>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biegi Narciarskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
B 646

bladasek23

Użytkownik
i znajoma otrzymała odp z bwin
3.) Zwycięzca Antepost (Inni na życzenie): Jeżeli, z jakichkolwiek przyczyn, zawodnicy, na których zostały wniesione zakłady, zostaną zdyskwalifikowani, wszystkie zakłady dotyczące tych zawodników są uważane za przegrane. Jeżeli wyścig wygra zawodnik/kraj, na którego nie oferowano kursów, zakład jest uważany za wygrany, jeżeli został wniesiony w opcji Inny, nie wymieniony poniżej. Jeżeli tego typu opcja nie znajdowała się w ofercie, wszystkie zakłady uważane są za przegrane.

co wg mnie wynika ze jest szansa na anulowanie kuponu... bo zawodniczka w zaden sposob nie zostala zdyskw. tylko wycofala sie dobrowolnie z konkursu
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Bwin akurat nie robi cudów i rozlicza za wynikami. Podobnie 99,9% buków netowych.
Ale w millenium mam przy zakładzie dopisek, że zakłady ważne jeśli ukończy ????
Witamy

Zgodnie z regulaminem zakład ten jest ważny jeśli zawodniczka wystartuje w pierwszym etapie, zatem będzie rozliczony jako przegrany.

Pozdrawiamy
Milenium Zakłady Bukmacherskie
Odpowiedź od Milenium, także niestety jest inaczej.
A miało być tak pięknie xD
EDIT: typ polecałem, jeśli ktoś do typu również dzięki mnie się przekonał - sorry. Pewnych sytuacji się jednak nie przewidzi, szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tour De Ski,Toblach - 15km dowolnym na dochodzenie:

Astrid Jacobsen wygra @1,80 Bet365✅



Nie wiem czy to nie okaże się podpuchą,ale wszedłem dość mocno.U Astrid widać moc(dobre koksy*).Druga w prologu łyżwą,druga w sprincie,druga na 10 km klasykiem.Nic jej nie przeszkadza jak na razie.Teraz przed nią bieg na 15 km w Toblach.Wystartuje do niego z przewagą 37 sekund nad Niskanen i 45 nad Johaug.I na pewno pościg będzie mocny,bo wiadomo że Tereska potrafi odpalić swój skuterek No ale Jacobsen wygląda na prawdę mocno.Rzuciłem okiem na jej występy przed rokiem i 2 lata temu na tej trasie i wygląda to kapitalnie: 2012-najlepszy czas biegu(nawet 5 sekund przed Marianem!),2013-4.czas(za Kallą,Wikken i Zeller).Teresa jakoś bez szału biegała na tym etapie.Myślę że w tym roku też pobiegnie dość zachowawczo,bo wie że na ostatnim może odrobić nawet 2 minuty do każdej rywalki.​

E:w Bwin troszkę wyższy kurs bo @1,85 polecam jeszcze raz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Chyba rzeczywiście warto postawić na Astrid. Ma sezon życia jeśli chodzi o dystanse. Johaug nie za bardzo ma się do kogo podczepić i cięzar gonienia będzie na niej. Po jakimś czasie pewnie przestanie odrabiać i Astrid zachowa jakąś przewagę na mecie.
U mężczyzn to się ma trochę odwrotnie, bo Sundby sam na czele i 35km nie podoła. Ale Sasza w niezbyt komfortowej sytuacji, bo sam musi zespawać do grupy &quot;Northuga&quot;. Ale mimo wszystko stawiam, że się to zjedzie jak co roku.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zgadzam się z typami na Astrid ;) W biegach na dochodzenie zwykle można parę perełek wyjąć, ale na razie buki niechętnie wystawiają oferty H2H...
15km na dochodzenie stylem dowolnym
Valentina Shevchenko - Marina Piller @ Shevchenko --- 2.10 @ Bet365 ✅ 19-25
Sam się sobie dziwie, że kiedykolwiek postawię na Ukrainkę. No ale w takiej parze chyba można spróbować. Pojedynek daleki od czołówki. Shevchenko jest pierdzieloną opoką, swoje lata ma, prędkość już nie ta co kiedyś, ale wytrzymałość okropna. Im dłużej, tym lepiej. Lubi biegać maratony po ~40-50km. Piller już tak wytrzymała nie jest. Wystarczy wspomnieć obecny sezon - nieukończony bieg na 10km dowolnym w Kuusamo - jeszcze można wytłumaczyć, bo wcześniej był sprint i 5 km klasykiem, ale nie przetrwanie 15km dowolnym w Davos - dość dziwne. 6 sekund na starcie przewagi ma Włoszka, ale myślę, że szybko się złączą i będą biegły większą grupą. Jest blisko Skofterud, Ishida - one powinny podyktować jakieś tempo i myślę, że Marina może tego nie wytrzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Toblach TDS-15km na dochodzenie stylem dowolnym kobiet
Krista Lahteenmaki vs Katrin Zeller 5/17
Krista Lahteenmaki
1,33 Bet365
Na starcie 22sek przewagi na korzyść Finki. Oczywiście styl dowolny nie jest najlepszy dla Kristy,ale nim także potrafi biegać na przyzwoitym poziomie,a Niemka Zeller jest bardzo daleko od swojej najlepszej formy. Teoretycznie styl na korzyść Niemki,ale popatrzmy na wyniki w obecnym sezonie w biegach tech.dow na dystansach:
Kussamo-10km i 10sek na korzyść Lahteenmaki
Davos-15km i 55sek na korzyść Lahteenmaki
Oberhof-3km i 1sek na korzyść Lahteenmaki
Widzimy,że w każdym biegu górą była Finka. Potrafi dobrze rozłożyć siły na cały dystans,a już nie raz widziałem jak Zeller po świetnym początku z dystansem słabła. Za plecami Finki utworzy się pewnie grupka goniąca: (Roponen,Steira,Diggins i inne) Z czasem dogonią Zeller,która wątpię,aby potrafiła utrzymać kroku tak znakomitym łyzwiarką. Może i z czasem dojdą i Finkę,która może liczyć tylko na współpracę z Francuzką Jean. Jednak zanim ewentualnie ją dogonią co nie jest rzeczą pewną to minie już spora część dystansu i Finka będzie mogła spokojnie trzymać się za ich plecami. Stawiam zdecydowanie na Lahteenmaki,bo mimo,że styl jej nie sprzyja to raczej bez większego problemu przekroczy linię mety przed Zeller gdyż jej forma jest dużo stabilniejsza niż rywalki.
Heidi Weng vs Denise Herrmann 8/nie.wyst
Heidi Weng
1,40 Bet365
Kolejna świetna para na zarobek. Norweżka wystartuje 10sek za Niemką.Zaraz ją pewnie dogoni,przez jakiś czas pobiegną razem. Natomiast czym dalej w las tym swoją wyższość będzie udowadniała Weng,ponieważ Hermann jest stworzona na krótkie dystanse,a 15km jest to bardzo trudny i męczący odcinek do pokonania. Oczywiście Niemka w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie,ale ma to miejsce w sprintach i prologach jak chociażby ten na otwarcie TdS. Jest to dla niej zdecydowanie za długi bieg. Weng woli dłuższe biegi i powinna bez problemu ograć rywalkę.
Niemka raczej unika takich startów,ale tutaj,aby ukończyć cykl musi jakoś przebiec. W tym sezonie w st.dow. obie panie biegły tylko:
Kussamo-10km i 23sek na korzyść Weng
Toblach TDS-30km na dochodzenie stylem dowolnym mężczyzn
Sjur Roethe vs Devon Kershaw 11/23
Sjur Roethe
1,66 Bet365
Jeszcze jeden typ na bieg panów. Wystartują razem. Pewnie utworzy się duża grupa,która będzie gonić czołówkę. Miałem na początku nie grać tego typu,bo często w męskich biegach na metę wpada duża ilość biegaczy i decyduję sprint. Na takiej końcówce mocniejszy byłby pewnie Kershaw. Jednak doszedłem do wniosku,że Devon nie da rady utrzymać się przez 30km w grupce,która nada mocne tempo,bo mimo wszystko jest to biegacz na dystanse nieco krótsze,a nawet sprinty. Myślę,że w pewnym momencie pęknie i zostanie w tyle,a wtedy już szans na finisz nie będzie miał. Oczywiście nie jest powiedziane,że Norweg będzie na tyle mocny,żeby spokojnie trzymać się na przodzie. Jest to jednak zawodnik zdecydowanie bardziej stworzony na długie biegi i jego na pewno wytrzymałość nie zawiedzie co w przypadku Kanadyjczyka nie jest już tak pewne.
Mimo,że Hermann nie wystartowała bet rozliczył parę na korzyść Heidi Weng.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Maurice Manificat - Matti Heikkinen 1 @ 1,60 Marathon ✅

Jutro pościg facetów. Dla Francuzika to chyba najlepszy dystans. Jutro musi się nieźle zagiąć bo ma sporą stratę do czołówki ale do Mattiego traci tylko 12 sekund więc prawie nic. W Davos na tym dystansie wygrał Maurice nad Heikkinenem zrobił 50 sekund przewagi.
Maurice Manificat - Sjur Roethe 1 @ 1,60 ⛔
Alex Legokov - Finn Haagen Krogh 1 @ 1,40 ✅
AKO: 2,24 Unibet

Manificat opisany wyżej, do Roethe traci mniej bo 10 sekund i też go z palcem w du... nosie łyknie. W Davos pogonił go na 2 minuty.
Legokov faworyt do wygrania TdS musi swoje zrobić, jutro ruszy 20 sekund przed Kroghem i ten już go nie dogoni. Bo Rusek pojedzie razem z Chernousovem, Poltoraninem także będzie siła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Toblach TDS-30km na dochodzenie stylem dowolnym mężczyzn

Sjur Roethe vs Devon Kershaw 2 2,10 Bet365⛔
dwa lata temu ponad 2 minuty przewagi Kanadyjczyka który w dwóch ostatnich edycjach TDS miał na tym etapie jeden z najlepszych czasów.Sjur w Davos nie błyszczał
Maurice Manificat - Sjur Roethe 1 @ 1,50 Unibet⛔
tak jak opisał kolega typ wydaje się formalnością Maurice 30 km wygrał w Davos a 2 lata temu na tym etapie TDS miał 2 czas lepszy o 2:40 od Norwega
czapa po całośći????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
TdS-Val di Fiemme-10km st.kla.mezczyzn

Martin Johnsrud Sundby vs Alexander Legkov 2/18
Martin Johnsrud Sundby
1,54 Bet365

Kolejny fajny kurs oferuje nam bet365. Pojedynek norwesko-rosyjski. Dwoch swietnych biegaczy. Norweg lider cyklu TdS imponuje forma w tym sezonie. Radzi sobie znakomicie w obu stylach,a dzisiaj dal popis swojej sily biegnac samotnie przez 35km.Potrafil utrzymac rowne tempo co nie jest takie proste nie majac wsparcia innych biegaczy. Jutro bieg jego lepszym nieco stylem i powinnien bez problemow ograc rywala z Rosji. Legkov nie lubi klasyku,moze nie biega nim bardzo slabo,ale wielkich rezultatow nie uzyskuje.
Obecna forma + styl zdecydowanie po stronie Norwega. W tym sezonie Sundby byl lepszy od Legkova w Kussamo na 10km o 17sek oraz podczas TdS w Lanzerheide na 15km o 14sek. Przegral tylko w Lillehammer na 15km o zaledwie 2sek. Mysle,ze typ powinnien na spokojnie o kilka sekund wejsc i dlatego go polecam.
Sorry za brak polskich znakow,ale pisze z komorki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
5 km C, Teresa Johaug NIE WYGRA 1,77 Marathonbet 7/10
Ciekawy typ na jutrzejszy bieg klasykiem daje nam Marathonbet, mianowicie to że biegu nie wygra Johaug po kursie 1,77, patrząc na jej biegi w tegorocznym TdS można odnieść wrażenie że wszystkie siły zbiera na jej &quot;koronną&quot; konkurencję czyli wspinaczkę pod Alpe Cermis, skoro tam potrafiła odrobić 1,5 minuty do Justyny to tym bardziej odrobi tą max minutę którą będzie traciła do Astrid, także jutro moim zdaniem bez spiny, oszczędzamy siły na ostatni morderczy bieg. Natomiast Jacobsen mając w świadomości jak mocna będzie Tereska w ostatnim biegu jutro będzie za wszelką cenę chciała pobiec jak najlepiej żeby uciec swojej rywalce i mieć chociaż cień szansy na zwycięstwo w TdS. Oczywiście w jutrzejszym biegu do gry mogą włączyć się także Finki (Lahteenmaki, Kyllonen czy Niskanen), czy Heidi Weng. Jest także ciekawa opcja dla &quot;surebetowców&quot; a mianowicie stawiamy w Bet365 po kursie 2,8 że Teresa wygra oraz moj zakład że nie wygra i mamy zysk 8,45 %.
Ponadto dość pewne wydają mi się typy na Saarinen z Ishidą po kursie w Maratonie za 1,34, Finka zaskakująco dobrze sobie radzi a Japonka bez komentarza, warty uwagi jest też typ na Kyllonen z Niskanen po kursie 1,6 w tym samym buku, ciężko znaleźć jakieś racjonalne wytłumaczenie po prostu sądzę że Kyllonen na tym dystansie jest po prostu lepszą zawodniczką, choć należy uważać bo niektóre zawodniczki z pewnością odpuszczą przed Alpe Cermis, albo w ogóle stwierdzą że nie ma po co walczyć skoro i tak nic nie zajmę w całym cyklu (mimo że jest o co walczyć ale taka jest psychika kobiet ???? )
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kylloenen vs Lahteenmaki |1| kurs:1,60✅
Według mnie zwycięsko z tej pary wyjdzie Anne.W tym sezonie Kylloenen wygrała chyba 3/4 pojedynków z Kristą jeśli popatrzymy na każde zawody.Myślę,że 5 km klasykiem to dystans dla niej i powinna powalczyć nawet o pudło.Lahteenmaki nie widzę na takim dystansie.Zanim się rozbuja na trasie to trochę potrwa.Obserwując jedną i drugą uważam,ża Anne potrafi szybciej wskoczyć na wyższe obroty.Forma myślę,że lepsza też u Kylloenen.Obie preferują klasyk ale mimo wszystko bardziej cenie Anne i stawiam na nią.
Niskanen vs Saarinen |1| kurs:1,57✅
Kolejny fiński pojedynek.Kertu jest w bdb formie,pokazała moc w ostatniej masówce.Saarinen o dziwo również w dobrej dyspozycji,zaskakuje in plus w ostatnim czasie.Uważam jednak,że Niskanen nie da rady,mimo iż styl przemawia za nią.Do tej pory na trzech biegach dystansowych tą techniką w każdym lepsza była Kertu.Masówka 10 km,10 km i 5 km.W ostatniej piątce klasykiem w Kuusamo dzieliła ich przepaść,bo prawie 30 sekund,jednak trzeba też zaznaczyć,że wtedy Saarinen była bardzo słaba.Mimo wszystko uważam,że lepszą zawodniczką jest Niskanen i liczę,że podtrzyma swoją serię zwycięstw klasykiem nad swoją koleżanką z reprezentacji.
Steira vs Ishida |2| kurs:2,02 ZWROT
Może to trochę dziwne,że kolejny raz stawiam na Japonkę ale uważam,że akurat w tej parze ma szansę.Według mnie tutaj para 50/50 lub 55/45 na korzyść Ishidy.Steira,klasyk i 5 km jakoś tego nie widzę.Japoneczka jest pod formą to fakt ale styl i dystans w sam raz na zajęcie jakiegoś lepszego miejsca.Steira również w przeciętnej dyspozycji,w ostatniej piątce klasykiem w Kuusamo Ishida lepsza o 19 sekund więc nie wiem czemu tutaj Steira jest faworytką.W ostatniej masówce na 10 km,Norweżka lepsza tylko 5 sekund.Myślę,że buk nie docenia Japonki,a ja myślę,że to błąd i skłaniam się bardziej w jej kierunku jeśli chodzi o ten pojedynek.
Bukmacher:STS
e:Wszystko weszło jak przypuszczałem,szkoda tylko,że Steira się wycofała,bo Ishida łyknęła by ją na luzie dziś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kylloenen vs Lahteenmaki |1| kurs:1,60


Steira vs Ishida |2| kurs:2,02


Bukmacher:STS
Pierwszą parę masz w Unibet i Kylloenen @1,72.

Drugą parę masz w Betsson i Ishida @2,31.

Ogromne różnice bo STS jeszcze masz podatek.

Ja w tej fińskiej parze widzę jutro młodszą wyżej.A Ishidy w tym roku nie gram,bo daleka jest od formy z poprzednich 2 sezonów.Pzdr;)
 
psotnick 894,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FIS Tour de Ski (Val Di Fiemme/ITA) - 5 km stylem klasycznym
Czy Krista Lahteenmaki (FIN) będzie w Top 6?
Typ: Tak @ 1.55 bwin ✅ 5
K. Lahteenmaki/A-K. Saarinen
Typ: Krista Lahteenmaki (FIN) @ 1.60 bwin ✅ 5-7
Też mi się wydaje, że Lahteenmaki może być czarnym koniem tego biegu. Jak wszystkie Finki dobrze czuje się w klasyku, wprawdzie niby dystans nie bardzo w jej guście, ale jej forma wydaje się być na fali wznoszącej. We wczorajszym biegu pościgowym szybsza była tylko Lindborg, za to wolniejsze były faworyzowane Johaug i Jacobsen. Dzisiaj widzę spore szanse nawet na podium, a już w top6 to chyba nie ma realnej siły która by ją mogła stamtąd wyrzucić. No bo ile zawodniczek może ją wyprzedzić? Może Jacobsen, Johaug jak im się będzie chciało, choć to raczej nie są specjalistki od klasyka, do tego obie mają na głowie co innego i nie muszą dzisiaj żyłować wyniku i pewnie skupią się na zachowaniu status quo przed jutrzejszą wspinaczką. Na pewno powalczyć mogą rodaczki Kylloenen i Niskanen, bo Saarinen już raczej nie. Inne specjalistki od klasyka (Ishida) w tym sezonie w kiepskiej formie, poza tym przedłużony sprint to nie ich domena. Trudno znaleźć w stawce 6 lepszych zawodniczek niż Lahteenmaki, tym bardziej, że jej motywacja powinna być spora, bo otworzyła się realna szansa na podium w klasyfikacji generalnej Tour de Ski (do trzeciej Kylloenen traci 25s, co jest jak najbardziej do odrobienia dzisiaj i jutro), ale do tego potrzebny jest dobry występ w dzisiejszym biegu, na co liczę.

Antepost top 3
Typ: Krista Lahteenmaki (FIN) @ 2.75 bwin ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lahteenmaki w TOP6 to bardzo elegancki bet, szkoda że inne buki tego nie wystawiają tylko złodziejski Bwin.
Ja wczoraj pograłem po @2,8 wygraną Teresy Johaug ✅✅✅ izi teraz jest ok @2,40 i w sumie też można teraz zagrać, jak pojedzie swoje to powinna się uporać z rywalkami. Jacobsen ma rewelacyjną formę, jednak pewnego poziomu w tym stylu nie przekroczy.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kyllonen - Niskanen @ 1 // 1.66 @ Bet365 ⛔ 6-5
Tutaj króciutko. Anne w tamtym roku zrobiła ponad minutę nad młodszą o rok Niskanen. Teraz może tyle nie będzie, ale Kyllonen rusza ~20 sekund przed Kerttu. Myślę, że wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Kontaktowałem się z Unibetem, też mam zakład na win Marit w całym Tourze.
Konsultatka odpisała, że gdy tylko dostaną oficjalne potwierdzenie wycofania się Marit, to zakłady zostaną unieważnione.
Dostałem info od konsultantki z Unibetu, że trzeba poczekać do jutra, czyli według mnie już więcej kasy tej nie zobaczymy, którą zainwestowaliśmy w ten typ, a szkoda bo poszła konkretna stawka. Choć wszystko zależy jak zostanie wypisane przez FIS w oficjalnych wynikach.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
TdS-Klasyfikacja generalna

Elisabeth Stephen vs Eva Vrabcova-Nyvltova 7/8
Elisabeth Stephen
1,40 Bet365

Zostal juz bardzo slaby kurs. Pomyslec,ze okolo 16-17 mozna bylo zlapac 1,85 na Amerykanke. Udalo mi sie zlapac.Niestety nie moglem wczesniej napisac nic na temet powyzszego typu. Teraz jezeli ktos chce to bardzo polecam do jakiegos dubla lub mocnego singla. Przejdzmy do rzeczy. Amerykanka swietnie czuje sie na tym morderczym etapie. Dwa lata temu byla 8,natomiast przed rokiem pobiegla bardzo dobrze,bo zajela 2 miejsce i przegrala tylko z Johaug tracac 40sek. Liza ma znakomite warunki do walki na tak trudnym etapie. Jest szczupla,a jak widzimy na przykladzie Tereski lub u panow patrzac na wyniki Hellnera taka budowa ciala do spory plus. Czeszka nigdy tutaj nic wielkiego nie pokazala ponoszac olbrzymie straty do najlepszych. Mimo 50 sek straty Liza nie bedzie miala zadnych problemow z dogonieniem rywalki i na pewno jeszcze jej dolozy z pol minuty. Idealny bieg dla Stephen,a Vrabcova poczuje mocno w kosciach podbieg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom