>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - opinie

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Faktycznie Betsson i Betsafe to syf a że mają tą samą platformę do zakładów live która do tego jest do bani i przez większość czasu wisi.
 
W 0

wronkor

Użytkownik
orientuje sie ktos kto to jest marcin niedzwiecki? pojawia sie pelno informacji o nich w sieci tor, ze sprzedaje dane uzytkownikow, zalatwia prace itp
 
C 0

chris889

Użytkownik
Odradzam!

Pomylilem sie z wpisaniem nazwiska, i skonfiskowali mi 300zł. Pomimo wysylania im zdjec dowodu osobistego. Kpina, podejscie do klienta, i mowienie, ze i tak im nic nie zrobie bo maja firme w Malezji!!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Możesz pokazać maile bo jakoś nie chce mi się wierzyć że tak postąpili tym bardziej &#39;&#39;i tak im nic nie zrobie bo maja firme w Malezji&#39;&#39;. Tym bardziej że z tego co wiem mają na Malcie
 
J 18

joepike

Użytkownik
Panowie przepraszam że w opiniach ale tylko tutaj często zaglądacie - zresztą informacja może się ludziom przydać:
Czy mając zlimitowane konto na betsafe jest sens zakładać konto w betssonie na te same dane? Zawsze grałem albo tam albo tu więc nie wiem czy rzeczywiście limity przechodzą.
Pozdrawiam
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Moim zdaniem nie przechodzą. Niby to jest to samo ale jednak to dwie różne marki. U obydwu możesz skorzystać z bonusów więc wątpię żeby limity przechodziły. Grałem w betsafe, po czym przerzuciłem się do betssona (strona betsafe mi strasznie muli) i na tych samych danych jadę bez problemu.
 
S 5

satpol

Użytkownik
Limity od razu nie przechodzą, ale predzej czy poźniej przejda, bo te strony są ze soba powiązane.
np wyżej wspomniany Niedzwiecki, o którym w Łodzi chodzą plotki ze sobie dorabia na bazach danych z użytkownikami
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dzisiaj przeczytałem &quot;nowy&quot; narzucony mi regulamin Betssona - limity ????
Wczytywaliście się w regulamin? Bo tam tak fajnie to opisali, że jak wykryją zakłady wielokrotne (systemy) to mogą obniżyć sumę wypłat.
Betsson chyba idzie w złym kierunku.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Wiecie moze czy do Betssona mozna wplacic pieniadze i od razu wyplacic ? bez zadnego zakladu, bo np. w bahu i ComeOn tak nie mozna, trzeba zagrac za sume wplat po dowolnym kursie.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Wiecie moze czy do Betssona mozna wplacic pieniadze i od razu wyplacic ? bez zadnego zakladu, bo np. w bahu i ComeOn tak nie mozna, trzeba zagrac za sume wplat po dowolnym kursie.
Da rade tak zrobic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
przekręcił kogoś Betsson w ten sposób co mnie dziś.

Stawiałem
Seoul Rush Cash - Incheon Korean Air Jumbos
Siatkówka - Wszystkie inne ligi - Południowokoreańska V-League
Łącznie sety , Stawiasz naowyżej 183.5
mecz zakończony wynik 3:2 suma punktów 206.

Czyli wygrane. Nie sprawdzałem po meczu. Wchodzę teraz w kupon i widniej jako przegrane. Pisze na czacie do obsługi. Odpisują że się pomylili. Myśle rozliczą jako wygrany. Odświeżam strone. Zakład unieważniony.


Stawiał dziś ktoś to u nich??? Dajcie znać jak wam rozliczyli
 
L 0

lodzkiseb

Użytkownik
Limity od razu nie przechodzą, ale predzej czy poźniej przejda, bo te strony są ze soba powiązane.
np wyżej wspomniany Niedzwiecki, o którym w Łodzi chodzą plotki ze sobie dorabia na bazach danych z użytkownikami
Założyłem ostatnio konto na betssonie z nowym adresem e-mail i już mam jakiś SPAM. Oni nie mają tam jakichś środków bezpieczeństwa i byle pionek może handlować adresami e-mail?
 
S 0

stolarek4

Użytkownik
Limity od razu nie przechodzą, ale predzej czy poźniej przejda, bo te strony są ze soba powiązane.
np wyżej wspomniany Niedzwiecki, o którym w Łodzi chodzą plotki ze sobie dorabia na bazach danych z użytkownikami
Chodzi o tego, ktory był modem na konkurencyjnym forum? Jeśli tak to się nie dziwię. Jak był młodszy to zycie go nie oszczedzało. Nie chciałbyś wiedzieć w jakich warunkach mieszkał i co robiła jego matka. Teraz już nie musi, ale wiadomo że super warunków tam nie ma, więc dorabia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Limit 2 lub 1 złotych na wszystko za pogranie pod limit (niezbyt duży) na zwycięstwo Hancocka na GP.

Trochę lipa.
A to ciekawe,bo ja np ten bet miałem też max stake i limitów nie mam jakichś mocno widocznych.Głównie na livebet odczuwam,gdy chcę coś zagrać z piłki kobiecej czy jakiegoś egzotyka.Ale pre-match nie.I nie gram za 50 zł.I nie gram tam od roku tylko dłużej.

Także to nie jest obligatoryjne że Betsson/Betsafe=limity.
 
Do góry Bottom