>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetX - opinie

S 0

sobolek

Użytkownik
wczoraj postawiłem kuponik. 200zł, oczywiscie jedno zdarzenie nie weszło :) kasa po rozliczeniu kuponu na koncie gracza niemal ze odrazu. wyplata na konto o 2 w nocy w 5minut.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Również polecam buka, 30 zł na start i zwrot do 200 zł. Przegrałem swój kupon i automatycznie zostało mi dopisane 200 zł, które wypłaciłem. Pieniądze były na koncie w przeciągu pół godziny. Moim zdaniem najlepsza oferta promocyjna na rynku. Buk też ma dosyć niskie marże na niektóre rynki, według mnie można tu spokojnie grać.
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Ja sobie póki co zainstalowałem apkę mobilną i całkiem sprawna, wczoraj z ciekawości odpaliłem ponownie i nawet była już jakaś aktualizacja. Ktoś już obstawiał na telefonie w tej apce? Działa to?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wiecie jak otrzymać 200 zł zakładu bez ryzyka oraz 30 zł za rejestracje nie zapisując się na bonus powitalny od wpłaty ?
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Ile mniej więcej czekaliście na otrzymanie zwrotu po przegranym pierwszym zakładzie?

W moim przypadku minęło już 24h mimo, że podczas rozmowy mailowej z supportem zapewniano mnie ze jest to automatyczny proces. Dziś rano napisali mi ze mieli problem techniczny i zaraz powinienem otrzymać zwrot... i od tamtej pory nic a kontakt z supportem się urwał. Zastanawiam się czy to naprawdę aż taki zacofany bukmacher, czy też faktycznie mają poważne problemy techniczne a moze po prostu firma krzak, która pojawiła się na rynku tylko 'tymczasowo' ?
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
mi dodało automatycznie zwrot. A czy zgodnie z regulaminem zrobiłeś depozyt w przeciągu 7 dni od rejestracji, żeby załapać się na tego bonusa ?
 
A 0

akinx7

Użytkownik
Ile mniej więcej czekaliście na otrzymanie zwrotu po przegranym pierwszym zakładzie?

W moim przypadku minęło już 24h mimo, że podczas rozmowy mailowej z supportem zapewniano mnie ze jest to automatyczny proces. Dziś rano napisali mi ze mieli problem techniczny i zaraz powinienem otrzymać zwrot... i od tamtej pory nic a kontakt z supportem się urwał. Zastanawiam się czy to naprawdę aż taki zacofany bukmacher, czy też faktycznie mają poważne problemy techniczne a moze po prostu firma krzak, która pojawiła się na rynku tylko 'tymczasowo' ?
mam to samo co kolega i support też mi odpisał ze maja problem techniczny i ze powinno niedługo wrócić... o co chodzi...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
mi dodało automatycznie zwrot. A czy zgodnie z regulaminem zrobiłeś depozyt w przeciągu 7 dni od rejestracji, żeby załapać się na tego bonusa ?
Oczywiście ze zgodnie z regulaminem. Support przestał odpisywać na jakiekolwiek wiadomości ale dzisiaj rano pojawił się w końcu zwrot na koncie. Czyli na zwrot czekałem około 43 godzin
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czy tutaj również jest saldo bonusowe jak w sts czy niestety jak wejdę w bonus od wpłaty nie wypłacę póki nie obrócę?
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Czy tutaj również jest saldo bonusowe jak w sts czy niestety jak wejdę w bonus od wpłaty nie wypłacę póki nie obrócę?
Pieniądze wracają na konto główne. Można na spokojnie wypłacić jak kupon nie wejdzie, ja tak zrobiłem. Trzeba pamiętać że na kuponie za te 200 zł muszą być tylko dwa zdarzenia i kurs każdego z nich minimum 1.8. Co do wypłaty to chyba po 2 minutach miałem kasę na koncie.
 
M 198

marasking99

Użytkownik
Pieniądze wracają na konto główne. Można na spokojnie wypłacić jak kupon nie wejdzie, ja tak zrobiłem. Trzeba pamiętać że na kuponie za te 200 zł muszą być tylko dwa zdarzenia i kurs każdego z nich minimum 1.8. Co do wypłaty to chyba po 2 minutach miałem kasę na koncie.
W weekend też wypłacają?
 
Do góry Bottom