>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Biegi Narciarskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Caldwell vs Sarasoja |1| kurs:1,55✅
Zaufam zawodniczce z USA.Sophie w sprintach techniką dowolną w tym sezonie trzyma poziom.Dziewiąta w Davos,dwudziesta druga w Oberhofie,szósta w Lanzerheide.Finka natomiast tak:jedenasta w Davos,trzydziesta czwarta w Oberhofie,trzydziesta piąta w Lenzerheide.Nasuwa się więc prosty wniosek.Amerykanka jest lepszą sprinterką,jest bardziej stabilna i obecnie w lepszej formie.Jeśli Sarasoja nie potrafiła w ostatnich dwóch sprintach przebrnąć nawet kwalifikacji to o czym tu mówić.Stawiam,więc na Caldwell.
Hermann vs Ingemarsdotter |1| kurs:1,45✅
Denise to absolutny top jeśli chodzi o sprinty.Dobrze radzi sobie zarówno w tych stylem klasycznym jak i stylem dowolnym.Najlepiej potwierdza to fakt iż Hermann to obecnie liderka klasyfikacji sprintów.Ostatnio w każdym kolejnym sprincie wymienia się ją w roli jednej z faworytek.Szwedka natomiast lepiej radzi sobie klasykiem,w sprintach tym stylem już dwukrotnie w tym sezonie była w TOP 15.Jednak techniką dowolną wystartowała tylko raz w Davos i...nie przebrnęła nawet kwalifikacji.Nie ma co więcej pisać.Według mnie słusznie tutaj zdecydowaną faworytką jest reprezentantka Niemiec i stawiam na jej zwycięstwo w tej parze.
Bukmacher:Unibet
Eriksson vs Kowalczyk |1| kurs:2,04✅????
Tutaj mamy pojedynek jednej z czołowych sprinterek stylem dowolnym z naszą Kowalczykówną.Nie wiem czemu Polka jest w tej parze faworytką ale nie przeszkadza mi to.Wiadomo,że sprintów tą techniką Justyna nie lubi i raczej często osiąga w nich bardzo przeciętne rezultaty.Jedyny swój sprint tą techniką w tym sezonie w Davos zakończyła w trzeciej dziesiątce kończąc zabawę na ćwierćfinale.Hanka natomiast w tym sezonie czwarta,pierwsza i ósma.Dobre warunki fizyczne,jest mocna,ma dobrą i stabilną formę.Nie wiem co pokaże jutro Polka,o Eriksson jestem spokojny,myślę,że półfinał to dla niej plan minimum na jutro.Patrząc też na profil trasy jutrzejszego sprintu nie wygląda to zbyt obiecująco dla Justyny.Stawiam,więc w tej parze na Hankę.
Bukmacher:Betsson
A tutaj film pokazujący jak wygląda trasa jutrzejszego sprintu:
http://www.youtube.com/watch?v=pLtuFs0q2aM
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik

Eriksson vs Kowalczyk |1| kurs:2,04

Tutaj mamy pojedynek jednej z czołowych sprinterek stylem dowolnym z naszą Kowalczykówną.Nie wiem czemu Polka jest w tej parze faworytką ale nie przeszkadza mi to.Wiadomo,że sprintów tą techniką Justyna nie lubi i raczej często osiąga w nich bardzo przeciętne rezultaty.Jedyny swój sprint tą techniką w tym sezonie w Davos zakończyła w trzeciej dziesiątce kończąc zabawę na ćwierćfinale.Hanka natomiast w tym sezonie czwarta,pierwsza i ósma.Dobre warunki fizyczne,jest mocna,ma dobrą i stabilną formę.Nie wiem co pokaże jutro Polka,o Eriksson jestem spokojny,myślę,że półfinał to dla niej plan minimum na jutro.Patrząc też na profil trasy jutrzejszego sprintu nie wygląda to zbyt obiecująco dla Justyny.Stawiam,więc w tej parze na Hankę.

Bukmacher:Betsson


To byłby niezły bet,ale ten zakład dotyczy kwalifikacji do sprintu.A to już tak kolorowo nie wygląda,bo Kowalczyk w samotnym biegu może być szybka.Także bym uważał.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
To byłby niezły bet,ale ten zakład dotyczy kwalifikacji do sprintu.A to już tak kolorowo nie wygląda,bo Kowalczyk w samotnym biegu może być szybka.Także bym uważał.
Może być szybka ale myślę,że nawet jak jest to typ na kwalifikacje to można spróbować.Czy Kowalczyk będzie chciało się szarżować to nie wiem ale po tak płaskim może nie wykręcić jakiegoś rewelacyjnego czasu.W Davos w kwalifikacjach miała 30 czas,Erikssen 27,było na styku na korzyść Szwedki.Myślę,że Hanka może znów pokusić się o lepszy czas od Polki biegnąc samotnie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nove Mesto-Sprint Drużynowy Mężczyzn stylem klasycznym

Norwegia I zakończy w TOP 3 2 miejsce
1,25 Bet365

Norwegia I pobiegnie w składzie: Eldar Roennig/Elrik Brandsdal. Piekielnie mocna ekipa,która powalczy o wygraną w zawodach.Eldar to wybitny biegacz stylem klasycznym.Wiadomo,że woli biegi dystansowe,ale sprinty biega także na bardzo dobrym poziomie. W Asiago był 4 w biegu sprinterskim klasykiem i w parze z Hattestadem wygrał zawody drużynowe.Tutaj za partnera będzie miał Brandsdala czyli klasycznego sprintera,który potrafi wygrywać zawody. W tym sezonie okazał się najlepszy na rozpoczęciu sezonu w Kuusamo,potem niezłe 13 miejsce w Asiago. Dla niego styl nie ma ogromnego znaczenia,gdyż zarówno w sprintach łyżwą jak i klasykiem osiąga dobre wyniki.
Taka dwójka niemal gwarantuje pudło,gdyż nie wierzę aby 3 ekipy były w stanie ograć taki team. Na pewno groźne będą dwa zespoły rosyjskie.Rosja I z Kriukovem może być trudna do ogrania,ale Rosja II już nie powinna stanowić zagrożenia.Pobiegnie co prawda tam Ustiugov czyli zwycięzca dzisiejszego sprintu,ale klasyk to zdecydowanie nie jego styl.Natomiast jego kolega Japarov w tym sezonie kompletnie nie widoczny. Obie ekipy szwedzkie też nieco odstają. Wraca Emil Joensson czyli wielki biegacz lecz jego forma jest trochę zagadką,a na dodatek ma do pomocy Hellnera,który klasykiem po prostu biega bardzo słabo.
Według mnie taki kurs to 20%lokaty. Należy jednak pamiętać,że w biegach może się wydarzyć coś nieprzewidywalnego.

Nove Mesto-Sprint Drużynowy Kobiet stylem klasycznym

Szwecja I vs Niemcy I 11/12
Niemcy I
2,20 Bet365

Za duży kurs na Niemki i to zdecydowanie. Szwedki pobiegną w składzie: Ida Ingemarsdotter/Stina Nilsson,a Niemki: Denise Herrmann/Hanna Kolb.
Herrmann to aktualna liderka klasyfikacji sprintu. Dla niej styl w sprincie nie ma żadnego znaczenia. Biega rewelacyjnie. W tym sezonie była raz 2,trzy razy 3 oraz dwa razy 5. Klasa sama w sobie. Kolb to solidna zawodniczka.Potrafi zajmować miejsca 10-20. Ćwierćfinały,półfinały i nawet 5 lokata w Lanzerheide.
Ida w tym sezonie mało startów. Dobre występy przeplata ze słabszymi. Zanotowała udany początek sezonu w Kuusamo gdzie była 6 w spr.kla. 13 miejsce w Asiago i daleka pozycja w Davos. Szwedka woli klasyk,ale jej obecna forma nie jest najwyższa. Na pewno spokojnie czeka na igrzyska i tam może odpalić. Partnerka Nilsson to młoda 20-letnia zawodniczka. Jej lepszym stylem jest łyżwa.Właśnie w tym stylu była 6 w Davos i 9 dzisiaj. Generalnie unika biegów stylem klasycznym,chociaż na pewno potrafi nim biegać na solidnym poziomie. Świadczy o tym 5 lokata na ubiegłorocznych MŚ. W niedalekiej przyszłości trenerzy mogą mieć z niej wielki pożytek. W tej potyczce przewagę robi jednak Denise,która na pewno będzie kończyć bieg i przy wyrównanej sytuacji na trasie powinna dać sobie radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sprint drużynowy kobiet klasykiem,Nove Mesto:

Niemcy I-Polska: Niemcy I @2,35 Triobet✅


Hmm.Dziwne zestawienie.Kowalczyk/Szymańczak kontra Herrmann/Kolb.Oczywiście Justyna coś nadrobi na swojej zmianie nad Denise,ale różnica między Szymańczak a Kolb będzie raczej większa i nie do nadgonienia.Kolb w Asiago biegała dobrze klasykiem,to jest klasyczna sprinterka co pokazała w drużynówce,gdzie pierwsze 2 rundy biegła super a ostatnią dużo słabiej.Indywidualnie była 12 w kwalifikacjach,o 9 sekund przed Szymańczak.Kowalczyk i Herrmann miały praktycznie ten sam czas.O ile Szymańczak nie pobiegnie życiówki to raczej Niemki górą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sprint dowolnym pań,Szklarska Poręba:

Denise Herrmann-Vesna Fabjan: Herrmann @1,65 Unibet/Bwin✅
Denise Herrmann w TOP 4@1,45 ✅

Pierwszy raz w tym sezonie zagram na Niemkę.Jutro obok Randall to jest główna faworytka.Nie ma Norweżek,nie ma Szwedek.A one masowo wchodziły do półfinałów i finałów sprintu.Fabjan od Asiago nie biegała,więc troszkę jest obawa czy czasem jakichś koksów na norweskim Allegro nie nabyła.Ale zaufam Niemce bo jest bardzo silna,wytrzymuje każde tempo a w końcówkach tylko dokręca śrubę.Co do drugiego typu to nie ma się co rozpisywać,jest Randall,są Słowenki,Włoszki i Rosjanki.No ale bądźmy poważni,Denise jutro ląduje na podium tuż za Randall.No chyba że będzie gleba jakaś;)

__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sprint stylem dowolnym - Szklarska Poręba
Justyna Kowalczyk - Hanna Kolb @ Kolb --- 2.30 @ STS ✅ 17-16
Justyna miewa ostatnio problemy z kwalifikacją, więc trochę dziwne kursy. Teraz powinna się złapać w &quot;30&quot; (mnóstwo nieobecnych), ale dalej może być różnie. Kolb całkiem solidnie, ona jest sprinterką, do tego jej styl. Ten półfinał powinna zrobić, a liczę, że się złapię wyżej.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
No i wreszcie biegi w Szklarskiej i po raz który w tym sezonie sprint techniką dowolną:
Kowalczyk vs Diggins |1| kurs:1,47⛔
Po raz pierwszy jeśli chodzi o sprint stawiam na Justysie.Diggins to żadna sprinterka,łapie się do ćwierćfinałów ale na więcej z jej strony bym nie liczył.Kowalczyk na pewno się dziś zakwalifikuje.Nie ma w końcu Norweżek,Szwedek czy Finek.Dziś myślę,że Justynę stać na jakieś lepsze miejsce,półfinał przy takiej stawce to jej obowiązek.W każdym bądź razie nie wierzę aby przegrała z Amerykanką.
Vuerich vs Viznar |1| kurs:1,50✅
Młoda Włoszka to objawienie ostatnich sprintów.Regularnie melduje się w czołówce i myślę,że dziś w Szklarskiej będzie tak samo.Viznar to dla mnie zagadka tak jak reszta Słoweńskiej kadry.Stawiam na rytm biegowy i aktualną formę,więc proponuje w tym pojedynku Włoszkę.
van der Graaff vs Fabjan |1| kurs:1,70⛔
Szwajcarka ostatnio bdb.Też miło zaskakuje ostatnimi występami.Tym stylem w sprincie wygląda fajnie i jeśli biega tak dobrze to czemu grać przeciwko niej.Fabjan to zagadka nr.2 po Viznar i nie wiadomo na co ją stać.Półfinał na pewno ale dalej nie wiem.Stawiam na Laurin,która dziś ma duże szansę na pudło.
Bukmacher:STS
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
10 km klasykiem pań ze startu wspólnego,Szklarska Poręba:

Jessica Diggins-Ida Sargent: Diggins @1,94 Marathonbet⛔ pozdro dla odsmakerów z Marathonbet;)


Obie klasyk mają słabiutki,oddsmakerzy sami nie wiedzieli która jest faworytką no to dali po 1,94 na obie i czekają co napiszę W tym sezonie 2 razy spotkały się na tym dystansie,dwa razy lepsza Jess: o 52 i 20 sekund w Beitostoelen i Lillehamer na początku sezonu.Po Lillehamer Ida nie biegała żadnych dystansów w PŚ,same sprinty.Diggins przeciwnie,sporo długich biegów.Jutro to powinno zaprocentować.Do tego malutki handicap na samym starcie Diggins ma nr 3 a Sargent nr 29 i ta druga będzie startować gdzieś z dalszego rzędu.Smarowanie będą miały to samo,więc wszystko zależy od ich siły.
----
Na razie tylko Marathon ma ofertę,więc czekam na lepsze typy bo ten powyżej to takie 1/10 może max.

Jest drugi typ,o wiele pewniejszy według moich ludzi:

10 km klasykiem pań ze startu wspólnego,Szklarska Poręba:

Yulia Tchekalyeva-Kathrin Zeller: Tchekalyeva @1,40 Unibet✅ pefka 80 sekund różnicy na mecie

Gram mocno.Wygląda bardzo obiecująco ten typ.Co prawda Rosjanka zniknęła po Davos i jutro pierwszy bieg w PŚ od 14 grudnia.Ale patrzę,że jak rok temu zrobiła sobie przerwę przed MŚ to z zawodniczki drugiej dziesiątki zrobiła się dwukrotna medalistka MŚ.Zeller jeszcze rok temu była w klasyku lepsza,ale teraz to nie ta forma choć ostatnio chyba troszkę idzie ku lepszemu.Ale w cuda nie wierzę,Yulia przed IO u siebie formy nie zgubi,najlepsze radzieckie laboratoria o to zadbały w tej przerwie miesięcznej​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Czekaliewa TOP5 1.45 bwin ✅
Obsada żałosno-odpustowa. Z dystansów, to Zeller i poza tym Ruskie. Julka powinna się najdłużej z całej obsady trzymać JK, jak pobiegnie swoje 85% to to powinno wystarczyć na podium, nie mówiąc o TOP5.
U mężczyzn na Połtaranina kurs nie robi szału, może na live się uda coś lepiej złapać, bo sprint przecież Alex ma.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Tchekaleva vs Randall |1| kurs:1,40✅ Bukmacher:STS
Tchekaleva vs Zeller |1| kurs:1,30✅ Bukmacher:Unibet

Popieram to co napisał Levy.Między Julką,a Zeller jest teraz bardzo duża różnica.Tchekaleva w tym sezonie w klasyku błyszczy.Czwarte miejsce w Finlandii,potem piąte w Norwegii.Julka to obecnie ścisła czołówka klasyka.Zeller to przeciętniaczka,przy mocnej stawce miejsca dla niej to druga,trzecia dziesiątka.Nie wiem dlaczego Unibet wystawia taką parę ale w sumie tylko jakieś nie wiarygodne okoliczności mogły spowodować,że Ruska tego nie wygra.Co do Randall to 10km pobiegnie i to pewnie nieźle ale myślę,że TOP 10 to dla niej wszystko na ten bieg.To co najważniejsze zrobiła wczoraj,wygrała sprint.Dziś ten bieg może potraktować jako bonus.Julka w dwóch klasykach do tej pory dołożyła Randall 30 i 47 sekund.Dziś myślę,że może być podobnie.Pozycja nr.2 po Justynie w dzisiejszym biegu zarezerwowana jest dla Tchekalevej.Gramy na Ruską ????
Stephen vs Diggins |1| kurs:1,57✅????
Elizka ma klasyk lepszy od Dżesiki.Diggins wczoraj błyszczała,bo miała kapitalne smarowanie,a i na tych zakrętach sobie ładnie radziła.Dziś jednak klasyk i 10 km.W Lenzerheide w masówce Stephen dołożyła Dżesice 30 sekund.Dziś myślę,że może być podobnie,bo nie wierzę,że po 2,5 tygodnia nagle to Diggins okaże się lepsza od swojej reprezentacyjnej koleżanki.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Nadszedł czas na próbę przedolimpijską. Była długa przerwa od startów, dlatego też trochę po omacku trzeba typować... Jednak forma zawodniczek powinna być zbliżona do tej najwyższej z uwagi na Sochi.
Anne Kyllonen - Heidi Weng @ Weng --- 2.00 @ Unibet ZWROT Anne nie wystartowała, byłby izydor...
Całkiem przyjemny kurs. W tym sezonie Heidi na 10km klasykiem była dwa razy szybsza od Finki (na dwa starty). Ponadto możliwości Heidi są dużo większe - ona może spokojnie rywalizować samym czubem biegów. Mimo, że Kyllonen jest dobrą klasyczką, to trochę nie ten poziom i dziwi mnie, że ona jest faworytką w tej parze.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
10 km klasykiem pań,Toblach: Ishida-Bjornsen: Bjornsen @2,00 Bet365⛔ 12-17 msc

Tak jak napisał mariok1992 po długiej przerwie w startach trzeba ostrożnie ze stawką.Aczkolwiek wyniki z tego weekendu to już będzie bardzo wyraźny sygnał kto jest w jakiej formie w kontekście Soczi.W parze którą wybrałem mamy zestawione dwie specjalistki klasyka,doświadczoną Japonkę i młodą Amerykankę.Bjornsen miała bardzo długą przerwę,bo jeszcze przed Bożym Narodzeniem wróciła do USA i tam trenowała blisko 3 tygodnie.Później przylot do Francji i tam trening.Ishida biegała w TDS i co ciekawe lepiej wyglądała w łyżwie niż w klasyku.Być może poza formą zawodniczki jest tam jakiś problem ze smarowaniem do klasyka.Tak sobie domniemam.Bjornsen w tym roku najmocniejsza w klasyku z USA.Jutro powinna to potwierdzić.​
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No i przed nami ważny sprawdzian. Czas odkryć karty, nie chce mi się wierzyć w jakieś odpuszczania.
Marit - Teresa 1 2.1 triobet Królowa jest tylko jedna ???? ✅ ale dobre kursy na IO uciekły
Kursy na wygraną Marit w konkurencjach na IO są szalenie wysokie, jak na standardy znane od 4 latek na imprezach docelowych, a chyba każdy zna jej możliwości.
Ale najpierw mamy Toblach i 10 klasykiem. Mistrzostwami Norwegii nie sugerowałbym się za bardzo, to się zawsze lubi odwracać. Doświadczona Norweżka powinna pokazać znacznie lepszą dyspozycję, wszak do IO został tydzień.
Poza tym Astrid powinna poszaleć, bo musi sobie zapewnić start w biegu indywidualnym na IO, bo już wiadomo, że w łączonym pobiegnie Steira.
Roenning - Bauer 1 1.5 triobet ✅
Eldar = klasyk. Wiadomo. Jest moim czarnym ogierem do medalu na 15 w Soczi ;]
Bauer już wiekowy, poza zawodami otwarcia nie prezentował się specjalnie. Gdy reszta stawki będzie w optymalnej formie nie widzę wysoko Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Lahteenmaki vs Steira |1| kurs:1,68 Bukmacher:Betsson Zwrot
Lahteenmaki vs Ishida |1| kurs:1,45 Bukmacher:Unibet Zwrot
Gram na Finkę w obu parach ponieważ w tym sezonie jest w dobrej formie,zajmuje niezłe pozycje i chyba można zaliczać ją do czołówki jeśli chodzi o klasyk.Ishida zawodzi w tym sezonie,jest pod formą choć tutaj możliwe,że przed Soczi pokaże się z lepszej strony.Fince jednak rady nie da bo to inny poziom w tej chwili.Krista 4/4 starty w klasyku lepsza od Japonki.Steira i klasyk jakoś nie widzę jej tu w czołówce.Jej forma też to znak zapytania.W 3/4 startach klasykiem Finka od niej lepsza.Raz przegrała minimalnie ale jutro myślę,że spokojnie zajmie lepsze miejsce od Norweżki,bo jeśli chodzi o styl klasyczny jest zawodniczką od Steiry lepszą.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
15 km C Toblach
Maxim Vylegżanin - Alex Legkov 1 @ 2,16 Pinnacle▶
Klasyk to nie jest dystans dla Legkova. W tym roku ogólnie bardzo słaba dyspozycja. Myślę że aż w tak dużym stopniu nie poprawił formy przed IO by teraz w klasyku pobiec w czasie TOP10. Vylegżanin ostatnio wygrał w Szklarskiej Porębie klasyka na 15 km, on na IO na tym dystansie powalczy o medal. Maxim jest o pół a może i nawet o klasę lepszy na tym dystansie niż Legkov.
Alexey Poltaranin - Alex Legkov 1 @ 1,50 Bet365⛔

O Legkovie wyżej. A Poltaranin to jeden z lepszych zawodników jeśli chodzi o styl klasyczny. W Szklarskiej Porębie 3 miejsce, w tym roku w klasykach wygrana w Lenzerheide, 2 miejsce w Lillehammer. Co tu dużo mówić klasa różnicy. Szkoda tylko ze kurs nie jest lepszy ale i po takim pobieram jak młody pelikan ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
15 km C Toblach

Maxim Vylegżanin - Alex Legkov 1 @ 2,16 Pinnacle

Klasyk to nie jest dystans dla Legkova. W tym roku ogólnie bardzo słaba dyspozycja. Myślę że aż w tak dużym stopniu nie poprawił formy przed IO by teraz w klasyku pobiec w czasie TOP10. Vylegżanin ostatnio wygrał w Szklarskiej Porębie klasyka na 15 km, on na IO na tym dystansie powalczy o medal. Maxim jest o pół a może i nawet o klasę lepszy na tym dystansie niż Legkov.

Alexey Poltaranin - Alex Legkov 1 @ 1,50 Bet365

O Legkovie wyżej. A Poltaranin to jeden z lepszych zawodników jeśli chodzi o styl klasyczny. W Szklarskiej Porębie 3 miejsce, w tym roku w klasykach wygrana w Lenzerheide, 2 miejsce w Lillehammer. Co tu dużo mówić klasa różnicy. Szkoda tylko ze kurs nie jest lepszy ale i po takim pobieram jak młody pelikan ;)
Vylegżanina nie ma na liście startowej więc chyba nie biegnie.
Do usunięcia później.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Toblach - 15km Interval - Classic
Hannes Dotzler vs Tim Tscharnke 13/35
Hannes Dotzler 1,50
Bet365

Pojedynek Niemiecki. Dotzler to aktualnie jeden z najlepszych niemieckich biegaczy w stylu klasycznym,może i nawet najlepszy. Po słabszym początku sezonu teraz osiąga bardzo dobre rezultaty. 2 w Lanzerheide,6 w Val di Fiemme oraz 5 w Szklarskiej Porębie. Ostatnie biegi to ścisła czołówka. Tscharnke chyba jednak bardziej woli sprinty. Jest to dosyć uniwersalny biegacz,ale z większym naciskiem na biegi sprinterskie. W Polsce o 25 sek lepszy Dotzler, w Lanzerheide także 10 sek na jego korzyść. Aktualna dyspozycja przemawia za Hannesem i to on jutro powinnien spokojnie wygrać ten pojedynek,gdyż na tym dystansie i tym stylem jest po prostu lepszym biegaczem.
Oczywiście polecam także powyższe pary mojego poprzednika. Legkov w stylu klasycznym jest o wiele słabszy niż w łyżwie,a na dodatek jego forma w tym sezonie jest co najwyżej przeciętna.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jaki widzieliście najwyższy kurs na wygraną Marit dzisiaj?
(post do usunięcia po odp.)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sprint dowolnym
Kto wygra @ Bjoergen --- 3.00 @ Unibet, Betsafe, Bet365 ✅ 1 dobre koksy i jest zabawa ;)
Chyba warto spróbować po takim kursie. Marit udowodniła Justynie, że będzie miała bardzo ciężko na 10km klasykiem, to teraz może udowodnić Randall, że o złoto w Sochi trzeba będzie mocno powalczyć. Dwa lata temu w Toblach na tej trasie Marit udało pokonała Amerykankę.
A reszta ze sprintu do grania na live...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom