli ktoś pograł razem ze mną dubla http://forum.bukmacherskie.com/f59/obserwator-m-typuje-53215-10.html#post3279758 i boi się o swe pieniądze, to może kontrować grając na Kyllonen w parze z Randall @ 2.46 Maraton, aczkolwiek ja wierzę w Kikkan ;)
___________________________________________
Bardzo ciekawy jest kurs na Legkova @ 1.60 WilliamHill co z typem na pozostałych 2.95 Expekt daje 3.72% zysku...
___________________________________________
No i to by było na tyle, jeśli chodzi o możliwość powiększenia kapitału ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 20

sav1ola

Użytkownik
Czy mogę prosić start listę wraz ze stratą czasową? Zawsze było na fis-ski, ale teraz coś nie mogę znaleźć. Interesuje mnie ile traci Szewczenko do Herrman i co będzie gdy Herrman nie ukonczy biegu? Automatycznie Szewczenko wygrywa niezależnie od jej czasu?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czy mogę prosić start listę wraz ze stratą czasową? Zawsze było na fis-ski, ale teraz coś nie mogę znaleźć. Interesuje mnie ile traci Szewczenko do Herrman i co będzie gdy Herrman nie ukonczy biegu? Automatycznie Szewczenko wygrywa niezależnie od jej czasu?
http://www.fis-ski.com/pdf/2013/CC/2617/2013CC2617SL.pdf
w pinnku na Di Cente już 2.59 w parze z Babikovem, a dziadek wydaje się być w dobrej formie, u siebie na pewno da z siebie na koniec wszystko co jest w stanie dać ;) a w zeszłym roku Babikov na ostatnim etapie był nawet o 2,5 sekundy gorszy od Włocha, a teraz dodatkowo na starcie Giorgio ma 17 sekund przewagi, kurs warty spróbowania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
http://www.fis-ski.com/pdf/2013/CC/2...13CC2617SL.pdf w pinnku na Di Cente już 2.59 w parze z Babikovem, a dziadek wydaje się być w dobrej formie, u siebie na pewno da z siebie na koniec wszystko co jest w stanie dać a w zeszłym roku Babikov na ostatnim etapie był nawet o 2,5 sekundy gorszy od Włocha, a teraz dodatkowo na starcie Giorgio ma 17 sekund przewagi, kurs warty spróbowania
Typujecie po jakis stratach rok temu, rozumiem jak roznica jest ponad minutowa ale nie 5 czy 17 sekund jak ciagle przytaczacie... Bezsens totalny, srodek sezonu i nagle sami spece od biegow z jakimis dziwnymi analizami. Nie chodzi o celnosc typow tylko argumentowanie...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Typujecie po jakis stratach rok temu, rozumiem jak roznica jest ponad minutowa ale nie 5 czy 17 sekund jak ciagle przytaczacie... Bezsens totalny, srodek sezonu i nagle sami spece od biegow z jakimis dziwnymi analizami. Nie chodzi o celnosc typow tylko argumentowanie...
pomiędzy nimi nie będzie właśnie dużej różnicy i dlaetego po takim kursie oczywiście że warto, nie rozumiem co Ci nie pasuje...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
pomiędzy nimi nie będzie właśnie dużej różnicy i dlaetego po takim kursie oczywiście że warto, nie rozumiem co Ci nie pasuje...
O to ze jest pewna zaleznosc miedzy biegami kobiecymi a meskimi i to 2 rozne dyscypliny do grania ale nikt mi nie placi za tlumaczenie wiec moze typujac z czasem ludzie sami zrozumieja o co chodzi. Przytaczanie co bylo rok temu i podawanie roznic na poziomie 10 czy 15 to zaden argument ;)(przypominaja sie spece ktorzy analizujac nozna podaja wyniki h2h sprzed 5lat gdzie nie ma juz ani jednego zawodnika w skladach hehe).
Soltysiao, czy jeżeli Herrman nie ukończy biegu, to typ wchodzi? (do usuniecia)
Musi wystartowac i tyle.. ale spokojnie.. dobiegnie tylko niewiadomo kiedy hehe.
 
