>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biegi narciarskie sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Miałem wczoraj przygotowany na cacy temat odnośnie biegów narciarskich ale niestety spierdzielił się forumek i wszystko poszło się kochać. Dzisiaj nie mam czasu by ponownie go przygotować, ale zakładam temat który uzupełnię w najbliższym czasie. Pierwsze zawody już w ten weekend także zapraszam do dyskusji i podawania typów. Szczególnie liczę na Soltysiao ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
PŚ FIS (Gallivare/SWE) - 10 km stylem dowolnym - 10:30
Therese Johaug ( NOR ) wygra - 2,25 Bwin
Norweżka u progu sezonu znajduje się w wyśmienitej formie. Nokautując rywalki z Marit Bjoergen na czele w Beitostoelen dała sygnał, że będzie się liczyć w tym sezonie w Pucharze Świata. Dystans, styl idealnie jej pasujący. Biorąc pod uwagę to, w jakim stylu pokonała Marit i to, że Justyna Kowalczyk na początku nigdy nie jest w jakieś rewelacyjnej formie wydaje się, że zwycięstwo Johaug w pierwszych zawodach jest bardzo prawdopodobne.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
PŚ FIS (Gallivare/SWE) - 10 km stylem dowolnym - 10:30

Therese Johaug ( NOR ) wygra - 2,25 Bwin

Norweżka u progu sezonu znajduje się w wyśmienitej formie. Nokautując rywalki z Marit Bjoergen na czele w Beitostoelen dała sygnał, że będzie się liczyć w tym sezonie w Pucharze Świata. Dystans, styl idealnie jej pasujący. Biorąc pod uwagę to, w jakim stylu pokonała Marit i to, że Justyna Kowalczyk na początku nigdy nie jest w jakieś rewelacyjnej formie wydaje się, że zwycięstwo Johaug w pierwszych zawodach jest bardzo prawdopodobne.
@2,75 w Unibet,spora różnica.Typ ciekawy,ale ja w 1. zawodach nic nie gram.Potrzeba obserwacji na początek.Nie wiadomo w jakiej formie jest Kowalczyk i Kalla chociażby.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na Tereskę w unibecie po 2.75 można spróbować, b365 stawia ją jako faworytkę. Marit zwykle na inaugurację deklasowała, ale chorowała przed paroma tygodniami, a TJ po tych wygranych ze starszą koleżanką powinna się jeszcze bardziej nakręcić.
Jak słusznie piszecie Kowalczyk spokojnie rozpoczyna sezon, raczej miejsca 6-10 niż podium. Kalla z kolei dobrze zaczyna sezon, a potem puchnie, ale swoja ziemia i swój dystans zrobią swoje, ale raczej ją widzę za norweskim duetem.

Poza tym longtermowo:

-Kowalczyk wygra PŚ (z miesiąc temu zagrałem jeszcze po 2.65, ostatnio trochę pospadały kursy), ale wciąż 2.30 można wyłapać.

-Norweżki wygrają MŚ w sztafecie - unibet

-i sprzed tygodnia, po sprincie w Beito zagrałem na wygraną TJ w TdS. W tym roku tylko 1 sprint, a ponadto Tereska mocno pracowała nad siłą i już niekoniecznie będzie taką dziewczynką do bicia w sprintach. Niby priorytetem dla niej są MŚ, ale wierzę, że po drodze jeszcze wbiegnie pierwsza na Alpe Cermis ???? Łapałem kurs 5.50, ale teraz już pospadały i na Kowalczyk, Marit i Johaug są wyrównane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 1,9K

telich

Użytkownik
@2,75 w Unibet,spora różnica.Typ ciekawy,ale ja w 1. zawodach nic nie gram.Potrzeba obserwacji na początek.Nie wiadomo w jakiej formie jest Kowalczyk i Kalla chociażby.
Jesli chodzi o Kalle, to w ostatni weekend odbywaly sie zawodu FIS w szwedzkiej Bruksvallarnie i tam wygrala 10 km dowolnym z bardzo duza przewaga, tak jak juz zostalo to napisane, Kalla mocno rozpoczyna sezon, u siebie na poczatku sezonu na swoim ulubionym dystansie bedzie mocna, w parze z Kowalczyk @1.5-1.6 spokojnie wezme
jesli chodzi o Therese, to zmiazdzyla Bjoergen w Beitostoelen na 10 km klasykiem ale na 10 dowolnym to juz bylo niecale 10 s, wg. mnie beda niewielkie roznice pomiedzy Johaug, Bjoergen i Kalla, ale tym razem nie wytypuje zwyciezcy :razz:
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Ja zainwestuje w dubel z Bwin
PŚ FIS (Gallivare/SWE) - 10 km stylem dowolnym
Head-to-Head T. Johaug/C. Kalla

Typ: Therese Johaug (NOR)
1.45


PŚ FIS (Gallivare/SWE) - 15 km stylem dowolnym
Czy Petter Northug (NOR) znajdzie się w top 10?

Typ: Tak
1.25
[email protected]
mocne rozpoczęcie sezonu,johuang i northuga w biegach ub tygodniowych.Liczę na potwierdzenie tej dyspozycji
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zaczynamy koejny sezon i mam zamiar zacząć go spokojnie, więc stawiam na jutro dość pewne typy moim zdaniem. Johaug wydaje się trafiła z formą, jest faworytką w jutrzjeszym biegu, bez problemów powinna być przed Kallą. Natomiast Szwedka powinno pokonać Justynę, która jak wiemy, że spokojnie wchodzi w sezon trzymając się gdzieś pod koniec pierwszej dziesiątki.

Johaug - Kalla 1 @ 1,45✅
Kalla - Kowalczyk 1 @ 1,35
✅


Moim zdaniem warto pograć, wiadomo, że początek sezonu, więc lekko pograne. Powinno wejść gładko, a jak będzie to zobaczymy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
gdzie da się łączyć ? tzn.wpisz buka i popraw typ przeciwko Justynie ;)
Nie da się w unibecie? :eek: jeszcze nie kliknąłem, teraz wchodzę i się nie da... No to kiepściutko, nie wiedziałem, sorry za błąd, w takim razie trzeba pograć mocniej single...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Co myślicie o Heidi Weng? Ta zawodniczka już w poprzednim sezonie pokazywała się z dobrej strony, teraz powinna być jeszcze mocniejsza(jeśli oczywiście kariera będzie się toczyć się w dobrym kierunku) Fortuna na miejsca 1-6 proponuje 3,50. Dla porównania bwin na top6 daje tylko 2,20
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Co myślicie o Heidi Weng? Ta zawodniczka już w poprzednim sezonie pokazywała się z dobrej strony, teraz powinna być jeszcze mocniejsza(jeśli oczywiście kariera będzie się toczyć się w dobrym kierunku) Fortuna na miejsca 1-6 proponuje 3,50. Dla porównania bwin na top6 daje tylko 2,20
b.dobry pomysł
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Pierwszy bieg więc trochę ciężko być pewnym swoim typów :
Johaug - Kalla typ 1 ( Fortuna ) ✅
Kristoffersen- Hagen typ 2 ( fortuna ) ✅
Początkowo miała być kristi ale ... właśnie wszedłem na wyniki biegu z Bieistostelen i tam hagen na 10 km dowolnym była lepsza od Kristi o 40 sekund !! Wątpie, żeby po paru dniach to się zmieniło więc typuję jednak Hagen .
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dzien dobry... Prosze o komentarz do ponizszych par

Hellner-Richardson ✅ easy 1.6
Legkov-Vylegzhanin ✅ 1.55
Olsson-Bauer ⛔ 1.4 ???? ..... Olsson niby najlatwiejsza para...
Coz to byl moj krotki epizod z biegami narciarskimi.... Lepiej sie skoncentrowac na Biathlonie... EW jeszcze CC kobiet...
we wszystkich parach patrzac chcialbym zagrac 1 i potrzebuje eksperta aby mnie w tym utwierdzil badz nie....
Dziekuje
edit: wszystkie pary z fortuny...
Davey napisz cos prosze o tych parach
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Pierwszy bieg więc trochę ciężko być pewnym swoim typów :
Johaug - Kalla typ 1 ( Fortuna ) ✅
Kristoffersen- Hagen typ 2 ( fortuna ) ✅
Początkowo miała być kristi ale ... właśnie wszedłem na wyniki biegu z Bieistostelen i tam hagen na 10 km dowolnym była lepsza od Kristi o 40 sekund !! Wątpie, żeby po paru dniach to się zmieniło więc typuję jednak Hagen .
Weszło pięknie . Liczyłem że Tereska wygra ale jednak Marit znowu pokaz siły. Mam nadzieję, że ktoś sobie skorzystał ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No cóż, debiut Justyny słabiutki, ale mam nadzieję, że to wina złego smarowania. Powinno być tylko lepiej, bo i trasy będą trudniejsze, a punkty PŚ odrobi się w Kanadzie, gdzie nie będzie Marit i Tereski.
Niesamowicie się spisały Amerykanki :O Jutro w sztafecie trzeba je grać na podium.
No może się trochę zagalopowałem, bo tam z klasykiem ciężko, a i NOR 1 i 2 pewnie się na podium znajdą, do tego Szwedki i Rosjanki.
Co do mężczyzn to trzeba wróżbity, bo tam się cuda mogą dziać. A Ruskich to na inaugurację bym odpuścił, mają paru niezłych ale raz wygrywają, a następnego dnia jest 35, ciężko za nimi nadążyć.
Olson wygrał bieg w Brukswallarnie z niezłą obsadą i ten typ z Bauerem wydaje mi się najpewniejszy. W tym samym biegu fatalnie zaprezentował się Hellner, więc nie wiem co o nim myśleć.
Zagrałem Cologna-Hellner 1 i Olsson-Manificat 1 w betsafe ⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Olsson - Hellner 1 @ 1,60⛔
Teraz czekamy na bieg panów i z tych zawodów także wpadł mi oko jeden typ. Mianowicie pojedynek Olssona i Hellnera, gdzie moim zdaniem zwycięży pierwszy Szwed, głównym czynnikiem, który mnie przekonał odnośnie tego typu to forma Hellnera. Nie spodziewam się na początek jakiegoś szału ze strony Markusa. Na dodatek kurs ciekawy, bardzo mi odpowiada ????

Cologna - Hellner 1 @ 1,46
⛔
Kursy już po mocnych spadkach, szkoda, że nie zagrałem wcoraj, ale mimo wszystko warto zagrać na Dariusa. Lepszy technicznie moim zdaniem i przemawia za nim fakt dystansu. Tak mała &quot;peffka&#39;, ale wolę nie zapeszać, zobaczymy ????
e: wlodek02 -&gt; No tak, wiadomo, nie wiem czemu, ale ostatnimi czasy nawet w tenisie myliłem narodowści ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Hellner o ile mi wiadomo to zawodnik ze Szwecji a nie Szwajcarii. Jeśli podajesz typy i nie znasz nawet narodowości zawodników to bardzo dziwne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom