>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Faktycznie Betsson i Betsafe to syf a że mają tą samą platformę do zakładów live która do tego jest do bani i przez większość czasu wisi.
 
W 0

wronkor

Użytkownik
orientuje sie ktos kto to jest marcin niedzwiecki? pojawia sie pelno informacji o nich w sieci tor, ze sprzedaje dane uzytkownikow, zalatwia prace itp
 
C 0

chris889

Użytkownik
Odradzam!

Pomylilem sie z wpisaniem nazwiska, i skonfiskowali mi 300zł. Pomimo wysylania im zdjec dowodu osobistego. Kpina, podejscie do klienta, i mowienie, ze i tak im nic nie zrobie bo maja firme w Malezji!!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Możesz pokazać maile bo jakoś nie chce mi się wierzyć że tak postąpili tym bardziej &#39;&#39;i tak im nic nie zrobie bo maja firme w Malezji&#39;&#39;. Tym bardziej że z tego co wiem mają na Malcie
 
J 18

joepike

Użytkownik
Panowie przepraszam że w opiniach ale tylko tutaj często zaglądacie - zresztą informacja może się ludziom przydać:
Czy mając zlimitowane konto na betsafe jest sens zakładać konto w betssonie na te same dane? Zawsze grałem albo tam albo tu więc nie wiem czy rzeczywiście limity przechodzą.
Pozdrawiam
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Moim zdaniem nie przechodzą. Niby to jest to samo ale jednak to dwie różne marki. U obydwu możesz skorzystać z bonusów więc wątpię żeby limity przechodziły. Grałem w betsafe, po czym przerzuciłem się do betssona (strona betsafe mi strasznie muli) i na tych samych danych jadę bez problemu.
 
S 5

satpol

Użytkownik
Limity od razu nie przechodzą, ale predzej czy poźniej przejda, bo te strony są ze soba powiązane.
np wyżej wspomniany Niedzwiecki, o którym w Łodzi chodzą plotki ze sobie dorabia na bazach danych z użytkownikami
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dzisiaj przeczytałem &quot;nowy&quot; narzucony mi regulamin Betssona - limity ????
Wczytywaliście się w regulamin? Bo tam tak fajnie to opisali, że jak wykryją zakłady wielokrotne (systemy) to mogą obniżyć sumę wypłat.
Betsson chyba idzie w złym kierunku.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Wiecie moze czy do Betssona mozna wplacic pieniadze i od razu wyplacic ? bez zadnego zakladu, bo np. w bahu i ComeOn tak nie mozna, trzeba zagrac za sume wplat po dowolnym kursie.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Wiecie moze czy do Betssona mozna wplacic pieniadze i od razu wyplacic ? bez zadnego zakladu, bo np. w bahu i ComeOn tak nie mozna, trzeba zagrac za sume wplat po dowolnym kursie.
Da rade tak zrobic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
przekręcił kogoś Betsson w ten sposób co mnie dziś.

Stawiałem
Seoul Rush Cash - Incheon Korean Air Jumbos
Siatkówka - Wszystkie inne ligi - Południowokoreańska V-League
Łącznie sety , Stawiasz naowyżej 183.5
mecz zakończony wynik 3:2 suma punktów 206.

Czyli wygrane. Nie sprawdzałem po meczu. Wchodzę teraz w kupon i widniej jako przegrane. Pisze na czacie do obsługi. Odpisują że się pomylili. Myśle rozliczą jako wygrany. Odświeżam strone. Zakład unieważniony.


Stawiał dziś ktoś to u nich??? Dajcie znać jak wam rozliczyli
 
L 0

lodzkiseb

Użytkownik
Limity od razu nie przechodzą, ale predzej czy poźniej przejda, bo te strony są ze soba powiązane.
np wyżej wspomniany Niedzwiecki, o którym w Łodzi chodzą plotki ze sobie dorabia na bazach danych z użytkownikami
Założyłem ostatnio konto na betssonie z nowym adresem e-mail i już mam jakiś SPAM. Oni nie mają tam jakichś środków bezpieczeństwa i byle pionek może handlować adresami e-mail?
 
S 0

stolarek4

Użytkownik
Limity od razu nie przechodzą, ale predzej czy poźniej przejda, bo te strony są ze soba powiązane.
np wyżej wspomniany Niedzwiecki, o którym w Łodzi chodzą plotki ze sobie dorabia na bazach danych z użytkownikami
Chodzi o tego, ktory był modem na konkurencyjnym forum? Jeśli tak to się nie dziwię. Jak był młodszy to zycie go nie oszczedzało. Nie chciałbyś wiedzieć w jakich warunkach mieszkał i co robiła jego matka. Teraz już nie musi, ale wiadomo że super warunków tam nie ma, więc dorabia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Limit 2 lub 1 złotych na wszystko za pogranie pod limit (niezbyt duży) na zwycięstwo Hancocka na GP.

Trochę lipa.
A to ciekawe,bo ja np ten bet miałem też max stake i limitów nie mam jakichś mocno widocznych.Głównie na livebet odczuwam,gdy chcę coś zagrać z piłki kobiecej czy jakiegoś egzotyka.Ale pre-match nie.I nie gram za 50 zł.I nie gram tam od roku tylko dłużej.

Także to nie jest obligatoryjne że Betsson/Betsafe=limity.
 
Do góry Bottom