>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

C 1

casualstyle

Użytkownik
Wyskoczyło mi ograniczenie konta co to takiego może oznaczać,wkleiłem dowód osobisty,ogólnie pisze mi,że mogę wypłacić środki,ale nie mogę ich wypłacić,bo coś mnie blokuje,no i hydrozagadka,mieliście podobnie?Jak tak to podzielcie się opinią.Napisałem już do supportu,czekam na odpowiedź.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Najprawdopodobniej chcą pełnej weryfikacji. W e-mailu zwrotnym powinni Ci wymienić potrzebne do tego dokumenty. Pozostaje czekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 1

casualstyle

Użytkownik
Najprawdopodobniej chcą pełnej weryfikacji. W e-mailu zwrotnym powinni Ci wymienić potrzebne do tego dokumenty. Pozostaje czekać.
Bardzo prawdopodobne,koniec końców chyba wrócili do systemu robienia zdjęć przy twarzy,ponieważ odrzucili mi zdjęcie białka.Dobrze,że chociaż zaakceptowali zdjęcie rachunku za prąd.Mimo to dziękuję,za pomoc!
 
S 0

szamanx

Użytkownik
Drogi Kliencie,
Uprzejmie informuję, iż decyzją odpowiedniego działu, konto gracza zostało permanentnie zamknięte z uwagi na złamanie Regulaminu serwisu. Jest to decyzja ostateczna i nie ulegnie zmianie.
W razie jakichkolwiek dalszych pytań proszę o kontakt zwrotny.
Życzę spokojnego dnia oraz dziękuję za współpracę.
Dział Obsługi Klienta,
Betsson


Ja tam nie grałem pół roku nie kumam o co kaman betsonowi. A regulaminu nie złamałem na pewno, więc uważajcie drodzy panowie i panie sądze że betson po prostu wynosi się z polski.
 
S 0

szamanx

Użytkownik
nie juz czytałem kilka dni temu o tym, że są zamykane konta nierentowne, i limitowane przy okazji pozostałe. na innym formum nie bede podawał bo i tak moderator usunie ale da sie znaleść i widze że i mnie to spotkało, ale mówie nie byłem tam co najmniej pół roku
 
A 0

akrystian1

Użytkownik
Betsson oferuję zakłady bez ryzyka, ale jeżeli z nich będziesz korzystać to zablokuje Ci prędzej czy później możliwość korzystania z nich.. ;) taka sytuacja
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Betsson oferuję zakłady bez ryzyka, ale jeżeli z nich będziesz korzystać to zablokuje Ci prędzej czy później możliwość korzystania z nich.. ;) taka sytuacja
Wobec tego daj jakiś dowód na to bo jakoś mi nigdy nie zablokowali a korzystałem.
 
A 0

akrystian1

Użytkownik
nie mogę dołączyć screena z konta z wiadomościami ale dostałem taka info od redakcji betssona: &quot;Po starannej ocenie, chcielibyśmy poinformować, że Pana/Pani konto w Betssonie nie będzie dostępne dla przyszłych promocji i bonusów. Konto pozostanie otwarte dla rekreacyjnej gry, lecz darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka oraz wszelkiego rodzaju bonusy nie będą dostępne.&quot;
 
S 0

szamanx

Użytkownik
tak takie tez dostałem, po prostu dziwny bukmacher, po co dawac cos skoro jak zagrasz to cie eliminują, mi nie zamujali kasy bo tam od poł roku nie grałem ale sie pewnie znajda tacy co im kit wcisna i do widzenia. juz sie po prostu szykujana nową ustawę wieć chcą po prostu ukraść klientom jak najwiecej.
 
M 0

mrvoo

Użytkownik
Dostał ktoś jeszcze dzisiaj 75 PLN z tej promki: Przygotuj się na kolejny weekend wypełniony meczami Premier League, NBA, NHL i wiele więcej ze zwiększonym bonusem 75 PLN. Wystarczy się zalogować i odebrać swój bonus teraz, depozyt nie jest wymagany. Ciesz się zwiększonymi środkami na główne ligi. ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dostał ktoś jeszcze dzisiaj 75 PLN z tej promki: Przygotuj się na kolejny weekend wypełniony meczami Premier League, NBA, NHL i wiele więcej ze zwiększonym bonusem 75 PLN. Wystarczy się zalogować i odebrać swój bonus teraz, depozyt nie jest wymagany. Ciesz się zwiększonymi środkami na główne ligi. ?
Dostałem
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam. Gdy próbuje wejść na stronę buka to od razu przekierowuje mnie na stronę Betsafe, czy to normalne ? Przy logowaniu użyłem danych z Betssona i normalnie się zalogowałem. Ktoś może mi to wytłumaczyć ? Na Betsafe nigdy się nie rejestrowałem.
 
Do góry Bottom