>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi Narciarskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Oberhof - Sprint stylem dowolnym
Astrid Jacobsen - Lauren Van Der Graff @ Jacobsen --- 1.86 @ Betsafe ⛔ 26-13 magia sprintów - była lepsza, ale przegrała...
Jeszcze przed chwilą było 2.18 na Norweżkę. Jacobsen zmiotła w prologu, jedyna dotrzymała kroku Marit. Wszystko wskazuje na to, że trasa będzie bardzo bardzo podobna do tej dzisiejszej (dziś biegły dwa kółka, w sprincie będzie jedno). Jacobsen wydziergała na dwóch okrążeniach 24 sekundy przewagi co dobrze wróży. Graff jest sprinterką, ale Jacobsen sobie radzi w sprintach i myślę, że o finał spokojnie może się potknąć ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Herrmann vs Oestberg |1| kurs:1,45✅

Nie ma co się za dużo rozpisywać.Denise pokazała we wczorajszym prologu,że jest mocna.Czwarte miejsce,ścisła czołówka.Publiczność dziś znowu będzie ją niosła po kolejne świetne miejsce.Sprinterką jest bdb,myślę,że stać ją na pudło_Oestberg dobrze wystartowała w prologu ale później brakło sił.Myślę,że jest w stanie zakręcić się w okolicach finału,bo umiejętności sprinterskie ma solidne ale uważam,że Niemce w takiej dyspozycji rady nie da.
Kylloenen vs Niskanen |1| kurs:1,50✅????
Forma obu zawodniczek na tym samym poziomie,czyli dobra.Styl faworyzuje Niskanen ale rodzaj zawodów czyli sprint daje większe szanse Kylloenen.Myśle,że Anne może zakręcić się w okolicach nawet finału jeśli dobrze pójdzie.Niskanen stać na max półfinał ale sądzę,że swoją przygodę z tym startem zakończy na ćwierćfinale.Zaufam większym umiejętnością czysto sprinterskim i typuję wygraną Kylloenen w tym pojedynku.
Bukmacher:STS
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Oberhof - Sprint stylem dowolnym - KWALIFIKACJE
Anne Kyllonen - Hanna Kolb @ Kyllonen --- 2.00 @ Betsafe ✅ 2-17
Lżejsza propozycja na kwalifikacje. Anne dziś dobrze poszło, potrafi samotnie biegać. Dlatego też typuje kwale. Kolb niby jakoś wielkiej formy nie ma, ale jednak o ten półfinał może zawalczyć, bo sprinterką jest niezłą. Anne woli zdecydowanie sprinty klasykiem, dlatego taka ostrożność. Ponadto z tego co kojarzę zwykle uzyskiwała przyzwoite wyniki w kwalifikacjach, bez większego odpuszczania. Lekko można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jutro Tour De Bjoergen przenosi się do Szwajcarii.Kolejny sprint i znów mamy technikę dowolną.
Oestberg vs Jacobsen |1| kurs:1,37✅
Oestberg w Oberhofie pokazała,że na ten moment jest z Norweżek w najlepszej dyspozycji jeśli chodzi o sprint łyżwą.W Niemczech trzecie miejsce.Widać,że i ma pomysł na rozgrywanie biegu i jest dobrze przygotowana fizycznie.U Jacobsen nie było widać ani jednego ani drugiego.Stąd też Astrid uplasowała się na miejscu dwudziestym szóstym.Jeśli sama Marit twierdzi,że na treningach najlepiej wygląda Oestberg to tak faktycznie jest.Jutro Ingvild może powalczyć nawet o wygraną.Dla Jacobsen przewiduje max półfinał.Jeśli nic nie przewidywanego się wydarzy typu jakiś upadek to jest to jak dla mnie bardzo pewny bet.Szczególnie,że Astrid klasyczną sprinterką nie jest.
Eriksson vs Kylloenen |1| kurs:1,32⛔
Hanna pokazuje,że w tym sezonie w sprincie łyżwą jest na prawdę mocna.W Davos była czwarta,w Oberhofie wygrała.Finka to dobra sprinterka ale preferująca oczywiście styl klasyczny.Łyżwą też jest niezła ale nie jest to poziom Szwedki.Dla porównania w Davos Anne miejsce dwudzieste,w Oberhofie siódme.Dla mnie pewne zwycięstwo Szwedki.
Vuerich vs Anger |2| kurs:2,35⛔

Dwie dziewczyny z rocznika 91 i szczerze to nie wiem czemu Włoszka jest w tej parze tak zdecydowaną faworytką.W Oberhofie Lucia dostała szansę i ją w pełni wykorzystała zajmując jakże wysokie szóste miejsce.Vuerich też spisała się dobrze bo zajęła dziewiąte miejsce,jednak finału nie udało jej się osiągnąć.Włoszka nie jest jakąś wybitną zawodniczką.W poprzednich dwóch sprintach tego sezonu kończyła swoją przygodę na ćwierćfinałach,plasując się w trzeciej dziesiątce.W poprzednim sprincie łyżwą, w Davos była dopiero dwudziesta pierwsza.Anger można trochę porównać do tego wyskoku Diethart&#39;a ze skoków narciarskich i liczę,że tak jak młody Austriak także ona potwierdzi jutro,że bieg w Oberhofie to nie był jednorazowy wyskok.Myślę,że Lucia Włoszkę ma swoim zasięgu,a jak będzie zobaczymy.W każdym bądź razie spróbować warto.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Vuerich - Fessel 2 2,00 bet365 zwrot
Krótko. Także nie rozumiem tego kursu na Włoszkę. Fessel kilka dni temu w Oberhofie otarła się o podium, była 4, widać, że wraca do lepszego biegania. Włoszka zajęła 9 miejsce. Obie jakimiś wybitnymi sprinterkami nigdy nie były. Stawiam jednak na doświadczenie Niemki. ;)
e: Fessel nie wystartowała
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ishida vs Haag |1| kurs:1,40⛔
Japonka co jak co ale w biegach techniką klasyczną spisuje się zazwyczaj bardzo solidnie.Ishida to zawodniczka na pewno lepsza od Szwedki.Haag zawsze wydaje mi się,że biega bardzo ociężale,czasami szybko się męczy.Może Japonka w jakiejś rewelacyjnej dyspozycji nie jest ale tak jak podkreślałem klasyk to jej bajka,dziś 10 km i będzie gdzie zgubić Szwedkę.Stawiam na Ishide.
Bukmacher:STS
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marian Bjoergen wycofał się z Tour de Ski z powodu infekcji wirusowej!
Czyli Teresa Johaug po ciągłych drugich miejscach zgarnie tytuł na Val di Fiemme.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Marian Bjoergen wycofał się z Tour de Ski z powodu infekcji wirusowej!

Czyli Teresa Johaug po ciągłych drugich miejscach zgarnie tytuł na Val di Fiemme.
Ciekawe czy to na prawdę infekcja wirusowa czy tylko ściema,a prawdziwy powód jest taki iż po prostu nie wytrzymałaby fizycznie tej imprezy.W sprintach widać było jakby była wypompowana i nie miała siły na lepsze rezultaty.Teraz pewnie Tereska wygra,bo ostatni etap tej imprezy to jej królestwo.Mam jednak nadzieje,że ktoś jeszcze ładnie zamiesza;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie wiem, czy to będzie odpowiednie miejsce na takie pytanie, ale co w takim razie z betami na jej win - będą zwroty czy przegrana?
Przegrana.Wystartowała a że nie ukończyła to już nie ma znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Panowie czy nie uważacie, że to trochę kpina z fanów biegów narciarskich?
Marit Bjorgen chciała upokorzyć Justynę na oczach milionów ludzi. Wszystko było ustawione, FIS pomógł zmieniając zasady gry tuż przed startem imprezy. A tu nagle Justyna rezygnuje i zwycięstwo Marit w tour de ski miało by smak co najwyżej kiepskiej rurki z kremem, a nie prawdziwego tortu z przysłowiową wisienką. Postanowiła więc przykoksować, aby prestiżowe zwycięstwo miało miejsce w Soczi. Tam już Justyna wystartuje ???? Może trochę spiskuje, ale cały ten FIS, Norwescy działacze śmierdzi na kilometr i to nie tylko kasą.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Coś bez zastrzyków słabo wypadła ta maszynka. Organizm musi odpocząć , żeby móc się nafaszerowac przed Soczi.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Witam Przepraszam ale dokonałem zakładu w bwinie na wygraną M.Bjoergen w Tour de Ski... widzę ze wycofala sie pi..pka z turnieju a zatem jak to rozwiaze Bwin ? ktos byl w podobnej sytuacji.. mozna jakos sie odwolac do ich decyzji ktora jeszcze nie zapadla.. bo zawodniczka wycofala sie z turnieju wiec niby powinien byc anulowany kupon ale pewnie pajace uznaja go ze jest jeszcze w grze ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Witam Przepraszam ale dokonałem zakładu w bwinie na wygraną M.Bjoergen w Tour de Ski... widzę ze wycofala sie pi..pka z turnieju a zatem jak to rozwiaze Bwin ? ktos byl w podobnej sytuacji.. mozna jakos sie odwolac do ich decyzji ktora jeszcze nie zapadla.. bo zawodniczka wycofala sie z turnieju wiec niby powinien byc anulowany kupon ale pewnie pajace uznaja go ze jest jeszcze w grze ?
Ludzie gracie a nie znacie zasad..

Z regulaminu bwin:


To znaczy, że jeżeli zawodnik (lub drużyna, koń itd.), na którego zakład został przyjęty, z jakiegokolwiek powodu nie weźmie udziału w wydarzeniu sportowym, to - o ile wydarzenie się odbywa – zakład jest przegrany.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
ja wiem... ale w nie ktorych bukach jest zwrot.. tez tego pkt doczytalem sie w regulaminie... ale calego nie czytalem... wiec liczylem ze moze gdzies jest uchybienie ze zawodnik musi przynajmniej stanac na starcie... a tutaj nawet w polowie zawodow nie wystapila... a prawnie zatem sa bezpieczni bo nic sie nie da zrobic ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Bwin akurat nie robi cudów i rozlicza za wynikami. Podobnie 99,9% buków netowych.
Ale w millenium mam przy zakładzie dopisek, że zakłady ważne jeśli ukończy ????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Kontaktowałem się z Unibetem, też mam zakład na win Marit w całym Tourze.
Konsultatka odpisała, że gdy tylko dostaną oficjalne potwierdzenie wycofania się Marit, to zakłady zostaną unieważnione.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
a wiec ty chociaz wygrasz w sumie... skoro dokonaja tobie zwrotu powazna firma.. traktujaca klientow a nie patrzaca na interes swoj.. i tak w sumie zarobia na nas
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja bym się aż tak bardzo opinią konsultantki nie sugerował. Unibet zwykle w takich przypadkach rozliczał normalnie. No, chyba że zmienił im się regulamin w ostatnich miesiącach.
W millenium: Steira 1-6 1.9
Trasa dość trudna patrząc po biegu mężczyzn+wysokość, to sprzyja Steirze. Klasyk nie jest jej najmocniejszą stroną, ale przed rokiem w TdS spisywała się dobrze i tym stylem. Buki za bardzo zapatrzone w Finki
Astrid nie ufam w klasyku, można spróbować przeciw niej na Kylloenen, ⛔ ⛔ nie tym razem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom