>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetX - opinie

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Można zagrać singla. Ja zagrałem singla za 200 zł, nie wszedł i dostałem 200 zł z powrotem (co ciekawe już po jednym dniu!).
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czyli jak wczoraj zagrałem freebet za te 30, przegrałem, kupon miał 3 zdarzenia, nie dostałem żadnego zwrotu to dziś mogę dokonać pierwszego depozytu, postawić zakład za 200, po kursie 3.10 i w razie przegranej otrzymam pełen zwrot, możliwy odrazu do wypłaty ?
Generalnie tak, z tą tylko różnicą, że regulamin mówi że pełen zwrot nie będzie od razu do wypłaty, a po jednorazowym obrocie po kursie minimum 1,01. Ale tutaj już ktoś powiedział że nie musiał obracać a wypłacił.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Witam,
dlaczego mam problem z wpisaniem numeru telefonu? mam takie coś: "ite.." i ne mogę wpisać numeru w pierwsze pole, z czego towynika?
 
K 990

kax26

Użytkownik
Generalnie tak, z tą tylko różnicą, że regulamin mówi że pełen zwrot nie będzie od razu do wypłaty, a po jednorazowym obrocie po kursie minimum 1,01. Ale tutaj już ktoś powiedział że nie musiał obracać a wypłacił.
Z tego jaką odpowiedź od nich otrzymałem, wynika że nie trzeba zakładu bez ryzyka obracać, czy to w przypadku wygranej czy przegranej i zwrotu.
 

Załączniki

crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
30 zł za rejestrację,200 zł bez ryzyka i wypłata bez obrotu.Za wypłatę duży plus 2 min i to w niedzielę i kasa na koncie.Oferta różnorodna ,ale kursy nie powalają
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Łącznie obstawiłem freebetem 4-5 kuponów rozumiem że to nie anuluje możliwości zakłady bez ryzyka po depozycie do 200 zł ? Bo regulamin jest niejasny, mówi on że do zakładu bez ryzyka liczy się pierwszy zakład z maksymalnie dwoma wydarzeniami z kursem minimalnym 1.80 na jeden, tyle że nie ma wyszczególnione czy pierwszy zakład po depozycie czy jak.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Łącznie obstawiłem freebetem 4-5 kuponów rozumiem że to nie anuluje możliwości zakłady bez ryzyka po depozycie do 200 zł ? Bo regulamin jest niejasny, mówi on że do zakładu bez ryzyka liczy się pierwszy zakład z maksymalnie dwoma wydarzeniami z kursem minimalnym 1.80 na jeden, tyle że nie ma wyszczególnione czy pierwszy zakład po depozycie czy jak.
200zl dotyczy od Pierwszego depozytu wiec obrot bonusem 30pln w to się nie wlicza
 
Do góry Bottom