>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
LakiACM zgadza sie, ze nie biegną dokładnie po tej samej trasie jednak zapewne zwróciłes też uwage, ze łączna długosć podbiegów na kółku to 423 metry x 3 pętle a rok temu było to 368 x 2 petle ???? ) wiec łatwo raczej nie będzie
chodziło mi głównie o jakość analizy chłopaka , totalnie z dupy ...jak mozna nie sprawdzic ani profilu trasy, ani nic o niej nie wiedzieć i pisac analize do par??
ja pograłem hita i kto zdązył zanim zdjeli ten ma czyli parke z 1 minuta przewagi , lepszą biegaczka i kursem 1,97 ???? ) nie bede pisał nazwisk bo za duzo tu kretów na pensjach u bookow , ale coś w stylu bjorgen - kalla ???? ) mozna było dzisiaj złapac po 1,97
O widzę ekspert od biegów się odezwał.Fajnie,tylko szkoda że przez cały sezon milczał i zamiast w swej wielkości pomagać innym użytkownikom ogrywać buka to siedział cicho,grał pefki po 1,97 i jeszcze wyższe zapewne. Jedno jest pewne-Polak z krwi i kości????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Levy nie jestem ekspertem od biegów , ale jak już robie coś to staram sie robić dobrze, a podstawa przy analizie do biegów jest choc troche znajomosc trasy , jakbym robił kosza to bym składy sprawdzał to nie ma róznicy , a jeśli myslisz, ze ktoś kto gra za więcej niż 5 zł poda Ci pefke która jest totalnym błedem booka zanim albo zbije kurs z 1,9 na 1,35 albo zanim doprowadzi do jej zdjęcia i zagra za maxa tego co przyjma to albo jestes fantastą albo nie wiesz jak wyglada gra za normalne pieniądze ???? ) przykro mi
 
X 357

xxxl

Użytkownik
moze dzieki temu, ze pokazałem ewidentne błędy przy zrobieniu typa uchronie kilka osób przed zagraniem super picka, a może nawet nastepnym razem chłopak który podał te 2 typy się zastanowi i zacznie sprawdzać gdzie biegaja , tak czy siak jest szansa ze wyjdzie to komus na zdrowie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
moze dzieki temu, ze pokazałem ewidentne błędy przy zrobieniu typa uchronie kilka osób przed zagraniem super picka, a może nawet nastepnym razem chłopak który podał te 2 typy się zastanowi i zacznie sprawdzać gdzie biegaja , tak czy siak jest szansa ze wyjdzie to komus na zdrowie
No ok.To ja podważam Twoje kontrargumenty.Wyskakujesz tu z hasłami: Herrmann rok temu...Niskanen 2 lata temu...alpe cernis(styczeń 2013)..

Dla mnie każdy z tych argumentów jest łatwy do podważenia.To,że ktoś biegł szybciej od rywali blisko 4 miesiące temu nie oznacza że jutro to znowu zrobi.

Może sam napisz analizę,a my ją skrytykujemy to zrozumiesz że najłatwiej jest wytykać komuś błędy.

Co do tych Twoich pefek i tego o czym ja mam pojęcie-mam nadzieje,że rozbiłeś bank dzięki tym &quot;błędom&quot; buka i piszesz do mnie z jakiejś egzotycznej wyspy:grin:
 
X 357

xxxl

Użytkownik
alpe cernis to ostatni bieg z wieksza góra poza biegiem w szwajcarii bodaj w davos w międzyczasie , jaka inna date sobie wyobrażasz przy biegu tutaj skoro one sie odbywaja co roku ...a jesli ktos tak jak kertu nie startował przed rokiem to dla mnie logiczne jest sięgnięcie do biegów sprzed 2 lat , bieg z tds ze stycznia był jedynym biegiem poscigowym w tym roku w dowolnym ...ja chyba nie trybie to co Ty bierzesz pod uwage przy analizie sennik egipski?? jakie inne argumenty mozna podać niż ostatnie mozliwie najswierzsze biegi w tym samym stylu na podobnej lub tej samej trasie ??
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie Kobiet Bieg pościgowy 10 km styl dowolny
spotkanie: Tchekaleva - Jacobsen
typ: 1
kurs: 2,33
buk: Betsson
Ostatni bieg w tym sezonie kończący sezon zdecydowałem się dziś postawić na Rosjankę która ma bardzo udany sezon włącznie z dwoma medalami mistrzostw świata. W Val di Fieme wyprowadziła swoją sztafetę na podium mimo dużej straty. Również zdobyła medal brązowy na 10 km stylem dowolnym a więc dystansie na którym będzie dzisiejszy bieg. Jacobsen moim zdaniem dużo lepiej czuje się w biegu klasykiem jednak wczoraj w tym stylu również lepsza była minimalnie Rosjanka. Dziś Jacobsen wybiegnie 10 sekund przed Rosjanką jednak biorąc pod uwagę formę zawodniczek oraz dystans i styl sprzyjający Rosjance powinna spokojnie odrobić straty i zameldować się przed Jacobsen. według mnie 10 km to dystans ktory jest już długi dla Jacobsen , ktora najlepiej czuje się w sprincie gdzie odnosi sukcesy. Jednak dzisiejsza trudna trasa przemawia zdecydowanie za Tchekalievą.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Dziś Jacobsen wybiegnie 10 sekund przed Rosjanką
Pod typem się podpisuję.
Jednak jeden błąd w twojej analizie - JACOBSEN ma 26 sek. przewagi nad TCHEKALEVA na &quot;dzień dobry&quot;, a nie 10s.
&lt;------------------&lt;&lt;
gaLgan
 
B 91

blacky777

Użytkownik
ja pograłem hita i kto zdązył zanim zdjeli ten ma czyli parke z 1 minuta przewagi , lepszą biegaczka i kursem 1,97 ???? ) nie bede pisał nazwisk bo za duzo tu kretów na pensjach u bookow , ale coś w stylu bjorgen - kalla ???? ) mozna było dzisiaj złapac po 1,97
A co to za tajemnica zagrales Weng z Haag ktora to para na poczatku byla wystawiona za 2,2 na Weng
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Brawo Blacky777 ???? ) nie widziałem 2,2 jak usiadłem do kompa było 1,97 juz no i tak długo zapewne nie tylko ja to grałem aż zdjęli , ale tez odrzucili niestety kilka kuponów a nie szlo tego zrobić inaczej jak dokładajac po kilka zł cały czas zeby przyjeli jak najwięcej . Dla mnie para dnia. Soltysiao masz racje mam potężne kompleksy ogólnie chowam się non stop za monitorem i korzystam z anonimowosci w sieci . Jakbysmy wyszli na solóffke pewnie bym uciekał i prosił zebyś mnie nie bił ???? ) a co do Jakobsen to była tu 2-ga umie biegać po górkach i akurat ja sądze , ze rosjanka na trasie jej nie wyprzedzi ,może co najwyzej do niej dobiec a na finiszu lepszą sprinterka jest Jacobsen
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
alpe cernis to ostatni bieg z wieksza góra poza biegiem w szwajcarii bodaj w davos w międzyczasie , jaka inna date sobie wyobrażasz przy biegu tutaj skoro one sie odbywaja co roku ...a jesli ktos tak jak kertu nie startował przed rokiem to dla mnie logiczne jest sięgnięcie do biegów sprzed 2 lat , bieg z tds ze stycznia był jedynym biegiem poscigowym w tym roku w dowolnym ...ja chyba nie trybie to co Ty bierzesz pod uwage przy analizie sennik egipski?? jakie inne argumenty mozna podać niż ostatnie mozliwie najswierzsze biegi w tym samym stylu na podobnej lub tej samej trasie ??
Już po biegu.Mam Ci wytłumaczyć na co się patrzy typując biegi? Czy sam się domyślisz?

Oba typy marioka bazowały według mnie na jednym.I ja też staram się kierować tym czynnikiem.Forma zawodniczki w danym okresie(ostatnie zawody,ewentualnie dwa weekendy wstecz a nie bieg ze stycznia czy sprzed 2 lat). Albo forma jest albo jej nie ma.Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić te twoje profile trasy jak Niskanen jest w świetnej formie,a Jacobsen w bardzo przeciętnej? Herrmann podobnie,mariok napisał ci dokładnie że Herrmann formę zgubiła jakiś czas temu.I dziś się to tylko potwierdziło.
Więcej pokory dziecko następnym razem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
X 357

xxxl

Użytkownik
buhahaha, nie watpie , ze po biegu każdy jest cwany natomiast bardzo wątpie mistrzu dlaczego tego przed biegiem nie napisałes , przestraszyłes sie , ze jednak może być góra?? poza tym jesteś mega zabawny bo gdyby podbieg pod morrderbakken byl taki jak w zeszłym roku to przeciętna jacobsen na lajcie zjadłaby nie tylko kylonnen ale i będąca Twoim zdaniem w super formie kertu . Dalej .....forma zawodniczki , jestem roz****** , Ty naprawde nie rozróżniasz doatkowo stylu (nawet małe dzieci wiedzą , ze finki to klasyk a nie freek ) plus tego ze niektóre vide Tysia, Tereska czy Bjorgen po prostu maja wydolnosc i warunki do biegania pod góre a od czasów virpi kuitunen finowie takiej zawodniczki nie maja . Piszcie dalej te analizy z dupy bez sprawdzenia pod co sie podbiega i nie wątpie, ze wyniki będa super a ktoś kto pokazuje , ze coś jest nie tak będzie zawsze:&quot; be &quot;zwłaszcza w gronie wzajemnej adoracji , bo robi błedy ort lub osmiela sie krytykowac typy które weszły ???? )
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
buhahaha, nie watpie , ze po biegu każdy jest cwany natomiast bardzo wątpie mistrzu dlaczego tego przed biegiem nie napisałes , przestraszyłes sie , ze jednak może być góra?? poza tym jesteś mega zabawny bo gdyby podbieg pod morrderbakken byl taki jak w zeszłym roku to przeciętna jacobsen na lajcie zjadłaby nie tylko kylonnen ale i będąca Twoim zdaniem w super formie kertu . Dalej .....forma zawodniczki , jestem roz****** , Ty naprawde nie rozróżniasz doatkowo stylu (nawet małe dzieci wiedzą , ze finki to klasyk a nie freek ) plus tego ze niektóre vide Tysia, Tereska czy Bjorgen po prostu maja wydolnosc i warunki do biegania pod góre a od czasów virpi kuitunen finowie takiej zawodniczki nie maja . Piszcie dalej te analizy z dupy bez sprawdzenia pod co sie podbiega i nie wątpie, ze wyniki będa super a ktoś kto pokazuje , ze coś jest nie tak będzie zawsze:&quot; be &quot;zwłaszcza w gronie wzajemnej adoracji , bo robi błedy ort lub osmiela sie krytykowac typy które weszły ???? )
słowo klucz w twoim analizowaniu widzę. Nie potrafisz nawet przyznać racji chłopakowi. Jak byłeś taki cwany przed biegiem,to wierzę że zagrałeś za potężne pieniądze na Jacobsen i Herrmann i zaraz nam tu wkleisz screeny.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
To może ja się odezwę, choć miałem tego nie robić, bo ogólnie żenada.
Czemu Panie XXXL zarzucasz mi nie sprawdzenie profilu trasy - nawet po biegu - skoro te Twoje całe doniesienia o morderczym podbiegu się nie sprawdziły. To ja nie sprawdziłem profilu czy Ty żyłeś przesłankami sprzed roku?
Co mam więcej pisać? Typy weszły i to na zapasie. Kertu utrzymała się za Weng, a Herrmann tylko doczłapała do mety.
A przechwalanie się kto ile wygrywa, za ile gra i co z tego ma - bez jaj. Każdy gra za tyle ile może. To dokładnie to samo jak lansowanie się nowym Iphonem albo innym gównem.
A cel jest chyba wspólny na forum czyż nie?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Mariok zgadza się podbieg pod morderrbakken był skrócony o czym jesli ogladałes transmisje komentator nie wiedział z benią , samego profilu z górkami ja nie znalazłem nigdzie można było sie opierać tylko na różnicy wzniesień na podstawie fis-ski i listy startowej , tam było widac to co podawał , ktos czyli różnice wzniesień , max climba i całą długośc podbiegów. Jak Cie rysowałem musze przyznac , ze byłem przed sprawdzeniem tego , wiedziałem tylko , ze górki no i pamietałem z poprzednich lat trase , było trochę mojej winy może w zbyt mocnym ataku , ale dobrze wiesz, ze nie looknałes trasy i nie pamiętałes jej z poprzednich lat bo inaczej podejżewam , ze wziałbyś to pod uwage. wyszło troche pół na pół bo co do hermann trafnie oceniłeś jej spadająca forme i sarasoja nie musiała nic sie wysilać zeby ja wyprzedzić natomiast Kertu mysle, że i Ty i ja wiemy , ze gdyby górki były choć o 20-30 metrów wyższe to nie utrzymałaby sie za weng na 90% ewentualnie doszła by tą dwójke jacobsen , paradoksalnie Ty moze wyciagniesz z tego mojego krytykanctwa najwięcej bo na przyszłośc na bank zapamiętasz trase na zakończenie sezonu ???? ) pozdro gratuluje wejscia typów , ale uważam , ze do Kertu naprawde więcje było szczescia niż przemyslanego typu ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom