>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi Narciarskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Popieram typ levego. Visnar radzi sobie bardzo dobrze w dowolnym, a to zwiastuje jeszcze lepsze wyniki w stylu klasycznym. Myślę, że finał bez niej będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. A Smutna na razie nic ciekawego nie pokazała. Od siebie dodam coś innego.
Sprint stylem klasycznym - Drammen
Maiken Caspersen Falla - Astrid Jacobsen @ Falla --- 1.95 @ MarathonBet ✅ 1-17
Serio? Znowu Jacobsen zestawiona z czołową sprinterką? Znowu Falla tak nisko oceniania? Maiken jest w formie, potwierdziła to w Lahti, gdyby nie upadek, odniosła by zapewne zwycięstwo (ewentualnie Fabjan mogłaby ją wyprzedzić, ale tylko ona [gdyby sama też nie fiknęła ???? ]). Jacobsen biega różnie w sprintach. Trochę martwi mnie jedynie ta ostatnia prosta, bo jest to mała górka, ale Maiken wygląda na naprawdę mocną. W końcu to brązowa medalistka z VdF sprzed roku właśnie w sprincie klasycznym. Powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Weng vs Visnar |2| kurs:2,10 ZWROT
Mój główny bet na dziś.Nie wiem czemu Heidi stawiana jest tutaj w roli faworytki.Visnar specjalizuje się głównie w sprintach,a klasykiem jest w mojej opinii jeszcze mocniejsza niż stylem dowolnym.Profil trasy według mnie też zdecydowanie dla niej.Od Weng w sprintach ciężko oczekiwać dużych wyników,lepiej wygląda na dystansach.Drobna zawodniczka,zbliżona budową do Tereski Johaug,która nigdy w sprintach przebić wysoko się nie może.Katja jest ostatnio w bdb dyspozycji i tutaj w Norwegii powinna bić się o czołowe pozycje.
Falla vs Jacobsen |1| kurs:1,45✅
@mariok wynalazł piękny bet i popieram jak najbardziej.Falla ostatnio płynie dalej bez wątpienia na tej samej fali co w Soczi i ta forma pozostała.Ostatnio miała pecha,upadek ale dziś mam nadzieje,że się to nie powtórzy.Falla jest mocna i można jej zaufać.Astrid nie jest na tym poziomie co jej koleżanka z reprezentacji i ostatnio w sprintach nie brylowała.Jacobsen w tej chwili to bardziej dystanse niż sprinty.Stawiam na Falle mimo iż kurs w Unibecie już na poziomie 1,45.
Bukmacher:Unibet
Visnar vs Smutna |1| kurs:1,47✅
Tutaj też popieram poprzedników.Visnar powinna walczyć o czołowe lokaty.Austriaczke widzę max w półfinale.Potrafi pobiec sprint ale to nie jest topowa zawodniczka.Słowenka o ile nie zdarzy się nic niespodziewanego powinna być wyżej.
Bukmacher:Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint Kobiet st.klasycznym - Drammen
Marit Bjoergen wygra zawody 2 Miejsce
1,50 Bet365

Bukmacherzy stawiają Marit jako zdecydowaną faworytkę dzisiejszego sprintu. Zgadzam się z tym w 100%. Bjoergen to przecież aktualna mistrzyni świata z VdF w sprincie klasykiem. Według mnie obecnie ma większe szansę na wygrywania sprintu tech klasyczną niż dowolną. Zamieszanie na trasie jest nieco mniejsze i dzięki temu może ona spokojnie własnym torem biec swoim, mocnym tempem. Trasa na pewno jej pasuje. Mamy trochę podbiegów gdzie będzie starała się zyskać przewagę, na zjazdach czuje się bardzo mocna,a na dodatek końcówka też wymaga sporo wysiłku. Warto dodać,że w klasyku znacznie słabsze są prawdziwe sprinterki tj Randall,Falla czy inne mocne zawodniczki. Często przecież sprinty klasykiem wygrywały zawodniczki,które są mocne na dystansach. Nawet taka Weng,która sprinteka nigdy wielką nie była przed rokiem w Drammen stała na podium. Groźne zatem powinny być Finki Saarinen czy Niskanen. Myślę,że dzisiaj Bjoergen dopisze sobie 100pkt i odrobi bardzo dużo do Teresy w klasyfikacji generalnej PŚ.
Hanna Kolb vs Sandra Ringwald ZWROT
Hanna Kolb 1,40
Bet365

Pojedynek wewnątrz niemiecki. Dwie młode zawodniczki,które próbują swoich sił w zawodach PŚ. W rywalizacji juniorskiej czy młodzieżowej Znacznie lepiej wypadała młodsza Kolb. Teraz tak samo wygląda to w PŚ. W sprintach w tym sezonie zgromadziła 158pkt,rywalka tylko 98pkt. Niemal we wszystkich startach lepszy wynik uzyskiwała Hanna. Jest to zawodniczka drugiego szeregu,która bardzo regularnie plasuje się w drugiej &#39;&#39;10&#39;&#39; pucharowych zawodów. Ringwald słabo wypadła w Lahti gdzie nie awansowała do głównej rywalizacji. Widac,że dyspozycja jest słaba. Igrzyska mogła oglądać tylko w TV gdyż zabrakło dla niej miejsca w reprezentacji. Na ubiegłorocznych MŚ zajęła dalekie 38 miejsce,Kolb była 23. Awans do finałowej 30 wcale nie jest taki pewny. Zdecydowanie Kolb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ida Ingemarsdotter-Mona Lisa Malvalehto: Malvalehto @2,02 Marathonbet✅


Dwie sprinterki,obie mają słabszy sezon w porównaniu z poprzednimi.Szwedka biega na podobnym poziomie łyżwą i klasykiem,Mona Lisa natomiast zdecydowanie lepiej wypada w klasyku.Gdyby to była inna trasa to bym tego betu nie ruszał.Jednak wygląda na to,że w Drammen Finka czuje się lepiej niż gdziekolwiek indziej.Rok temu wygrała tu kwalifikacje i była 6.w finale(była wtedy wyśmienitej formie).Dwa lata temu odpowiednio 5 i 9 miejsca.W tym roku na sprincie w klasyku jest między nimi remis: Kuusamo 6-15 a w Asiago 13-9.Powtarzam na innej trasie byłby to dla mnie typ 50/50 a gram to ze względu na miejsce rozgrywania zawodów.
------------------
Marit Bjoegren w finale @1,15 Bwin✅

Tego opisywał nie będę,może komuś się po prostu przyda do podbicia ako.Dla mnie pefka,tylko upadek mógłby tu coś zepsuć.Tyle że w Drammen nie ma za bardzo gdzie się wywrócić;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
30km stylem klasycznym - Oslo
Masako Ishida - Kerttu Niskanen @ Ishida --- 3.55 @ MarathonBet ⛔ 19-3
Wczoraj miałem analizy na Japonkę przy kursach równych (oprócz Kerttu jeszcze Steira, ale z Norweżką tak nie urosło), a dziś rano taki kwiatek, nie bardzo wiem skąd tak urosło.
Value spore. Dla mnie 50-50, a nawet Japonka faworytem. Czemu? Bo uwielbia tę trasę. Ostatnie dwa lata to dwa razy 5 miejsce (w tym raz na łyżwie). Kerttu zrobiła wynik na Igrzyskach w dowolnym, ale nie musi tego powtórzyć w Oslo na klasycznym. Jak ktoś jeszcze sypnie lepszą parę, to pewnie jeszcze pogram na Masako, bo znów powinna być wysoko. W tamtym roku 7 miejsce na Igrzyskach (C), a w Oslo już nie szalała i 11 pozycja (F).
No i Ishida nie miała roboty ostatnio, po Igrzyskach bez startu na razie, a Niskanen trochę mogła się startami w sprintach i jeździe po Skandynawii podmęczyć.
Na pewno warto spróbować.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
50km-stylem klasycznym mężczyzn-Oslo
Już jutro królewski i niezwykle prestiżowy bieg mężczyzn.Na starcie zabraknie kilku dobrych zawodników tj Maxim Vylegzhanin, Ilia Chenousov , Alexey Poltoranin czy Petter Northug. Mimo wszystko walka będzie na całego.
Oto kilka moich propozycji:
Dario Cologna vs Alex Harvey DNF/14
Dario Cologna 1,20
Bet365


Lokata. Tutaj kurs powinien być jeszcze niższy. Dario to oczywiście wielka gwiazda biegów narciarskich. Dwukrotny złoty medalista z niedawno zakończonych igrzysk w Sochi. Gdyby nie pech w biegu na 50km to pewnie i trzeci medal zawisłby na jego szyi. Szwajcar to srebrny medalista MŚ z VDF na 50km klasykiem.
Kanadyjczyk Harvey jest daleki od swojej najlepszej formy. 50km to dla niego za długi dystans. Nigdy w takich biegał nie wypadał dobrze, Podczas ostatnich MŚ zajął 28 miejsce,a do Szwajcara stracił ponad 4min. W zeszłym roku w Oslo na 50km st.dowolnym nie dobiegł nawet do mety. N dodatek klasyk to jego słabszy styl.

Alexander Legkov vs Eldar Roenning 3/6
Alexander Legkov 1,35
Bet365

Legkov jest w rewelacyjnej dyspozycji. Złoto na igrzyskach właśnie w biegu na 50km tyle,że stylem dowolnym.Przed tygodniem 3 w Lahti. Rok temu wygrał w Oslo &#39;&#39;królewski&#39;&#39; bieg. Styl był inny niż jutro,ale trasa jak najbardziej mu pasuje. Na ostatnich MŚ właśnie klasykiem na 50km był 4 i minimalnie wyprzedził właśnie Roenninga. Widać,że Rosjanin jest strasznie mocny,potrafi doskonale przyspieszyć na większym wzniesieniu i rozerwać całą stawkę. Dodatkowo ma jeszcze swoje cele w tym sezonie. Wciąż walczy o 2 pozycję w klasyfikacji generalnej(53pkt straty do Jespersena) i o małą kryształową kulę za dystanse (63pkt straty do Sundby&#39;ego).
Eldar w tym sezonie jest w słabej formie. Nawet biegi stylem klasycznym czyli jego specjalność wychodzą mu co najwyżej przeciętnie. W Toblach na 15km stracił do Legkova ponad minutę. W Sochi też nic wielkiego nie zaprezentował. Gdyby Norweg był w swojej normalnej dyspozycji to można by mieć wątpliwości. W obecnej sytuacji ja ich nie mam i stawiam zdecydowanie na Alexandra Legkova.
Ten dubel jak i osobno każdy ze singli gram pod limit czyli za tyle ile się tylko da. Trochę marne te limity,ale na biegi na większe nie ma co liczyć.

Dodatkowo można spróbować:

Alexander Bessermetnykh vs Konstantin Glavatskikh 30/11
Alexander Bessermetnykh 1,66
Bet365

Pojedynek wewnątrz rosyjski. Dwóch biegaczy,którzy nigdy nic wielkiego w startach indywidualnych nie osiągnęli,ale raz na jakiś czas potrafią zrobić dobry wynik. Wyżej jednak cenię umiejętności Alexandra,który załapał się do sztafety swojego kraju podczas IO w Sochi. Tym samym zdobył tam srebrny medal,a na swoim odcinku wypadł bardzo dobrze. Przegrał zaledwie o 15 sek z tak wspaniałym biegaczem jak Richardsson. Również udanie wypadł w starcie na 15km klasykiem. Zajął tam bardzo wysokie 7 miejsce. Klasykiem biega bardzo dobrze i jutro spokojnie stać go na miejsce w TOP 15 całych zawodów.
Konstantin na igrzyskach pobiegł tylko w ostatnim biegu na 50km. Spisał się w nim bardzo słabo i zajął 38 miejsce z dużą stratą do zwycięzcy. Wcześniej pobiegał trochę w TDS,ale miejsca jakie zajmował były bardzo dalekie. Mało startów w PŚ. Często wybiera mniejsze zawody o słabszej randze. Jednak i w nich nie zawsze sobie radzi.
Bessermetnykh na ten moment jest lepszym biegaczem. Jeżeli udało mu się utrzymać dyspozycję ze Sochi to jutro bez żadnych problemów upora się za swoim kolegą z reprezentacji.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
30km stylem klasycznym - Oslo Masako Ishida - Kerttu Niskanen @ Ishida --- 3.55 @ MarathonBet
Wczoraj miałem analizy na Japonkę przy kursach równych (oprócz Kerttu jeszcze Steira, ale z Norweżką tak nie urosło), a dziś rano taki kwiatek, nie bardzo wiem skąd tak urosło.
Value spore. Dla mnie 50-50, a nawet Japonka faworytem...
Faworytem ? sory, ale sugerowanie się tylko i wyłącznie wynikami z poprzednich sezonów chyba nie jest najlepszym pomysłem.
W tym sezonie Japonka jest w słabej formie a Finka jest lepsza w praktycznie każdych zawodach (no może z wyjątkim sprintów).
Więc kurs to owszem, value , ale na Niskanen.
Masako Ishida - Kerttu Niskanen @ 1.40 MarathonBet ✅ (19-3 miazga)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Faworytem ? sory, ale sugerowanie się tylko i wyłącznie wynikami z poprzednich sezonów chyba nie jest najlepszym pomysłem.
W tym sezonie Japonka jest w słabej formie a Finka jest lepsza w praktycznie każdych zawodach (no może z wyjątkim sprintów).
Więc kurs to owszem, value , ale na Niskanen.
Masako Ishida - Kerttu Niskanen @ 1.40 MarathonBet
Oprócz startów z ostatnich lat wspomniałem też o ew. zmęczeniu i startach Kerttu, więc chyba jednak nie tylko i wyłącznie poprzednie sezony. Tak, jestem świadom ostatnich wyników obydwu zawodniczek, ale ostatni bieg na 30km pokazał ile dziwnych wyników tam pada. Po prostu to trasa na której Masako może wyciągnąć dużo więcej niż dotychczas. Dla mnie 3.55 to ewidentne value i lekko można grać, a jak wolisz stawiać po 1.4, no to już nie musimy się zgadzać. Wczoraj cały dzień wisiało 1.9, więc trochę mizernie wygląda teraz to 1.4.
Zauważ też, że czekam na lepszą parę z Japonką w roli głównej, bo to nie jest żadna &quot;pewka&quot; ;)
Sporo też będzie zależało od warunków na trasie, bo pogoda jest mało sprzyjająca.
I Niskanen na pewno jest dużo lepsza od Japonki w sprintach, nie wiem czemu masz wątpliwości ;)
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Panowie, czy ktoś zna alternatywę dla ES, gdzie będzie transmitowany dzisiejszy bieg na 50km w Olso? ES postanowił z jakiegoś powodu nie pokazywać jednego z ciekawszych biegów
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cross-Country Skiing. Men. World Cup. Oslo. Mass Start. 50 km C.
Winning margin (in seconds)
Typ: Total Under(3.5) @ 1.85 ⛔ 8.2s :;/: nie tym razem..
Start masowy w biegach narciarskich ma to do siebie, że rzadko rozstrzyga się samotnym długim finiszem, za to często dopiero na stadionie po sprincie na ostatniej prostej z grona kilku zawodniczek czy zawodników. Tak było na igrzyskach zarówno u kobiet jak mężczyzn, tak było też u panów w biegach masowych w pucharze świata (na różnych dystansach), zwłaszcza klasykiem. Ostatnio rzadko w kalendarzu są maratony klasykiem, tym bardziej masowe, dlatego trzeba trochę się posiłkować innymi dystansami, ale akurat w tego rodzaju typie to moim zdaniem uprawnione. Biorąc pod uwagę tylko wyniki z tego roku z biegów masowych klasykiem, to w Lanzerheide najlepsza czwórka zmieściła się w sekundzie, zaś w Szklarskiej Porębie cale podium zmieściło się w 2 sekundach. U panów jest to chyba bardziej widoczne, bo nie ma tam grupy kilku liderek jaku pań, które wyraźnie się odstawiają resztę. Męska czołówka jest zdecydowanie szersza, a to zwiastuje, że ciężko będzie o jakąś samotną akcję, pewnie znowu się skończy, że do 45-47km dojedzie razem spory peletonik, a dopiero ostatnie kilosy to będzie czas na szarże z udziałem najlepszych, a w takim układzie 3 sekundy różnicy nie powinny być przekroczone. Dla mnie interesujący typ.
Russian representative. Winner (Yes)
Typ: Legkov Alexander @ 1.45 ✅ Legkov 3, Japarov 7 :] na luzie
Tak jak trudno wytypować zwycięzcę całego biegu, tak problemu z najlepszym Rosjaninem dużego nie ma. Legkov złapał formę tuż przed Soczi, wygrał 15km łyżwą w Toblach, na Igrzyskach bywało różnie, ale zakończył świetnym triumfem w maratonie łyżwą, a że forma nie uciekła udowodnił w podium w Lahti przed paroma dniami. Wyraźny lider rosyjskiej ekipy powinien po raz kolejny odsadzić swoich kolegów.
Typy z BetCity
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
30 km C pań,Oslo:
Ingvild Flugstad Oestberg-Sadie Bjornsen: Bjornsen @2,10 Triobet✅ o 0,1 sek haha:grin:

Ciężko wybrać coś wartościowego na jutrzejszy bieg.Większość bukmacherów wystawiła identyczne pary,gdzie w żadnej nie dostrzegam value.Dlatego spróbuję takie H2H w Triobet.Świetna norweska sprinterka kontra młoda Amerykanka.Wiem,wiem-Bjornsen wyraźnie spuściła z tonu po Nowym Roku.Ale kurcze,żeby była dogiem w zestawieniu z Oestberg?Nie bardzo mi to pasuje.Wiadomo,że taki dystans w zawodach biega się rzadko.I ciężko tu przewidywać,ciężej niż na krótszych dystansach.Oestberg na pewno treningi ma podporządkowane sprintom,a nie takim maratonom.Oczywiście nie padnie po 10 km jak mucha,ale liczę że będzie bardzo dużo tracić w drugiej części dystansu.Być może wtedy Bjornsen okaże się mocniejsza,bo ona częściej biega długi dystans w PŚ niż Norweżka.Tak pro forma wynik sprzed dwóch lat: Bjornsen 40.miejsce,Oestberg 42.Od tego czasu dużo się zmieniło,ale zaryzykuję tezę że większy progres zrobiła Amerykanka w klasyku.W tym sezonie 3 razy biegły 10 km C i 3 razy dość wyraźnie lepsza była Amerykanka.To porównanie wydaje mi się bardziej oddawać siłę obu zawodniczek niż ten bieg na 30 km sprzed 2 lat.​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Astrid Jacobsen vs Kristoffersen |1| kurs:1,35⛔
Nie wiem skąd ta para.Jacobsen jest bardzo mocna na dystansach w tym sezonie,a klasykiem biega bdb.Kristoffersen pokazała się pierwszy raz tak na dobre w tym sezonie i zajęła przyzwoite miejsce w biegu techniką dowolną.Jednak to już nie ta sama zawodniczka co kiedyś i porównywać jej do Astrid nie ma podstaw.Jacobsen to o klasę lepsza biegaczka i dziś powinna wykręcić sporo lepszy czas od Kristoffersen,która dawno już jest po za pierwszą kadrą Norweskich biegaczek.
Bukmacher:Marathonbet
Weng vs Niskanen |2| kurs:2,11✅
Stawiam na Kertu.Nie biega wcale gorzej od Weng klasykiem,a przede wszystkim ma lepszą wydolność i lepiej wytrzymuje długie dystanse.Według mnie najlepsza z Finek jeśli chodzi o biegi na 30 km bez względu na style,bo oboma biega bdb.Heidi mnie ostatnio zawodzi.Dalej trzyma się czołówki ale to trochę nie to co od niej się oczekuje.Myślę,że dziś z Niskanen może przegrać.
Bukmacher:Betsson
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Kerttu Niskanen vs Aino Kaisa 3/5
Saarinen
Kerttu Niskanen 1,83
Bet365

Stawiam na młodsza z Finek,która przez cały sezon utrzymuje bardzo równą formę. Niskanen to uniwersalna zawodniczka.
Potrafi biegać sprinty i biegi długie. Dobra zarówno w stylu dowolnym jak i klasycznym.
Świetny występ w Sochi na 30km i 4 miejsce,Saarinem była tam 21. Myślę,że Aino Kaisa złapała dołek. Pierwszy oznak tego mieliśmy właśnie w ostatnim biegu igrzysk.
Potem słabe sprinty i i bieg w Lahti. Widać,że forma poszła w dół. W ostatnim czasie bardzo przeciętnie prezentowała się w
biegach na 30km. Przed rokiem w Oslo st.dow 28 miejsce,Niskanen była 11. Na MŚ w Val di Fiemme zaledwie 17 pozycja,Niskanen 7.
Wszystkie starty zdecydowanie na korzyść Kerttu. Trasa może być trudna i miękka,a wtedy będzie niezwykle trudno aby ciężka
Saarinen powalczyła o dobre lokaty. Na Ten monet Niskanen wygląda dużo lepiej niż jej koleżanka z reprezentacji. Myślę,że
jutro powalczy o miejsce w TOP6.
Marit Bjoergen wygra 1 MIEJSCE
1,35 Bet365


Marit musi wygrac zawody,aby zmniejszyć stratę do Johaug w klasyfikacji generalnej. Jest obecną MŚ z VdF na 30km klasykiem. Na dystansach na ten moment nie ma na nią mocnych. Bieg będzie wyglądał jak zawsze. Mocne tempo nadawane przez Johaug tak aby kolejne zawodniczki odpadły od głównej grupy. Wreszcie zostaną dwie najlepsze. Marit w swoim stylu przyspieszy na ostatnich metrach i w cuglach wygra bieg. Inaczej być nie może bowiem Teresa nie jest w stanie zgubić Marit na trasie. Bjoergen jest zbyt mocna,a na dodatek klasyk to też słabszy styl Teresy. Jeżeli nie wydarzy się nic nie oczekiwanego jak chociażby wczoraj podczas biegu panów to typ wejdzie bez problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
KALLA Charlotte-WENG Heidi
Na szybko, bo za 30 min początek biegu, a chcę żeby wiele osób skorzystało. Co do typu to stawiam na Kalle, gdyż jest w znakomitej formie obecnie, dodatkowo bardzo dobrze biega długie dystanse.

@2,20 bet365, co ciekawe w Unibet jest na nią kurs 1,65, a na Weng 2,10. :razz:

✅✅✅✅✅ Mam nadzieję, że wiele osób skorzystało. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 20

sav1ola

Użytkownik
Szczególnie dobrze pobiegła długi dystans w Sochi.
Ja przeciwnie polecam grę na Weng.
Patrząc na długie dystanse wygrywała z Kallą za każdym razem, a patrząc na klasyk to na MŚ w Val di fiemme była 4 i straciła 1:38 a Kalla 11 i straciła 3:44.
W tym sezonie można by pomyśleć że Kalla poprawiła długie dystanse, jednak olimpiada pokazała, że tak nie jest.

Także
Kalla - Weng 2 2,05 ⛔ przykra forma
Jacobsen - Lahtenmeki 1 1,86 ⛔ ktos wie co jej sie stalo? wypadla z trasy?
Sarinen - Niskanen 2 1,80✅
Ako 6,86
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Jakobsen wypadla z trasy i sie mocno poobijała. Miałem ją pograną w jednym zakladzie z Steirą , nie wiecie czy Marathonbet to rozlicza jako porażke , czy daje zwrot ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Skiathlon kobiet,Falun:
Anne Kylloenen-Krista Lahteenmaki: Lahteenmaki @1,85 Marathonbet✅22-18


Krótka piłka.Anne jest bez formy,z Finek jest najsłabsza w tej chwili i nie wskoczy na wyższy pułap na ostatnie zawody sezonu.Krista w dużo lepszej dyspozycji.Ostatnie 6 startów to 5 razy wyższa pozycja Kristy.Ten 6 start to sprint łyżwą,czyli coś co po prostu Krista kaleczy.Ale tu mamy 15 km biegu.Polecam,na pewno nie jest to para gdzie kursy powinny być 50/50.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef10 216

szef10

Użytkownik
Ma ktoś jakieś informacje na temat trasy w Falun? Czy są dalej takie ostre zjazdy z niebezpiecznymi zakrętami jak w tamtym roku? Ma ktoś może profl trasy?
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint klasykiem Kobiet- Falun
Maiken Caspersen Falla vs Ingvild Flugstad Oestberg 10/2
Maiken Caspersen Falla 1,66
Bet365

Maiken od igrzysk jest w rewelacyjnej formie. Cały czas biega wspaniale. Genialnie taktycznie rozgrywa swoje biegi i kończy je bardzo dobrym finiszem.
Oestberg ma równy sezon. Cały czas zajmuje miejsca w czołówce,ale na obecny moment wygląda troszkę gorzej niż Maiken.
W Ostatnich trzech startach zawsze wyższe miejsce zajmowała Fallla.
Sochi: 1 Falla - 2 Oestberg
Lahti: 5 Falla - 9 Oestberg
Drammen: 1 Falla - 4 Oestberg
Maiken na pewno nie straci nagle swojej formy. Obecnie jest bardzo mocna i nawet Marit Bjoergen nie może sobie z nią poradzić. Najlepszy przykład to bieg finałowy z Drammen.
Katja Visnar vs Stina Nilsson 27/3
Katja Visnar 1,71
Bet365

Tutaj stawiam na Visnar. Katja ostatnio osiąga bardzo przyzwoite rezultaty. 9 w Sochi,2 w Lahti i 6 w Drammen. Poprawiła swoje biegi w fazie głównej. Mocno zbudowana zawodniczka,która lubi trudniejsze trasy. Fajnie wygladała w Drammen. W finale była ostatnia,ale to tylko przez to,że półfinał okazał się dla niej pechowy i kosztował ją wiele sił. Sam awans do finału po cudownej pogoni pokazał,że w końcówce sezonu jest mocna i może powalczyć o podium.
Nilsson to młoda zawodniczka,która posiada ogromny talent i możliwości. Specjalistka od sprintu. Była Mistrzyni świata juniorek. W ostatnich zawodach PŚ osiągnęła swój życiowy wynik w zawodach tej rangi (3 miejsce sprint w Drammen). Jednak za swój życiowy wynik w całej karierze musi chyba uznać brązowy medal w team sprincie podczas igrzysk w Sochi. Trzeba jednak zaznaczyć,że brakuje jej regularności,bo sukces z Draamen to jej jedyny tak dobry wynik w tym sezonie. Myślę,że młoda Szwedka ma jeszcze czas na spore sukcesy. Jutro stawiam na doświadczenie i dobra formę Visnar. Jeżeli obejdzie się bez jakiś upadków czy złamań kijkow to powinno być dobrze.
Sprint klasykiem Mężczyzn-Falun
Paal Golberg vs Eirik Brandsdal 9/6
Paal Golberg 1,83
Bet365

Dwóch znakomitych norweskich sprinterów. Wyżej w klasyfikacji sprintu plasuje się Brandsdal,ale to tylko przez to,że Golberg opuścił kilka zawodów. W ostatnim czasie lepiej wygląda Paal. Po igrzyskach wygrał zawody w Lahti,Brandsdal był tam trzeci. W Drammen w sprincie klasykiem Golberg zajął 2 miejsce. Uległ tylko Hattestadowi. Jednak strata była minimalna i przez wszystkie biegi wyglądał znakomicie. Brandsdal był tylko 9. Kluczem w tej parze jest styl. W sprincie klasykiem zdecydowanie mocniejszy jest Golberg. Jutro powalczy o kolejne podium,a może nawet zwycięstwo. Trójka faworytów to Joensson,Hattestad i Golberg.Oni wyglądają obecnie najlepiej. Brandsdal jutro większej roli nie odegra. Może być nawet problem z awansem do finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom