>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

A 97

analyst

Użytkownik
No ale Betsson licencji w PL też nie ma a są ?
Ale czy Betsafe i Betsson to w zasadzie jest ta sama firma ?
A jak wygląda sprawa z serwerami proxy ? Warto czy lepiej nie kombinować ?
 
A 185

adikos

Użytkownik
I co z tego bet365 też nie ma i nikomu to nie przeszkadza ????
Betsoon należy do grupy betsafe czyli właściciel jest ten sam.
O kombinowaniu z proxy się nie wypowiadam bo tego nie robie.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
u betssona darmowy zakład 75 zł &quot;z powodu wczorajszych problemów technicznych na naszej stronie&quot; Nie wiem czy dla wszystkich więc wbijać i sprawdać
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czasami tak bywa, że jednym chodzi a drudzy mają błąd. Pozostaje poczekać, ew. spróbować na innej przeglądarce/wyczyścić ciastka ale z reguły wystarcza chwila cierpliwości.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Ja polecam Betssona, firma sie rozwija. Nowa szata graficzna (choc troche wolna), opcja cashout sie pojawila, nowy live z transmisjami na zywo. DO tego praktycznie nie ma tygodnia zeby jakiegos freebeta nie dawali, a wyplaty w czasie rzeczywistym na Skrilla, klikam wyplata i odrazu mail ze Skrila ze pieniadze mam na koncie, w zadnym innym buku mnie to nie spotkalo. Dodam tylko ze konto sporo na plus i zadnych limitow nie mam ani wykluczen z promocji.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Ja polecam Betssona, firma sie rozwija. Nowa szata graficzna (choc troche wolna), opcja cashout sie pojawila, nowy live z transmisjami na zywo. DO tego praktycznie nie ma tygodnia zeby jakiegos freebeta nie dawali, a wyplaty w czasie rzeczywistym na Skrilla, klikam wyplata i odrazu mail ze Skrila ze pieniadze mam na koncie, w zadnym innym buku mnie to nie spotkalo. Dodam tylko ze konto sporo na plus i zadnych limitow nie mam ani wykluczen z promocji.
jak wyplacasz male kwoty to moze i dostajesz z automatu, przy wiekszych zaczynają węszyć jak nie wypłacić ;)
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Mozliwe, mi jak narazie nie podpadli w zaden sposob, oczywiscie nie ma co porownywac do beta365 jesli chodzi o wiarygodnosc i bezpieczenstwo srodkow na koncie. Ale przykladowo w becie tez konto na plus i limitow nie mam ale z promocji juz mnie wykluczyli
 
P 0

pravy1990

Użytkownik
czesc zagralem zaklad akumulowany

1. Benfica : Napoli na x2 1,5PLN
2. Totenham : CSKA MOskov na 1 1,52
3. Real madrit : Borussia Dortmund na x 4,2
4.Legia Warsaw :Sporting na 1 4,65ZL wiadomo ????
ZAgralem do piwka za 10 zl i wszystko weszlo !!! 448zl do wygrania
Zdziwilem sie bo to moja wygrana zycia nigdy tyle nie wygralem
No i wchodze na swoje konto w betsson a tam 224 zlzamiast 448zl i zmienili mi na kuponie kurs meczu
benfica napoli z kursu 1,5 pln na 0,75 zl ...........
i tak nagle z wygranej 448zl zrobilo sie 224, kurs zmienili mi dopiero jak wygralem wszystkie mecze po obstawieniu kuponu ...Czy takie dzialania u tego bukmahera to codziennosc ? Nie gram duzo zazwyczaj u jednego bukmahera i to na pilke nozna np liga mistrzow albo eliminacje ms swiata od czasu do czasu nic wiecej .........
Kumpel powiedzial ze taka wygrana w sensie zdarzenia to jedna na milion wiec czuje sie jakbym wygral ten milion w toto ????
Przed chwila napisalem do nich email zeby to jakos wyjasniono...czy ktos mial podobna sytuacje ??
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
Kupon co prawda przegrany ale Betsson ssie pałę ostatnio strasznie.
W miniony weekend zrobili mnie na zakład na żywo bez ryzyka.
Teraz grałem LM i zagrałem Real 1x po kursie 1,22. Dzisiaj wchodzę zobaczyć kupon, a tam nagle kurs na to zdarzenie zaniżony do 0,61 (!!!).
Jeżeli zagrałbym to zdarzenie solo to stawiając stówę, mimo wygranego kuponu, byłbym 39zł w plecy. Padaka na 102.
Z kursu ponad 17 zrobili mi 8,64.
Co śmieszniejsze, wystarczyło zagrać tylko dwa zdarzenia z kuponu, aby mieć wyższy kurs niż to ich 8,64. Legia plus Monako daje już 9,25.
Kumplowi ostatnio siatkę anulowali w piątym secie.


Betssonowi dziękuję i teraz wyłącznie na bet365 będę obstawiał.
 
P 0

pravy1990

Użytkownik
napisalem do supportu na @ i wszystko sie wyjasnilo &quot; ???? Wiec jednak chyba to nie bylo celowe takze o swoje na spokojnie trzeba sie upominac .
Kurs zostal poprawiony teraz tylko wyplata ????
 
Do góry Bottom