>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
No niestety Polska... Nachapać się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, tworząc przy tym dziesiątki kont. Skutek jest taki, że już po fajnej promocji dla nas.
Wonderkido z promocji mogą nadal korzystać Niemcy, Szwedzi, Finowie, Holendrzy i Peruwiańczycy. Z tej listy tylko Polaków wykluczyli.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Kido nie do końca trzeba było być na to przygotowanym, bo ostatnimi czasy rzadko takie sytuacje miały miejsce. Oczywiście mówię tutaj o firmach będących na rynku od dobrych kilku lat, które zawsze jakieś promocje Polakom wrzucały. A już w tamtym roku pisałem, że Betsson pod względem promocji dla graczy z Polski był najlepszy. Oby to tylko jednorazowa akcja i przy kolejnych akcjach promocyjnych nie było wykluczania Polaków.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tylko zastanawiam się po co Nasz Kraj wykluczyli, skoro inne kraje mogą z tego nadal korzystać. Może wypadałoby porozmawiać na czacie.. Ubolewam nad tym, że nie wystawiają już lin na powyżej/poniżej strzałów w światło bramki w meczu hokeja. Jeszcze nie dawno to było dla stałych klientów, teraz to całkiem usunęli...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Uuu, to wszystko wyjaśnia. Cóż Polacy głupieją i są pazerni.. to niestety &#39;&#39;mamy za swoje&#39;&#39; Choć ja nigdy nie robiłem czegoś wbrew regulaminowi.
 
austinpower 0

austinpower

Użytkownik
Mój kraj taki piękny... Z drugiej strony jest to strasznie niesprawiedliwe, mogli to zostawić już dla zarejestrowanych użytkowników. Cudowna odpowiedzialność zbiorowa. ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mój kraj taki piękny... Z drugiej strony jest to strasznie niesprawiedliwe, mogli to zostawić już dla zarejestrowanych użytkowników. Cudowna odpowiedzialność zbiorowa. ????
a jako zarejestrowani użytkownicy i wpłacający depozyt dostajecie bonusy w postaci free spinów?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No niestety. Tak to już jest. Za dużo mięli by zachodu z tym, żeby wertować poszczególne konta. I uaktywniać promocję na niektórych tylko kontach. To zbyt trudne. Łatwiej było odłączyć cały kraj od promocji. W sumie i tak trwała dość długo, jak na nasze polskie warunki. Sam parę seteczek przytuliłem dzięki tej promocji. Jak to mówią było miło ale się skończyło :)
Przemoevil betsson nie daje tak po prostu np. 5-10 spinów (przynajmniej mi się nie zdarzyło). Dają przeważnie przy jakimś wydarzeniu typu trafienie jackpota. I ostatnio w poniedziałki za wpłatę. Chociaż zaraz jeszcze i to zlikwidują...
 
austinpower 0

austinpower

Użytkownik
a jako zarejestrowani użytkownicy i wpłacający depozyt dostajecie bonusy w postaci free spinów?
ja nie dostawałem. Nie wiem, może dostaje się jeśli wpłacasz kasę do kasyna?
Amigo007, no niestety. Ja zdążyłem chyba z trzy razy postawić na tej promocji. ????
 
piat 49

piat

Użytkownik
Witam, słyszałem, że jeśli dostanie się limit w Betsafe to w Betsson również on obowiązuje gdyż jest to jedna i ta sama firma. Ja limity na Betsafe dostałem ok 100-150zł natomiast w Betsson wszystko dalej przechodzi. Czy limity na moim koncie betsson sa nieuniknione? Pytam bo nie wiem czy nie szukać nowego buka
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Może ktoś potwierdzić to co pisze Piat? Mam sytuację odwrotną, limity w betsson a nie mam konta w betsafe... Limit betsson= automatyczny limit betsafe?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też macie tak wydłużony czas oczekiwania na wypłatę skrill? Najpierw anulowali mi wypłatę po około 20h, że niby nie dość obróciłem depozyt. Teraz już czekam ponad 14h. Kurde co jest grane? Wcześniej miałem online na skrill.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Jeżeli jeszcze nie rozwiązała się Twoja sprawa to podobnie wyglądała moja pierwsza wypłata. Wplacilem z konta żeby dostać cashback a później doplacilem skrillem żeby móc wypłacić wszystko na skrill. Zlecilem i czekalem z 10godzin i dostałem maila ze mogę wypłacić na poszczególne konta tyle ile zostało spłacone(zaznaczam ze na konto wyplacalem ich zwrot). Dokumenty przesłane wczesniej i po rozmowie z supportem wszystkiego się dowiedzialem co i jak z wyplatami. Teraz czas wypłaty bez zarzutu ????
 
Do góry Bottom