C 11

cysiek7

Użytkownik
Jeżeli rozpocznie i nie ukończy to powinien wejść. Jeżeli nie wystartuje to powinien być zwrot. Ale tu jeszcze każdy bukmacher może swoje regulaminy wprowadzać
 
jedrula 37,5K

jedrula

Użytkownik
Soltysiao, czy jeżeli Herrman nie ukończy biegu, to typ wchodzi? (do usuniecia)
jak masz na sam bieg to typ na bank wchodzi,jezeli na cały tour ,zalezy od buka,bo zawodnik ktory nie ukonczy nie jest wogole klasyfikowany w tds
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Przepraszam że wybiegam tak w przyszłość, ale natknąłem się w Unibecie na kursy na MŚ które odbędą się pod koniec lutego. Kurs na TOP3 Randall w sprincie wynosi aż .... 5,00 !!! Nie wiem czy to pomyłka, niedopatrzenie czy naprawdę duże value. Prosiłbym o wypowiedzenie się na temat tego kogoś zorientowanego.
 
jedrula 37,5K

jedrula

Użytkownik
Przepraszam że wybiegam tak w przyszłość, ale natknąłem się w Unibecie na kursy na MŚ które odbędą się pod koniec lutego. Kurs na TOP3 Randall w sprincie wynosi aż .... 5,00 !!! Nie wiem czy to pomyłka, niedopatrzenie czy naprawdę duże value. Prosiłbym o wypowiedzenie się na temat tego kogoś zorientowanego.

sprinty rozgrywane w tym roku w stylu klasycznym,takze wszystko tu okej z kursami
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dziś sprint klasykiem w Libercu.
Buki faworyzują Kowalczyk (kursy widzę koło 1.85 na wygraną). Moje pytanie jest, czy widzicie gdzieś zakład: Kowalczyk vs. any other?
Justyna po Tour de Ski ma prawo być zmęczona, do tego dochodzi fakt skrócenia czeskiej trasy (tylko 850m), co powinno premiować typowe sprinterki. Jest gdzieś takie coś i przy okazji, podzielacie moją opinię, czy jednak Polka tutaj wygra? ;)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dziś sprint klasykiem w Libercu.
Buki faworyzują Kowalczyk (kursy widzę koło 1.85 na wygraną). Moje pytanie jest, czy widzicie gdzieś zakład: Kowalczyk vs. any other?
Justyna po Tour de Ski ma prawo być zmęczona, do tego dochodzi fakt skrócenia czeskiej trasy (tylko 850m), co powinno premiować typowe sprinterki. Jest gdzieś takie coś i przy okazji, podzielacie moją opinię, czy jednak Polka tutaj wygra? ;)
skąd takie info?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tasa krotka to warto grac w strone visnar ktora starty ma rewelacyjne niczym majdic, przeciwko ostberg cy crawford ktora jest w tragicznej dyspozycji tez mozna pokombinowac.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jako ze nie znam sie na biegach meskich i nie bede ich wciskal ludziom z mojej zamknietej grupy to dam tutaj na sprawdzenie.
Ros II - Nor II 3,15 pinnacle ✅
Bez jaj, nie ogarniam czasami kursow z biegow.. Para Norwegow wczoraj nawet sie nie zakwalifikowala do finalowej 30stki wiec nie wiem co mieliby zdzialac dzisiaj.. Ruski byl w top 10, Morilov nie startowal ale w Kuusamo w top 15 byl wiec cos tam umie. Kurs z kosmosu i nie rozumiem kompletnie faworyzowania Norwegow II ( buki daja ich po Nor 1 jako drugich faworytow do wygranej a oni pobiegli tragicznie na tej krotkiej trasie.......!!!)
Szw - Nor II 2,20 marathon ????
Pare Norwegow opisywalem powyzej i biorac pod uwagi wczorajsze wyniki to nieporozumienie. Szwedzi to wczorajszy zwyciezca + gosc z 15 miejsca czyli przenoszac to na liczby 1miejsce+15miejce kontra 67miejsce+43 miejsce hehe. Wytlumaczy mi ktos o co tu chodzi ??
USA-Austria 2,00 betsson ⛔
O co chodzi po raz drugi ??!! Znakomity Newell ktory doszedl wczoraj do finalu i zajal tam 6 miejsce w parze z Hamiltonem ktory nie przeszedl kwali i zajal 41 miejsce, jednak w Kuusamo przebil sie przez nie i ostatecznie zajal 24 wiec cos tam biega. Para Austriacka to nieporozumienie, 48 i 60 zawodnicy kwali wiec nawet gorzej od hamiltona a trzeba pamietac ze jest Newell na zmianie Amerykancow !! Austriacy rzadko biora udzial w PŚ wiec kurs z kosmosu.
NIE GRAC TYCH TYPOW !! ZMIENILI STYL NA SZTAFETE STAD TE KURSY !!
edit : cudem jeszcze mala gorka wyszla hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom