>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetX - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wczesniej mieli wyplaty prawie natychmiastowe, dziala to dalej? Zlecilem wyplate z pol godziny temu, a przelewu nie mam. Kwota ok 3 tys
Może to związane z kwotą wypłatą? Ja wcześniej miałem zawsze realizowane wypłaty błyskawiczne właśnie w parę minut na koncie. Były to kwoty rzędu 200-1000zł. Podczas US Open jednak poszalałem, dodatkowo jakieś poboczne zakłady mi powchodziły i zleciłem wypłatę ok. 7000zł. Wtedy przelew nie pojawił się błyskawicznie, a ja się zacząłem martwić, bo z polskiego bukmachera nigdy nie wypłacałem takiej kwoty. Napisałem po paru godzinach na chacie. Gość stwierdził, że nie wszystkie wypłaty realizowane są błyskawicznie, są wyrywkowo losowane takie, które idą normalnym przelewem bankowym. Trochę mnie to zdziwiło, no ale stwierdziłem ok, niech będzie, dostanę przelew kolejną sesją elixir. Po czym wchodzę na maila, a tu informacja o zleconym ekspresowym przelewie :D Coś więc widocznie kombinowali, czy coś, nie wiem, ale jednak się okazało, że można było wysłać ekspresowym przelewem, a nie kombinować i tłumaczyć coś o tradycyjnych przelewach ;) Mimo wszystko bukmacher jak dla mnie bardzo dobry. Brakuje tylko opcji z rożnymi i kartkami w Ekstraklasie.
 
P 128

Punisherlex

Użytkownik
A ja cos nie moge przejść weryfikacji.Po wpisaniu numeru konta oczywiście z poczatkiem PL , wrzuceniu zdjec dowodu, wpisaniu wszystkiego lacznie z limitami, klikam zatwierdz i 0 reakcji.Wyskakuje komunikat "Change iban forbidden ".Ktos mial podobnie ?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Dzieki piotrex007 piotrex007 za odpowiedz, pewnie jutro podesla i weryfikuja recznie od jakiejs kwoty.
P Punisherlex - nie rob czasem odstepu po "PL" jest jeszcze czasem taka dziwna opcja, ze jak sie kopiuje numer konta ze strony banku to nie wchodzi, wystarczy wtedy wkleic numer w notatniku i z notatnika skopiowac.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dostalem dzisiaj maila, ze w pelni zweryfikowali mi konto. dokumenty chyba w licpu wyslalem 🙃 i 10zl mam na koncie przyznane 19 sierpnia nie wiem za co.


SUMA TRANSACKCJI
DOSTAWCĘ PŁATNOŚCI
NOWE ŚRODKI
10,00 zł
BonusCredit
10,00 zł

moze ktos nie wchodzil na konto a tez dostal bonus i o tym nie wie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
dostalem dzisiaj maila, ze w pelni zweryfikowali mi konto. dokumenty chyba w licpu wyslalem 🙃 i 10zl mam na koncie przyznane 19 sierpnia nie wiem za co.


SUMA TRANSACKCJI
DOSTAWCĘ PŁATNOŚCI
NOWE ŚRODKI
10,00 zł
BonusCredit
10,00 zł

moze ktos nie wchodzil na konto a tez dostal bonus i o tym nie wie.
Też dostałem dziś maila, że konto zweryfikowane, choć ja akurat wysyłałem dokumenty w październiku, bo dowód stracił ważność. A jeśli chodzi o 10zł, to pewnie bonus lojalnościowy "grasz, to masz" za obrót w przedziale 500-1999.99zł w lipcu 😉 przyznają go do 21. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
W kalendarzu adwentowym mają fajne akcje, dzisiaj na wskazane ligi zakład bez ryzyka do 250 zł

🎁
Kalendarz adwentowy BetX
🎁

Na początek kolejnego tygodnia grudnia proponujemy postawić na NASZYCH piłkarzy
⚽️
🇵🇱

Przed nami spotkania zagranicznych klubów:
Brighton
🆚
Southampton
Eibar
🆚
Valencia
Hoffenheim
🆚
Augsburg
Fiorentina
🆚
Genoa
gdzie możemy zobaczyć Polaków w składach. My dziś z tej okazji proponujemy zakład bez ryzyka do
2️⃣
5️⃣
0️⃣
PLN!
Zasady tej, poniedziałkowej promocji jak i archiwum naszych adwentowych ofert są pod linkiem poniżej
⬇️

❄️
https://ebetx.link/kalendarz-adwentowy-betx
❄️
 
P 128

Punisherlex

Użytkownik
Sprytna zagrywka.Dali darmowy zakład 10 zl za niby przejście weryfikacji, gdzie kazdy ją przechodzi od razu, zeby ludzie pograli spotkania na wieczór, a w miedzy czasie promocja w razie przegranej - zwrot do 250 zl, Zapomnieli dodać, że jesli ktoś skorzystał z tej 10 na wieczorne mecze, a zagrał również za 250 to w razie porażki nie otrzyma zwrotu o którym mowa w dzisiejszej promocji.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sprytna zagrywka.Dali darmowy zakład 10 zl za niby przejście weryfikacji, gdzie kazdy ją przechodzi od razu, zeby ludzie pograli spotkania na wieczór, a w miedzy czasie promocja w razie przegranej - zwrot do 250 zl, Zapomnieli dodać, że jesli ktoś skorzystał z tej 10 na wieczorne mecze, a zagrał również za 250 to w razie porażki nie otrzyma zwrotu o którym mowa w dzisiejszej promocji.
Ale o jakich 10zł za przejście weryfikacji mówisz? Kolega P przestrzalninja dostał 10zł za aktywność, a nie za przejście weryfikacji. Ja niby też przeszedłem, a nic nie dostałem.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Trzeba pochwalić Betx za ten zakład bez ryzyka z wczorajszego kalendarza. Niby bukmacher wchodzi na rynek a zasady proste i duży zwrot w razie wtopy. Niektórzy powinni się uczyć jak pisać regulamin bonusu, bo jak czytam ten z Totalbet czy LVbet to zastanawiam się czy pisze je ktoś kto ma problem z narkotykami. :)
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Dla mnie klasa, bonusy zawsze OK.
Wczoraj wypłata 2450 zł w minute na koncie o 22.

Każdy bukmacher już powinien mieć wypłaty ekspresowe, każdy...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Z miesiac temu wysylali do niektorych graczy maila z pytaniem czy zgadzaja sie na przesylki poczta tradycyjna na adres z rejestracji. Dostal ktos jakas przesylke od nich?
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Tak - przyszła kilka dni temu a w niej - kalendarz 2021 typu książka, czekolada, 4 wisiorki na choinkę w kształcie piłki :)
 
C 135

charming

Użytkownik
Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa na nich. Po zagraniu zakładu po dość zawyżonym kursie według mnie po 5 minutach kurs został zmieniony i zakład wisiał jeszcze długi czas. Byłem więc pewny że zostanie rozliczony zgodnie z wynikiem. Oczywiście cwaniaczki poczekali sobie do meczu i gdy wynik okazał się dla nich niekorzystny po 24h i moich licznych wiadomościach w celu rozliczenia stwierdzili że jednak musi być zwrot. Zgaduje w ciemno że gdybym przegrał to rozliczyliby zgodnie z wynikiem :)). Poniżej screen miałem większą ilość takich zakładów. Niestety jest to cynizm wyższej postaci. Limity tragiczne każdy zakład do akceptacji. Na live muszę grac treble żeby cokolwiek puścić - z tym to się nigdy nie spotkałem, w zasadzie nie mam szans nic zagrać bo przecież na live kursy się zmieniają na 1 meczu a co dopiero na trzech. Tragedia i oby szybko zniknęli żeby nie dymac kolejnych ludzi.
 

Załączniki

Do góry Bottom