>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Biegi narciarskie sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
C 11

cysiek7

Użytkownik
Ja mam takie przeczucie, że jutro Kalla i Randall mogą razem dobiec do mety. A wtedy zadecyduje finisz, który jak wiadomo ma lepszy Kikkan. W zeszłym roku Randall też startowała kilkanaście sekund przed Kalla i obie panie razem dobiegły do mety i jak nie trudno się domyślić wygrała Randall. W tym roku może być podobnie
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
W parze Denise Herrmann vs Anne Kylloenen zastanawiam się nad Niemką. W prologu na 3 km dowolnym uzyskała 11 s nad Finką. Nadspodziewanie dobrze wypadła w klasyku. W sprincie dowolnym również była lepsza. W sumie na tą chwilę ma 24 s przewagi nad Anne. Jutro 10 km dowolnym, Finka lepiej czuje się w klasyku. Kurs na Denise moim zdaniem bardzo ciekawy, bo 1.787. To nie moja dyscyplina tak więc wcześniej chciałbym spytać ekspertów, co myślicie o tej parze na jutrzejszy bieg?
e: ok dzięki dawid, chyba się wstrzymam z tą Niemką :razz:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hermann to dobra sprinterka, co prawda jest w dobrej formie. Ale wydaje mi sie ze zadnej kluczowej roli nie odegra w jutrzejszym biegu. Dla mnie no bet.
ja zagralem Bauer-Olsson 1 @1,40 unibet ✅✅✅ 8-17
kurs nie zachwyca, ale Lukas ma przzewage kilkunastu sekund na starcie, dystans raczej dla niego aniezeli dla Olssona. Do tego Bauer dojedzie do czolowki, a rywal raczej nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Buki sobie jaja robią. Wszędzie po 5-10 par i praktycznie to samo, a betsafe to się zeszmacił najbardziej, kiedyś to była marka w zimówkach...
W zeszłym roku z tego co pamiętam, to Bauer miał spore problemy na trasie, jakieś upadki czy problemy z kijkami.
Tu będzie biegł razem z Hellnerem i współpracując mogą sporo nadgonić. I to powinna być zgodna współpraca, bo Czech nie jest z tych, którzy kombinują, by się nie zmęczyć. W zeszłym roku Marcus miał tutaj najlepszy czas, w poprzednich latach też ścisła czołówka, liczę na ich skuteczną pogoń.
Zagrałem w parze z Czernousowem, który w najgorszej sytuacji i zawieszony między główną grupą, a pościgiem i powinni go dogonić i odczepić jeszcze przed zjazdami.
Hellner - Czernousow 1 1.55 betsafe ⛔
No i kusi mnie zagranie Wylegżanin - Ljegkow na 2, ale kto za tymi Ruskami nadąży... Sasza w końcu musi zaliczyć jakąś wielką wpadkę, jak to ma w zwyczaju... Ale dystans, przekrój, no i zeszłoroczny wynik przemawiają za nim.
Z przodu sytuacja dość prosta, jak nie zgubią Northuga, to etap dla Norwega. Ale w zeszłym roku Petter dostał tu ostre bęcki.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Buki sobie jaja robią. Wszędzie po 5-10 par i praktycznie to samo, a Betsafe to się zeszmacił najbardziej, kiedyś to była marka w zimówkach...
Oni dawali na poczatku sezonu zarobic bo mozna bylo laczyc 1 goscia ze wszystkimi i wychodzily niezle szury a widac maja system ktorego nie potrafia uaktualnic i wystawiaja tylko jedna pare h2h na zawodnika..
 
jedrula 37,5K

jedrula

Użytkownik
expekt
Heidi Weng - Astrid Uhrenholdt Jacobsen
typ1
kurs @2.42⛔⛔

Weng odrodziła się w Nowy Rok,mam nadzieje ze odrodzenie potrwa dalej
(zagrane 2/10)

do tego sprawdze znajomość rzeczy przez trenera Kowalczyk
randall-kalla 1+jouhang-steura1 razem @2.19 tobet⛔⛔
&quot;Teoretycznie najgorszy scenariusz to: Johaug i Steira łączą siły w pościgu za Justyną, z tyłu razem zmniejszać straty będą Kikkan Randall i Charlotte Kalla. Ale trener Aleksander Wierietielny mówi „Rz&quot;, że to mało realne.
– Nie sądzę, że Johaug będzie czekała na Steirę. I że Steira w czymkolwiek Johaug pomoże, bo niedawno w Canmore została daleko z tyłu za Justyną w stylu łyżwowym. Nie wyobrażam sobie też, że Kalla dogoni Randall. Każda z dziewczyn będzie pracowała dla siebie – mówi Wierietielny.&quot;
 
S 0

sero2004

Użytkownik
Potrzebuje cos do grubszego kuponu i mysle nad typem NORTHUG 1-3 miejsce . jak myslicie dobry typ czy wybrac cos innego z biegow ??
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa TDS
Petter Northug- Dario Cologna 2 1,62 Unibet
Patrząc na wyniki z zeszłego roku na pozostałych do końca etapach w każdym przypadku lepszy był Darek.Dzisiejszy etap styl dowolny więc Piotrek teoretycznie ma więcej do powiedzenia (w zeszłym roku stracił ponad minutę) ale nie widzę jego ucieczki.Pozostałe etapy 5 klasykiem,20 masowy klasykiem oraz końcowa górka to plusiki dla Darka z Kolonii


luźne typy na dzisiejszy etap z Betsafe:
Jaks - Krogh 1 2,00
Di Centa - Gjerdalen 1 1,72
Jacobsen- Weng 1 1,70
to na podstawie wystepów w latach ubiegłych i tegorocznych nie licząc sprintu
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
expekt
Heidi Weng - Astrid Uhrenholdt Jacobsen
typ1
kurs @2.42

Weng odrodziła się w Nowy Rok,mam nadzieje ze odrodzenie potrwa dalej
(zagrane 2/10)

do tego sprawdze znajomość rzeczy przez trenera Kowalczyk
randall-kalla 1+jouhang-steura1 razem @2.19 tobet
&quot;Teoretycznie najgorszy scenariusz to: Johaug i Steira łączą siły w pościgu za Justyną, z tyłu razem zmniejszać straty będą Kikkan Randall i Charlotte Kalla. Ale trener Aleksander Wierietielny mówi „Rz&quot;, że to mało realne.
Nie sądzę, że Johaug będzie czekała na Steirę. I że Steira w czymkolwiek Johaug pomoże, bo niedawno w Canmore została daleko z tyłu za Justyną w stylu łyżwowym. Nie wyobrażam sobie też, że Kalla dogoni Randall. Każda z dziewczyn będzie pracowała dla siebie – mówi Wierietielny.&quot;
Według mnie gada głupoty,z całym szacunkiem dla jego osoby. Jestem przekonany że Norweżki pobiegną razem,podobnie jak jestem przekonany że Kalla szybko dogoni i przegoni Randall.Szwedkę w parze z Amerykanką można już @2,22 nawet złapać co jest sporym value imo.Kikkan nie wytrzyma 15 km,Kalla da sobie radę.Zobaczymy czy jestem mądrzejszy niż Olek;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie (35 km technika dowolna bieg pościgowy Kto lepszy?)
Spotkanie: Harvey - Czernousov
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Dziś bieg pościgowy w ramach Tour de ski w Toblach. Technika dowolna dystans 35 km. Zdecydowałem się postawić na Kanadyjczyka , że będzie lepszy ponieważ jego forma wyraźnie zwyżkuje. Bardzo dobrze prezentuje sie w tegorocznym cyklu Tour de ski zajmuje czwarte miejsce i ma przewagę nad Czernousowem 25 sekund. Moim zdaniem Rosjanin jest dużo lepszy w technice klasycznej bieg na 15 km klasykiem to jego dystans. Jednak w Oberhofie nie wytrzymał tempa i przegrał z Harveyem o 7 sekund. Dziś moim zdaniem Kanadyjczyk spokojnie utrzyma przewagę na trasie nad Rosjaninem 25 sekund to dużo . Moim zdaniem w stylu dowolnym Czernousow ustępuje Kanadyjczykowii.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z jutrzejszych biegów zagrałem wygraną Kowalczyk @ 1,50 Unibet ✅✅✅
teraz kursy już spadły i chyba nie warto, ale z drugiej strony na tym dystansie oprócz steryda to Justyna nie ma rywalki i jakoś nie widzę by jutro mogła przegrać. Do tego dubel po grubości.
Alexander Legkov - Maxim Vylegzhanin 1 @ 1,40 Unibet ✅✅✅
Może jeśli chodzi o formę zawodników to Maxim ma minimalnie lepszą, ale ten dystans to zdecydowanie dla Legokova. Jestem skłonny powiedzieć że jutro Alex wygra. Chciałem nawet grać go po kursie @2,05 z Northungiem, co uważam że też wejdzie. Rok temu na tym dystansie Alex wygrał, Maxim był 11 ze stratą 13 sekund jutro będzie bardzo podobnie.

Astrid Jacobsen - Kristin Størmer Steira 1 @ 1,33 Unibet
✅✅✅
To dystans dla Astrid jeśli pojedzie normalnie to może powtórzyć wynik sprzed roku miejsce zaraz za Kowalczyk. Ewidentnie jej dystans. Do tego Steira dzisiaj wypompował się na moje oko. 3 km klasykiem nie dla niej więc dziwne to zestawienie. Np rok temu Kristin straciła 25 sekund. Jutro liczę na powtórkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na unibecie kilka bardzo ciekawych par.
Pierwsze co wpadło w oko to Kalla - Hermann 1, 1.55. ⛔ 0.1 sekundy przegrała...???? Wydaję mi się, że Szwedka w gazie, Hermann jakby dzisiaj zaczęła odczuwac trudy TDS. Trasa ma 3km czyli nie jest to typowy sprint,w którym Niemka czuję się najlepiej.

Czy ma ktoś wgląd do wyników z poprzedniego sezonu jak wyglądała kolejnośc zawodniczek na poszczególnych etapach TDS? Byłbym wdzięczny

dawid//
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=CC&amp;amp;raceid=19195
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=CC&amp;amp;competitorid=3391&amp;amp;raceid=19196

Resztę znajdziesz na tej samej stronie, trzeba &quot;pobuszować&quot;
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP

Astrid Jacobsen - Kristin Størmer Steira 1 @ 1,33 Unibet

To dystans dla Astrid jeśli pojedzie normalnie to może powtórzyć wynik sprzed roku miejsce zaraz za Kowalczyk. Ewidentnie jej dystans. Do tego Steira dzisiaj wypompował się na moje oko. 3 km klasykiem nie dla niej więc dziwne to zestawienie. Np rok temu Kristin straciła 25 sekund. Jutro liczę na powtórkę.
Też właśnie chciałem coś postawić przeciwko Kristin, bo widać było, że utrzymanie się najpierw za Kallą, a potem jeszcze za Kallą i Johaug ją wyczerpało mocno. Tylko szukam troszkę ryzykownej pary (wyższy kurs, choć typ na Astrid oczywiście popieram ;) ).
Dlatego oprócz typu wyżej spróbuje pograć na Weng. 2.00 W tej parze wygląda nieźle, Heidi dziś wydaje mi się, że pobiegła z zapasem, nie szalała i na jutrzejszym klasyku liczę na to, że zakręci się koło czołówki.
Tak więc:
Steira - Weng /2/ --- 2.00 @ Unibet ✅ 23-10
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kurczę, ten Sasza jak się postara, to nawet może wygrać ten TdS , do tego będzie miał kilku niezłych Rusów do pomocy przy zgarnianiu bonifikat. Dla mnie to też faworyt na jutrzejszy bieg.
Fajny typ na generalkę:
Steira - Kalla 1 1.45 unibet
Szarlota zapłaci za dzisiejszy pościg, a z resztą gdzie ona i klasyk? Szczególnie w biegu ze startu wspólnego Norweżka jej powinna dołożyć. A ostatni etap? Przy warunkach fizycznych Kristin to powinna się uplasować za Johaug.
Krista zaczyna sie chyba rozkręcać, bo już tylko 40 sekund do Randall, oby dała radę ;) Podobnie Zeller, która o dziwo biegła dziś najszybciej.
I dubelek z betsafe: ✅
Kylloenen - Randall 1 1.50
klasyk i tyle w tym temacie.
Weng - Szewczenko 1 1.50
Heidi po sprincie złapała jakiś nowy impuls, wciąż ma szansę na jakąś przyzwoitą lokatę. Ukrainka raczej nie przepada za takimi krótkimi etapami, dziś w dobrej konkurencji dla siebie słabo się spisała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lehteenamki - Kalla 1 @ 2.00✅ Tobet

Plan jest prosty, Kalla jutro &quot;płaci&quot; za dzisiejszy bieg... Poza tym klasyk, więc jej słabszy styl, jak dla mnie to Krista jest faworytką w tym pojedynk.
W ub.roku Finka lepsza o 13 sekund...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tak więc: Steira - Weng /2/ --- 2.00 @ Unibet
Po co mialaby sie oszczedzac dzisiaj skoro byl to wazny bieg a jutro niewiele mozna zdzialac ? Weng jest mloda i kompletnie nie przygotowana do tds, trasy jej tez nie leza. Mimo ze slabe rezultaty to i tak lepsze niz te rok temu jednak w zyciu zlotowki na nia bym nie postawil..
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
A.U.Jacobsen-T.Johaug KL - 1 @ 1,65 Totolotek- tak jak już zostało wspomniane dystans i styl dla Astrid. W przeciwieństwie do Johaug, która nie za bardzo przepada za krótkimi biegami. Do tego zmęczona wczorajszą pogonią za Justyną. Jeśli Jacobsen pobiegnie na miarę swoich możliwości powinna być , pewnie minimalnie przed swoją koleżanką z reprezentacji. ✅ 3-6:grin:
 
O 5

olex13

Użytkownik
Jakieś typy na jutro???Może ma ktoś wyniki dzisiejszych biegów?Zastanawiam się nad dwoma typami...Legkov-Vylegzhanin oraz Lahteenmaki-Saarinen typ 1 i 1 za grubszą kasę
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
A.K. Saarinen - K.S. Steira /1/ --- 1.87 @ Pinnaclesports ⛔ 5-2 całkiem odwrotnie
Szczerze mówiąc nie wierze w odbudowanie się Kristin. 23 pozycja w biegu na 3 km dała zarobić i utwierdziła mnie w przekonaniu, że po tych 15 km już dużo nie zwojuje.
Saarinen to duże doświadczenie, w klasyku świetnie sobie radzi i umie rozsądnie dysponować siłami. Ponadto w poprzednich latach w tym biegu była w ścisłej czołówce i myślę, że teraz też zakręci się w okolicach podium. Kurs fajny, szkoda nie zagrać.

Poczekam jeszcze na ofertę Unibetu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom