>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetX - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja juz wykorzystalem bonus 30pln za rejestracje, teraz wplacilem 200pln i w razie porazki dostane z powrotem 200pln do obrotu po kursie min 1.01. I zobaczymy jak z wypłatą bedzie.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Coś więcej o tym buku? Bonus za rejestrację bez wpisywania żadnych kodów? Widzę, że czatu chyba nie mają. Apke próbowałem instalować ale jakiś błąd jest chyba
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Póki co odradzam. W piatek wplacilem i przegralem 200zl, a więc powinienem otrzymać freebet 200zl do obrotu po kursie 1.01. Dzis niedziela i zero odzewu na maile oraz brak freebeta.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Napisane mają, że w sobotę/niedziele nie pracują co jest trochę żartem, bo wtedy jest największy ruch. A co do zwrotu 200 zł to postawiłeś po kursie 1,8 minimum i zakład przedmeczowy?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Napisane mają, że w sobotę/niedziele nie pracują co jest trochę żartem, bo wtedy jest największy ruch. A co do zwrotu 200 zł to postawiłeś po kursie 1,8 minimum i zakład przedmeczowy?
Tak postawilem przedmeczowo singla z kursem 2.40.w piątek wysłałem maila z zapytaniem gdzie jest freebet i cisza póki co
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
a konto masz już aktywowane w 100%? wysłałeś skan dowodu itp?
Tak wysłałem skany, zostały zaakceptowane i po zapytaniu mailowym odpisali ze konto jest w pełni zweryfikowane, bez weryfikacji można wplacic max 100zl wiec musialem czekac 24h aż zweryfikują by móc wplacic 200pln
 
Do góry Bottom