>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi Narciarskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Falla vs Jacobsen |1| kurs:1,37✅
Falla vs Oestberg |1| kurs:1,78⛔

Wstępne dwa typy na jutrzejszy sprint.Gram tutaj w obydwu przypadkach w stronę Falli,najlepszej obecnie sprinterki w całej stawce.Złoto na olimpiadzie,teraz wygrana u siebie w Norwegii w kolejnym sprincie.Teraz czas na Falun i spodziewam się kolejnego wysokiego miejsca Norweżki.Maiken ma prostą taktykę aby prowadzić przez większość czasu swoje biegi,bądź trzymać się jak najwyżej.Falla ma piekielnie mocny finisz i ciężko będzie ją jutro zatrzymać.To w jaki sposób łyknęła Mariana Bjoergen w ostatnim sprincie na końcowych metrach tylko to potwierdza.Jej rywalki w tych parach to połamana:] Astrid zmagająca się ostatnimi czasy z ciągłymi problemami i ciężko będzie jej wejść nawet do półfinału no chyba że trafi jakiś mega łatwy bieg w 1/4.Druga z nich to Oestberg którą bardzo cenię i jest to jedna z lepszych sprinterek.Również biega bdb sprinty oboma stylami,obiera podobną taktykę co Falla ale na finiszu nie ma takiego turbo doładowania jak jej koleżanka z reprezentacji.Spodziewam się,że Ingvild zagości w finale ale w bezpośredniej walce z Maiken będzie jej bardzo ciężko.W obu sprintach do tej pory techniką klasyczną Falla była wyżej,jutro liczę na podobny scenariusz.Maiken trzyma cały czas tą genialną formę z IO i jutro jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to powinna zająć lepsze pozycje od obu wymienionych wyżej przeciwniczek.
Bukmacher:Marathonbet
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sprint C kobiet,Falun:
Ida Ingemarsdotter-Denise Herrmann: Herrmann @1,94 Marathonbet✅15-7 msc


W Drammen grałem przeciwko Szwedce,dziś robię to samo.Znów mamy klasyk.Ida pokazała jak sobie radzi tym stylem,gdy jest w słabszej dyspozycji.33 w Q,przy 5 miejscu Herrmann.Jutro może tak dobrze nie będzie,że po kwalifikacjach typ będzie rozliczony ale w ostatecznym rozrachunku będzie plus.Niemka cały sezon biega dobrze sprinty,nie ważne jakim stylem.W Drammen odpadła w ćwierćfinale,bo nie wytrzymała tego podbiegu do mety.W Falun będzie dość długi i płaski finisz.Praktycznie ostatnie 700 metrów(z 1200 całości) jest płaskie.Tu jest trasa: http://forvm.falun2015.com/wp-content/uploads/sites/10/2013/10/sprint_ny.pdf Czyli powinno być łatwiej dla Niemki.​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sprint stylem klasycznym - Falun
Kto wygra @ Maiken Caspersen Falla --- 4.19 @ PinnacleSports ⛔ bez mocy dziś
Po raz kolejny próbuje sił z Fallą. Ma cholerną formę. Levy zaprezentował profil i jeśli znów jest tak długi, płaski finisz - to tylko na plus dla Maiken. Oczywiście Marit może przeszkodzić, a także Oestberg, która w ostatnim biegu w finale wypadła z walki o zwycięstwo na finiszu przez potknięcie. Jeszcze ktoś się pewnie wmiesza w walkę, ale Falla znów może triumfować. Jedyne &quot;ale&quot; to regeneracja. W końcu przebiegła ostatnio 30km z całkiem niezłym wynikiem jak na sprinterkę. Z rozwagą ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Viznar vs Ingemarsdotter |1| kurs:1,50⛔
Dorzucam jeszcze jeden typ.Katja czołówka obecnie jeśli chodzi o sprinty techniką klasyczną.Dobrze zbudowana,ma niezły finisz.Szwedka dziś startuje u siebie i trochę mnie to niepokoi ale z drugiej strony ciężko spodziewać się jakiegoś odrodzenia skoro w ostatnim sprincie nie przebrnęła kwali a to pokazuje w jakiej jest dyspozycji.Z resztą nie pierwszy raz jej się to przydarzyło.Ida specjalizuje się w sprintach klasykiem ale jej sukcesy były dawno i teraz raczej nie wejdzie na taki sam poziom.Myślę,że tym razem Ingemarsdotter przez kwalifikacje przejdzie ale w dalszej rywalizacji nie widzę jej w rywalizacji ze Słowenką która ma realne szanse na finał.
Bukmacher:STS
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nikita Kriukov vs Teodor Peterson 7/1
Nikita Kriukov 1,71
Bet365

No to dodam jeszcze czwartą parę na dzisiejszy sprint.
Kriukov to wybitny specjalista od sprintów. Jednak zdecydowanie lepiej radzi sobie właśnie w sprintach rozgrywanych
klasykiem. W tym sezonie jego forma jest nieco słabsza,ale dalej biega bardzo solidnie. W biegu tech.klasyczną w Asiago Rosjanin okazał się bezkonkurencyjny. Wyprzedził wtedy Poltaranina i Gianluce Cologne. W Drammen swój udział zakończył na fazie półfinałów i ostatecznie został sklasyfikowany na 11 pozycji.
Nikita to także MŚ z Val di Fiemme oraz Mistrz Olimpijski z Vancouver. Oba te tytuły zdobył właśnie w sprintach klasykiem.
Większość miejsc na podium czy to w PŚ czy etapach PŚ podczas Nordic Opening,TdS i WC Final zdobywał właśnie w biegach
sprinterskich st.klas. Sprint klasykiem to jego bieg i może forma nie jest najwyższa,ale dalej Nikita to niezwykle groźny zawodnik.
Peterson to solidna firma,ale woli biegi stylem dowolnym. Potrafi stanąć na podium,ale często swój udział kończy na półfinałach. Myślę,że właśnie lokaty w okolicach TOP10 to jego miejsce,a klasykiem może to wyglądać jeszcze gorzej.
Kriukov to lepszy zawodnik w takich biegach i świadczą o tym wyniki:
Asiago eliminacje: 7/13
Asiago Finał: 1/12
Drammen eliminacje: 3/15
Drammen Finał: 11/20.
Dzisiaj powinno być podobnie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Skiathlon kobiet,Falun:
Julia Ivanova-Masako Ishida: Ishida @1,57 Triobet✅28-11


O Ishidzie już pisaliśmy wiele w tym roku.Pisaliśmy o tym że poprawiła łyżwę zdecydowanie.Rosjanka z kolei praktycznie nie startuje w tym stylu,skupia się wyłącznie na klasyku.Ostatnio spróbowała 10 km łyżwą w Lahti i zajęła 40 miejsce.Biegła jeszcze prolog 3 km w Oberhofie,gdzie była 68(!) i na początku sezonu bieg na dochodzenie gdzie uzyskała 19 czas.W części klasycznej będzie tu na styk raczej,bo biegają podobnie.Japonka jest trochę chimeryczna w tym sezonie,ale liczę że przyzwoita część w stylu dowolnym wystarczy jej aby wyprzedzić Rosjankę.
===
Jeszcze coś wrzucę raczej,bo pewnie będzie jakiś fajny bet.
--------------------------
Therese Johaug poza TOP 2@1,95 Bwin⛔1

Jeszcze takie coś dorzucam.Jutro dokona się zmiana liderki w PŚ.Marit zostały do odrobienia 3 punkciki.Tak więc rezerwuję pierwsze miejsce dla Bjoergen.Czyli ten mój zakład możemy potraktować jako: czy Johaug wygra czy nie;)Uważam że są spore szanse że nie zajmie tego drugiego miejsca.Są inne dziewczyny,które mogą z nią powalczyć.Byle by tylko nie uciekła z Marianną,to wtedy na finiszu Kalla,Weng czy któraś z Finek powinna spokojnie wyprzedzić urodziwą Norweżkę.Najbardziej liczę na Kallę,która była ostatnio lepsza od Johaug na 10 km zarówno klasykiem jak i łyżwą.30 km przegrała Szwedka,ale to już inna para kaloszy.Na Igrzyskach w skiathlonie Johaug była 4.Scenariusz z Soczi mile widziany zatem.​
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg łączony kobiet-Falun
Marit Bjoergen wygra 2 Miejsce
1,25 Bet365

Kurs już mocno spadł,ale i ciężko było o wiele lepszy.
Marit jest zdecydowana faworytką. Tylko jakiś upadek,nagły brak sił czy inne cuda mogą jej przeszkodzić w kolejnym zwycięstwie. W Sochi bieg łączony wygrała po walce,ale trzeba przyznać,że tam i Kalla i Johaug były w lepszej formie. Marit w cuglach wygrywa wszystkie starty na dystansach. Jest to zawodniczka o conajmniej klasę lepsza od wszystkich innych. Na dodatek cały czas ma super formę i jutro po raz kolejny to potwierdzi.
Kerttu Niskanen vs Eva Vrabcova Nyvltova 3/9
Kerttu Niskanen 1,40
Bet365

Bardzo dobry kurs do dubla lub mocniejszego singla. Owszem Eva poczyniła spore postępy,ale dalej sporo jej brakuje do najlepszych. Niskanen na koniec sezonu jest bardzo mocna. Ostatnie 3 miejsce w biegu na 30km w Oslo,a wcześniej sporo dobrych lokat tylko to potwierdzają. We wszystkich startach dystansowych począwszy od igrzysk wyżej była Kerttu.
Skiathlon Sochi: 7/11
Sochi 10km klas 8/21
Lahti 10km dow 7/11
Oslo 30km klas 3/7
Niskanen jest dużo mocniejsza w stylu klasycznym. Tutaj na pewno zyska,a łyżwą spokojnie to utrzyma,gdyż obie panie biegają podobnie,a nawet też mały plus na korzysc Finki. Dla mnie peffka,ale już historia pokazała,że różnie może być.
Nicole Fessel vs Katrin Zeller 17/22
Nicole Fessel 1,57
Bet365

Dwie solidne niemieckie zawodniczki. Od zawsze jednak wyżej cenie umiejętności Fessel. Ona oba style ma bardzo równe.
Skiathlon w Sochi: Fessel 14-Zeller 26 i 40 sek przewagi Nicole. Ostatnie starty porównywalne. Zawsze to ledwo kilka sekund na korzyść jednej lub drugiej. Nicole może zyskać kilka sekund klasykiem. Jeżeli obie przybiegną w tej samej grupie i zadecyduje finisz to tutaj także górą powinna być Fessel,gdyż jest szybszą zawodniczką niż jej rodaczka.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Skiathlon - Falun
Krista Lahteenmaki - Aino-Kaisa Saarinen @ Saarinen --- 2.18 @ MarathonBet ⛔ 19-25 słabiutko obie Finki dziś
Zastawiam się czemu tak dużo dają na Aino w takiej parze. Doświadczona Finka przecież utrzymuje formę w Sochi (może z malutkim spadkiem) i jest dobrze dysponowana. Sztywno biegła z Niskanen i Kallą, choć 30km to już chyba trochę za dużo dla niej było. Teraz &quot;tylko&quot; 15km. Krista co prawda pokazuje się już z lepszej strony, ale to nie było jeszcze bieganie na ścisłą czołówkę. Od biegu łączonego (włącznie) w Sochi Saarinen wygrywała z Kristą biegi dystansowe w stosunku 4-1 (30km łyżwą mogła przegrać ;) ).
Lekko próbuje, bo wcześniej i tak już pograłem kupony i z Lahteenmaki i z Saarinen w roli głównej ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Niskanen vs Steira |1| kurs:1,60✅
Niskanen vs Vrabcova |1| kurs:1,39✅
Gram na moją ulubienicę z Finlandii w obu parach i uważam,że są duże szansę powodzenia.Steira jest mocna tylko na 30 w tym sezonie bo tam ma czas aby się rozkręcić,dobrze rozłożyć siły itd.Jednak w skiathlonie nie widzę jej dziś w czołówce.W klasyku Niskanen pojedzie pewnie z Marjanem,Tereską w czubie,liczę że Steira już wtedy trochę straci,a w dowolnym co by się nie działo to Kerttu utrzyma przewagę.Niskanen jest lepszą zawodniczką od Norweżki i dziś liczę na miejsce w TOP 5.Co do Vrabcovej to ukłony dla niej bo pokazała przez ten sezon,że Czeszka też może i to biega dobrze oboma stylami ale Kerttu biega od niej w obu tych stylach i tak lepiej,więc myślę,że Eva jej rady nie da aczkolwiek na niezłe miejsce szansę dziś ma.
Lahteenmaki vs Wiken |2| kurs:2,10✅????
Tutaj moim zdaniem Wiken jest lekką faworytką.Krista jest dobrą zawodniczką biega dobrze oboma stylami jednak Emma od niej nie odstaje i myślę,że aktualnie łyżwą biega lepiej.W dodatku zawody w Falun na jej terenie co może być dla niej dodatkowym handicapem.Myślę,że w tej parze walka będzie zacięta i prawdopodobnie rozstrzygnie się tuż przed lub na samym finiszu.Kurs i to co widziałem w ostatnim czasie zachęca mnie jednak do postawienia na Szwedkę.
Bukmacher:Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
10 km łyżwą na dochodzenie,Falun:
Krista Lahteenmaki-Masako Ishida: Ishida @1,86 Marathonbet⛔11-12

Na starcie Ishida ma 8 sekund przewagi.Dziś pobiegła znów lepiej część dowolnym.Krista za to bardzo słabo w tym stylu dzisiaj.

Kertu Niskanen-Heidi Weng: Niskanen @1,75 Marathonbet⛔3-4

Niskanen ma 20 sekund przewagi.Dziś cały dystans łyżwą biegła sama,a mimo tego spokojnie utrzymała się przed Weng i Kallą,które w teorii są dużo lepsze w tym stylu.Jutro liczę na powtórkę świetnego biegu Finki.​

E: w Triobet jest Niskanen @2,45! Gramy!!!
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Hmm, z Kertu bym uważał, niby 3 siła w ostatnich tygodnich, ale jak się Weng podczepi pod Kallę, to może być róznie. Triobet daje 2.45 i po takim kursie można grać ????
Machako powinna ogarnąć tragiczną Finkę, tu nie mam wątpliwości.
Sprinterki szaleją, ale 3 dzień pod rząd już mogą nie dać rady, dlatego dokładam na Japoneczkę z Eriksson.
Ishida - Eriksson 1 1.60 maraton
Stephen - Hagen 1 1.72 triobet
Lizka dziś szatański pościg w łyżwie. Mordercza góra jej służy, a jutro nie będzie miała strat z klasyka. Powinna wykręcić jeden z najlepszych czasów dnia.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
10km stylem dowolnym na dochodzenie
Charlotte Kalla - Kerttu Niskanen @ 2 --- 2.90 @ Triobet ✅ 5-4
Zagrałem na szybko w Marathonie po 1.98 (teraz 2.08), a tutaj taki kwiatek. Kerttu miała dziś 3 czas na łyżwie, wyraźnie lepsza od Szwedki (23 sekundy). Trasa na &quot;10&quot; ma być podobna do dzisiejszej. Ponadto Szwedka biegła z Weng, a Finka ciągle w samotności i nie potrafiły jej dogonić. Kerttu ma wyborną formę na koniec, Kalla szarpie - raz nadrabia, by potem złapać zadyszkę i walczyć o utrzymanie się w grupie. 18 sekund przewagi Niskanen na starcie - myślę, że Szwedka razem z Heidi jej nie dopadną. Dziwne, że kursy w Marathonie troszkę urosły na Finkę.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
10km stylem dow Kobiet-Falun
Charlotte Kalla vs Heidi Weng 5/3
Charlotte Kalla 1,57
Bet365

Obie zawodniczki wyruszą praktycznie razem(2sek przewagi Kalli). Ich głównym celem będzie pościg za Niskanen. Myślę,że Szwedka narzuci ostre tempo. To jest jej styl oraz dystans. Za wszelką cenę będzie chciała przed własną publicznością ukończyć cały finał PŚ na podium.
Heidi będzie trzymać się za plecami Szwedki,ale wcale to nie będzie takie łatwe. Nieco lepszą biegaczką akurat na tym dystansie jest Kalla.Udowodniła to niedawno w Lahti gdzie zajęła 2 miejsce. Tam była lepsza od Weng od 8 sek. Jutro pewnie także większej różnicy nie będzie,ale Kalla powinna pokazać moc,powalczyć o podium i utwierdzić wszystkich,że 10km techniką dowolną to jest bieg w którym zawsze trzeba się z nią liczyć.
Nicole Fessel vs Kathrin Zeller 30/19
Nicole Fessel 1,44
Bet365

Drugi raz z rzędu gram to zestawienie i drugi raz stawiam na Fessel.
Nicole wyruszy 14sek przed swoją koleżanką z reprezentacji. Myślę,że ta przewaga spokojnie starczy. Obie biegają bardzo podobnie i nie ma mowy,aby jedna albo druga zyskała dużą przewagę. Dzisiaj Fessel pokazała,że wygląda nawet na mocniejszą. Przez cały dystans biegła blisko Zeller. Jednak końcówka zdecydowanie należała do niej. Na mecie zyskała 7sek przewagi. Nawet gdy obie panie wpadną w grupce i zadecyduje finisz to góra powinna być Fessel. Jest po prostu lepszą. sprinterką. Nie spodziewam się jednak,aż takich emocji. Fessel powinna przez cały dystans kontrolować bieg i te 14sek w zupełności jej wystarczy.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Weng vs Niskanen |2| kurs:2,10⛔
Nie spodziewałem się takiego kursu,bo wszędzie widziałem poniżej 2,00 więc gram na Kerttu.Niskanen wczoraj tak jak się spodziewałem pozamiatała resztę towarzystwa prócz Mariana i Teresy.Biegła sama,a mimo to spokojnie utrzymała wypracowaną w klasyku przewagę na m.in. Weng,Kallą,Wiken itd.Jest forma,Kerttu jest lepiej przygotowana od Weng jeśli patrzymy na wydolność,fizyczne przygotowanie,a po za tym lubi się wspinać i wczoraj szło jej to bdb.Na starcie 20 sekund zapasu.Wydaje mi się,że mogą Weng i Kalla dojść Niskanen,a nawet dobrze byłoby aby tak się stało.Weng do tego czasu ostro się zmęczy,a gdzieś pod koniec Kerttu mogła by ją odjechać.To tylko moje przypuszczenia,równie dobrze Kalla może znów mieć słabszy dzień i Weng nie dojdzie wcale do Niskanen.W każdym razie zapas jaki na starcie ma Finka powinien wystarczyć.
Bukmacher:Unibet
Steira vs Tchekaleva |1| kurs:1,74⛔
Przyznam że nie do ceniłem trochę Kristin,bo wczoraj na tej pętli w stylu dowolnym połykała metry bardzo szybko i na prawdę wyglądała na mocną.Dzisiaj wydłużona pętla,nie musi męczyć klasyka i powinna walczyć o miejsce w TOP 6.Julka również wczoraj dobrze ale ostatnimi czasy nie biega tego co wcześniej.W tym sezonie styl dowolny nie był jej mocniejszą stroną i nie wydaje mi się aby dziś dała radę do końca wytrzymać tempo które od początku narzuci Steira.Dziś bieg dla Kristin i liczę,że od Rosjanki będzie wyżej.
Lahteenmaki vs Randall |1| kurs:1,74✅
Zgadzam się z wami odnośnie tego,że Lahteenmaki jest obecnie w słabszej dyspozycji i wczoraj wyglądała nie najlepiej.Jednak kim jest Kikkan?Sprinterką,która na dystansach kręci się koło drugiej,trzeciej dziesiątki.Lahteenmaki nawet będąc pod formą powinna być wyżej.Te podbiegi powinny być dla niej handicapem,bo zawsze dobrze szła pod górę.Wydaje mi się,że prędzej pęknie dziś Randall stąd stawiam na Kriste,która dziś powinna pokazać się z lepszej strony,oby.
Bukmacher:Expekt
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
15km Mężczyzn stylem dowolnym
Jean Marc Gaillard vs Matti Heikkinen 1 1,40 7/9
Marcus Hellner vs Devon Kershaw 1 1,40 6/12
Bet365

Przed nami już ostatni bieg w tym sezonie. Na koniec spróbuję zagrać dubla.
Gailard na starcie będzie mial 18sek przewagi na rywalem. Panowie biegają bardzo podobnie łyżwą. Nie tak dawno w Lahti na 15km dzieliła ich tylko sekunda. Francuz będzie biegł w dosyć mocnej grupce z Richardssonem i Vylegzhaninem. Jeżeli dobrze rozłoży siły to nie powinien dać się dogonić. Z resztą Matti na koniec sezonu też nic wielkiego nie pokazuje a styl dowolny to jego słabsza strona.
Marcus od Sochi,aż do Falun nie biegał. Na pewno forma już nie tak dobra jak na igrzyskach. Jednak dzisiaj bieg dla niego. Jego dystans i przede wszystkim styl. Myślę,że dzisiaj będzie chcial się pokazać własnej publiczności. Stać go na mocne i równe tempo. Devon biega bardzo przeciętnie. W Lahti na 15km dow był dopiero 43. Końcówka jak i cały sezon bez polotu. Dodatkowo Hellner ma 10sek przewagi na starcie i ta przewaga powinna się tylko powiększać. Zagram solidną stawką i mam nadzieję,że sezon 2013/2014 zakończy się dla mnie miłym akcentem.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Końcowa klasyfikacja generalna Mężczyzn w sezonie 2013/2014
1. Martin Johnsrud Sundby (Norwegia) 1534
2. Alexander Legkov (Rosja) 980
3. Alex Harvey (Kanada) 766
----------------------------------------------
59. Maciej Staręga 103
160. Maciej Kreczmer 3
Sundby zasłużenie zdobył kryształową kulę. Wygrał wszystkie najważniejsze starty. Okazał się najlepszy na otwarcie sezonu w Ruka Triple. Potem wygrał Tour de Ski i na koniec wielki finał PŚ.
Dla Norwega to pierwszy zdobyty PŚ w karierze.
Końcowa klasyfikacja generalna na dystansach Mężczyzn w sezonie 2013/2014
1. Martin Johnsrud Sundby (Norwegia) 648
2. Alexander Legkov (Rosja) 546
3. Daniel Richardsson (Szwecja) 389
-----------------------------------------
103. Maciej Kreczmer 3
Mała kryształowa kula za dystanse trafiła także do Norwega.Jest to tak samo jego pierwsza taka zdobycz w karierze.
Końcowa klasyfikacja generalna sprintu Mężczyzn w sezonie 2013/2014
1. Ola Vigen Hattestad (Norwegia) 363
2. Eirik Brandsdal (Norwegia) 355
3. Josef Wenzl (Niemcy) 306
--------------------------------
23. Maciej Staręga 103
To już 3 mała kryształowa kula za sprint dla znakomitego Norwega. Wcześniej zdobywał to trofeum w sezonach 2007/2008 oraz 2008/2009.
W sezonie 2010/2011 był w tej klasyfikacji na 2 miejscu.

Końcowa klasyfikacja generalna Kobiet w sezonie 2013/2014
1. Therese Johaug (Norwegia) 1545
2. Marit Bjoergen (Norwegia) 1498
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsen (Norwegia) 974
------------------------------------------------
12. Justyna Kowalczyk 618
40. Sylwia Jaśkowiec 152
61. Paulina Maciuszek 77
107. Kornelia Kubińska 6
112. Agnieszka Szymańczak 3
115. Ewelina Marcisz 1
Teresa wreszcie dopięła swego. Była już 3 w klasyfikacji końcowej w sezonie 2011/2012, 2 w sezonie 2010/2011 oraz 2012/2013 i wreszcie zdobyła PŚ po raz pierwszy w karierze.
Końcowa klasyfikacja generalna na dystansach Kobiet w sezonie 2013/2014
1. Therese Johaug (Norwegia) 750
2. Marit Bjoergen (Norwegia) 705
3. Kerttu Niskanen (Finlandia) 502
------------------------------------------
7. Justyna Kowalczyk 348
35. Sylwia Jaśkowiec 64
49. Paulina Maciuszek 37
78. Kornelia Kubińska 6
87. Ewelina Marcisz 1
Końcowa klasyfikacja generalna sprintu Kobiet w sezonie 2013/2014
1. Kikkan Randall (USA) 558
2. Denise Herrmann (Niemcy) 496
3. Marit Bjoergen (Norwegia) 433
------------------------------------
13.Justyna Kowalczyk 170
29. Sylwia Jaśkowiec 80
73. Agnieszka Szymańczak 3
Amerykanka po raz 3 w karierze i po raz 3 z rzędu wygrała klasyfikację sprintów. W ostatnim czasie jest to najlepsza sprinterka jeżeli chodzi o zawody PŚ,bo jak wiemy w MŚ czy też IO już tak dobrze to nie wygląda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom