>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetX - opinie

theboss 199

theboss

Użytkownik
Chyba naprawili te wypłaty. Teraz minimalna kwota wypłaty 20zł, zlecona wypłata nie została cofnieta ale nie mam jej od razu, moze dlatego ze podałem konto z revoluta, zobaczymy
Post automatycznie złączony:

Ale widze ze chyba bedzie kicha, revoluta obsługuje w pPolsce Danske Bank, przelewy24 nie maja go na liscie to nie wiem ale chyba nie dojdzie, orientuje sie ktos ??
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Z całym szacunkiem ale chwilami mam wrażenie, że czytam wypowiedzi osób, którzy traktują grę u bukmachera niczym zabawę w piaskownicy. Tu ktoś sypnie piachem, tam ktoś zabierze wiaderko i łopatkę. I już płacz, lament, ten jest be, tamten zły.
Panowie, to jest zabawa w pieniądze. Nowy bukmacher, jeszcze nie do końca zapewne ogarnięty, ktoś wkłada dużą kasę w biznes i czego oczekujecie? Pełnego profesjonalizmu? Każda firma oferująca zakłady wzajemne ma pełną świadomość, że zdecydowana większość graczy będzie próbować zgarnąć kasę w sposób, nazwijmy to - różny. Mnie wcale nie dziwi, że są ostrożni, a nawet przezorni. Nikogo nie bronię ale wiem jak działa rynek. Czy gdyby ktoś z płaczących tu "graczy" założył własną firmę to od ręki wypłacałby bonusy, freebety? Nie sądzę. Każdy gracz wpłacający pieniądze musi być w pewien sposób prześwietlony, musi być czas na podjęcie wiążących decyzji, analiza dotycząca gracza i jego wpłat, gry, wypłat na innych platformach. To jest biznes, często duże pieniądze więc ktoś logicznie myślący nie będzie jęczał, że wypłata na konto się opóźnia, a czat jest chwilowo niedostępny.
Malkontenci zawsze się znajdą ale zamiast płakać trzeba mieć świadomość, że zakłady bukmacherskie to pieniądze a jeśli nie wiadomo o co chodzi i dlaczego bukmacher reaguje tak a nie inaczej to chodzi wyłącznie o kasę. Nie Waszą. Wpłacając pieniądze pomyślcie o tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

tylko_under

Użytkownik
Wypłat na innych platformach? O czym Ty piszesz? Nie chce mi się komentować pozostałej części posta bo odnoszę wrażenie, że masz kilkanaście wiosen i pewnych rzeczy nie bierzesz pod uwagę. Od jakiegoś czasu skończyła się wolna amerykanka i każdy buk musi przejść odpowiednią procedurę w celu uzyskania zezwolenia na prowadzenie działalności a to wiąże się z pewnym standardem obsługi. W końcu jest to firma, ktora podjęła pewne zobowiązania względem ministerstwa finansów więc tak podstawowa rzecz jak wypłaty musi działać bez zastrzeżeń.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
...każdy buk musi przejść odpowiednią procedurę w celu uzyskania zezwolenia na prowadzenie działalności a to wiąże się z pewnym standardem obsługi. W końcu jest to firma, ktora podjęła pewne zobowiązania względem ministerstwa finansów...
Oczywiście. "Pewne standardy obsługi" to jest coś, co nam się marzy ale jak wspomniana teoria ma się do praktyki?
Wszyscy wiemy jak powinno wyglądać ale często ma się nijak do rzeczywistości. I tak się często (niestety) zdarza, że oczekiwania są inne a fakty w sposób brutalny je weryfikują. I podobnie jest w tym przypadku.
Zobowiązania względem ministerstwa finansów? W jakim sensie? Co im zrobisz jeśli uznasz że się nie wywiązują z tych "zobowiązań"? Skargę napiszesz? Będziesz na forum krytykował?
Ja doskonale rozumiem Twoje rozterki, racje, poglądy. Ale trzeba trzeźwo oceniać sytuację. Powstaje nowa platforma do zakładów bukmacherskich, działa tydzień albo dwa a ludzie na forach płaczą jacy to oszuści i malwersanci? Nie sądzisz, że to interesujące zjawisko? Bo się zobowiązali, bo podlegają pod MF, bo procedury itp.
A ja zapytam wprost, i co z tego?
Wpłacasz kasę do zupełnie nowego bukmachera to musisz być świadomy ewentualnych problemów. To nie są moje wymysły, po prostu takie są fakty czego dowodem są zawodzące wpisy.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
W chwili gdy wiekszosc lig wlasnie rusza i ludzie po 3 miesiacach przerwy chca zagrac? Idealny moment na wejscie.
moim zdaniem sytuacja na świecie jest bardzo nie pewna i zmierza to ku eskalacji konfliktów, obym był złym prorokiem ale obawiam sie ze ligi znów zostana zawieszone na długi czas
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Brak słów, robią promocję do 200 zł zwrot pierwszy zakład i potem tego nie ma. Co teraz człowiek ma czekać wiele dni na to?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ta firma zarejestrowana jest bodajże od 2016 roku. Wcześniej działała jako Typiko (nie mylić z Tipico)... działała to dużo powiedziane bo ja jej nie kojarzę by byli na rynku.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Przeczytałem wątek z uwagą, rzeczywiście bonus powitalny swoją atrakcyjnością nie powala, ale freebet do 200 złotych za pierwszy zakład już jest naprawdę ok (tym bardziej że warunki polegające na dowolnym obrocie po kursie 1,01 są zachęcające).

Czekam aż ktoś z Was potwierdzi że otrzymał ten freebet po przegranym pierwszym kuponie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przeczytałem wątek z uwagą, rzeczywiście bonus powitalny swoją atrakcyjnością nie powala, ale freebet do 200 złotych za pierwszy zakład już jest naprawdę ok (tym bardziej że warunki polegające na dowolnym obrocie po kursie 1,01 są zachęcające).

Czekam aż ktoś z Was potwierdzi że otrzymał ten freebet po przegranym pierwszym kuponie.
Właśnie otrzymalem. 6dni po przegranym zakładzie
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Pani moderator lepiej już nic nie pisz w tym temacie bo nie da się czytać Twoich madrosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Do góry Bottom