>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetX - opinie

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Pani moderator lepiej już nic nie pisz w tym temacie bo nie da się czytać Twoich madrosci
W sumie masz rację, mielenie jęzorem to moja słaba strona. ☺Tylko, że to nie są żadne mądrości. Zwykłe fakty, nic więcej. Przepraszam, jeśli głupio brzmię, nie chodzi przecież o wymądrzanie bo doskonale wiem, że jestem zwykłą babą. A że lubię dużo gadać... Nie odbierajcie, moi drodzy, moich wypowiedzi w ten sposób.
Zawsze mówię (piszę?) co mi ślina na język przyniesie. A, że każdy ma własne zdanie to przecież wiem. 👍
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale chwilami mam wrażenie, że czytam wypowiedzi osób, którzy traktują grę u bukmachera niczym zabawę w piaskownicy. Tu ktoś sypnie piachem, tam ktoś zabierze wiaderko i łopatkę. I już płacz, lament, ten jest be, tamten zły.
Panowie, to jest zabawa w pieniądze. Nowy bukmacher, jeszcze nie do końca zapewne ogarnięty, ktoś wkłada dużą kasę w biznes i czego oczekujecie? Pełnego profesjonalizmu? Każda firma oferująca zakłady wzajemne ma pełną świadomość, że zdecydowana większość graczy będzie próbować zgarnąć kasę w sposób, nazwijmy to - różny. Mnie wcale nie dziwi, że są ostrożni, a nawet przezorni. Nikogo nie bronię ale wiem jak działa rynek. Czy gdyby ktoś z płaczących tu "graczy" założył własną firmę to od ręki wypłacałby bonusy, freebety? Nie sądzę. Każdy gracz wpłacający pieniądze musi być w pewien sposób prześwietlony, musi być czas na podjęcie wiążących decyzji, analiza dotycząca gracza i jego wpłat, gry, wypłat na innych platformach. To jest biznes, często duże pieniądze więc ktoś logicznie myślący nie będzie jęczał, że wypłata na konto się opóźnia, a czat jest chwilowo niedostępny.
Malkontenci zawsze się znajdą ale zamiast płakać trzeba mieć świadomość, że zakłady bukmacherskie to pieniądze a jeśli nie wiadomo o co chodzi i dlaczego bukmacher reaguje tak a nie inaczej to chodzi wyłącznie o kasę. Nie Waszą. Wpłacając pieniądze pomyślcie o tym.
jak bukmacher ma przeswietlic wplaty i wyplaty od i do innych bukmacherow? metod wplat jest wiele a wyplat tylko jedna. dostep do takich danych jest w ogole legalny?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Po otrzymaniu freebeta 200zl zagralem nim na live i zlecilem wyplate. Szok po sekundzie kasa na koncie bankowym. To jedyny plus. Juz tam nie wracam. Oferta i support tragiczna póki co. Potrzebują czasu. Może kiedys...
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Po otrzymaniu freebeta 200zl zagralem nim na live i zlecilem wyplate. Szok po sekundzie kasa na koncie bankowym. To jedyny plus. Juz tam nie wracam. Oferta i support tragiczna póki co. Potrzebują czasu. Może kiedys...
Zarejestrowałem się i próbuję opanować nawigację po stronie.
Freebet na dzień dobry 30 zł "schował" się w trakcie tworzenia kuponu.
A jak było w przypadku freebeta 200 zł? Dostałeś jakieś info na górze że oto przyszedł zwrot, czy ten freebet także zaszył się w obrębie tworzenia kuponu?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zarejestrowałem się i próbuję opanować nawigację po stronie.
Freebet na dzień dobry 30 zł "schował" się w trakcie tworzenia kuponu.
A jak było w przypadku freebeta 200 zł? Dostałeś jakieś info na górze że oto przyszedł zwrot, czy ten freebet także zaszył się w obrębie tworzenia kuponu?
O ten freebet po przegranym zakladzie dreczylem ich mailowo i dopiero po 6dniach przypisali go do konta głównego.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Mnie dzisiaj spotkała taka historia, że wczoraj sobie na luzaku postawiłem ten darmowy zakład za 30 złotych. Jakieś totalne randomowe zdarzenia po niskich kursach, które ostatecznie nie siadły(kupon nie spełnił oczywiście warunków tego bonusu bezpiecznego zakładu). Dzisiaj wpłacam 200 złotych stawiam kupon za te dwie stówki(ówcześnie zapytałem się na mailu czy dostanę na pewno za niego ewentualny zwrot). Kupon niestety okazał się przegrany. Patrze na konto jakiś czas później i mam zwrot 30 złotych za ten darmowy. Wysłałem maila i mam nadzieję, że się pomylili bo jeśli nie to jest jakiś totalny żart.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
To byłyby niezłe jaja gdyby w poczet pierwszego "bezpiecznego" zakładu zaliczyli Ci ten kupon za 30 zł będący darmowym freebetem.

Ale być może te 30 zł to część zwrócona w ramach bonusu powitalnego? Tam w ratach wypłacany jest bonus z tego co widziałem.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Oczywiście, że nie ma takich sprawdzeń a przynajmniej nie legalnych. Moderator w tym wątku wypisał wiele wątpliwych "mądrości".
Czy wątpliwych? Trudno ocenić. W sieci nie jesteś anonimowy, zwłaszcza gdy podajesz wszelkie dane rejestrując się u bukmachera. Jesteś w stanie dać stuprocentową gwarancję, że bukmacher X nie sprawdza po rejestracji historię gracza jak wyglądała jego przygoda u bukmachera Y?
Będąc zadłużonym w jednym i drugim banku nie otrzymasz kredytu w trzecim. Wiadomo, to są inne procedury ale osobiście nie wykluczam, że "baza danych" niewygodnych graczy znajduje się w jakimś centralnym punkcie.
Nawet nie chodzi o legalność takiego działania ale sam fakt. Dasz sobie głowę uciąć, że tak nie jest? Ja nie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
w jakim celu konkurenci mieliby miedzy soba udostepniac/gromadzic takie dane? sts - 50 procent rynku udostepnia dane firmie x 0,3 procent rynku? klony to jeszcze rozumiem, ale po co konkurencja ma robic takie rzeczy?
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Czy wątpliwych? Trudno ocenić. W sieci nie jesteś anonimowy, zwłaszcza gdy podajesz wszelkie dane rejestrując się u bukmachera. Jesteś w stanie dać stuprocentową gwarancję, że bukmacher X nie sprawdza po rejestracji historię gracza jak wyglądała jego przygoda u bukmachera Y?
Będąc zadłużonym w jednym i drugim banku nie otrzymasz kredytu w trzecim. Wiadomo, to są inne procedury ale osobiście nie wykluczam, że "baza danych" niewygodnych graczy znajduje się w jakimś centralnym punkcie.
Nawet nie chodzi o legalność takiego działania ale sam fakt. Dasz sobie głowę uciąć, że tak nie jest? Ja nie.
Wybacz ale tych bzdur nie da się czytać. ŻADNA Z TYCH FIRM NIE POZWOLIŁABY SOBIE NA TAKIE DZIAŁANIA SPRZECZNE Z POLSKIM PRAWEM.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
w jakim celu konkurenci mieliby miedzy soba udostepniac/gromadzic takie dane? sts - 50 procent rynku udostepnia dane firmie x 0,3 procent rynku? klony to jeszcze rozumiem, ale po co konkurencja ma robic takie rzeczy?
Może być tak, że to jednak zdrowa konkurencja. Wówczas firmy współpracują, chcąc pozbyć się niewygodnych graczy. Nie twierdzę, że tak jest, to moje rozważania bo dlaczego tak się dzieje, że jeden z drugim nie doświadczają problemów z bonusami, przelewami, limitami a inni mają ciągle pod górkę?
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Może być tak, że to jednak zdrowa konkurencja. Wówczas firmy współpracują, chcąc pozbyć się niewygodnych graczy. Nie twierdzę, że tak jest, to moje rozważania bo dlaczego tak się dzieje, że jeden z drugim nie doświadczają problemów z bonusami, przelewami, limitami a inni mają ciągle pod górkę?
Bo pod górkę mają regularnie wygrywający, których jest może 1% oraz krętacze, którzy nawet nie wiedzą jak mądrze podejść do gry "multi".
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Może być tak, że to jednak zdrowa konkurencja. Wówczas firmy współpracują, chcąc pozbyć się niewygodnych graczy. Nie twierdzę, że tak jest, to moje rozważania bo dlaczego tak się dzieje, że jeden z drugim nie doświadczają problemów z bonusami, przelewami, limitami a inni mają ciągle pod górkę?
pewnie przez regularnosc swoich typow i zarabianie na bukmacherce.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wybacz ale tych bzdur nie da się czytać. ŻADNA Z TYCH FIRM NIE POZWOLIŁABY SOBIE NA TAKIE DZIAŁANIA SPRZECZNE Z POLSKIM PRAWEM.
Wybaczam. ☺ my tylko dyskutujemy. Rozważamy i dzielimy się swoimi przemyśleniami. Jeśli nie mam racji, a mogę nie mieć to nie znaczy, iż nie mogę się głośno zastanawiać. Po to są jedni aby wyprowadzać z błędu drugich. Ale dyskutować zawsze przecież warto.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
To byłyby niezłe jaja gdyby w poczet pierwszego "bezpiecznego" zakładu zaliczyli Ci ten kupon za 30 zł będący darmowym freebetem.

Ale być może te 30 zł to część zwrócona w ramach bonusu powitalnego? Tam w ratach wypłacany jest bonus z tego co widziałem.
Jeśli chodzi o bonus powitalny to 10% z mojej wpłaty to byłoby 20 złotych(I w tym bonusie żeby obrót był liczony muszą być minimum 3 zakłady na kuponie, a w bonusie bez ryzyka mogą być maksymalnie dwa zdarzenia). A tak jak pisałem ten zakład darmowy za 30 złotych nie spełniał warunków bonusu bez ryzyka bo miałem więcej niż dwa zdarzenia i ani jedno zdarzenie nie miało kursu minimalnego 1.80. Dostałem odpowiedź przed chwilą na maila że sprawa została skierowana do działu technicznego. Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Ale na ten moment wygląda to komicznie.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Widocznie po informacji dział techniczny zmienił już zwrot z 30 na 200 złotych, zleciłem od razu wypłatę i pieniądze są już na koncie bankowym. Także zwrot panowie jest w formie od razu pieniędzy na saldo. Obracać tego też nie trzeba, tylko od razu można wypłacić. Konto na dniach zamykam bo oferta jest tragiczna.
 
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Widocznie po informacji dział techniczny zmienił już zwrot z 30 na 200 złotych, zleciłem od razu wypłatę i pieniądze są już na koncie bankowym. Także zwrot panowie jest w formie od razu pieniędzy na saldo. Obracać tego też nie trzeba, tylko od razu można wypłacić. Konto na dniach zamykam bo oferta jest tragiczna.
Czyli jak wczoraj zagrałem freebet za te 30, przegrałem, kupon miał 3 zdarzenia, nie dostałem żadnego zwrotu to dziś mogę dokonać pierwszego depozytu, postawić zakład za 200, po kursie 3.10 i w razie przegranej otrzymam pełen zwrot, możliwy odrazu do wypłaty ?
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Punkt 3 regulaminu:
"Aby skorzystać z Promocji, Klient musi zawrzeć pierwszy zakład, składający się z maksymalnie 2
zdarzeń na 1 kuponie, w terminie 7 dni od daty rejestracji eKonta, a minimalny kurs każdego
zdarzenia na kuponie biorącym udział w Promocji musi wynosić 1,80 lub więcej".
Mam pytanie, czy można zagrać singiel. Jak nie to jest tu błąd, powinno być minimalnie 2 zdarzenia na 1 kuponie.
 
Do góry Bottom