>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

wer890 300

wer890

Użytkownik
kompletnie amatorzy, chciałem zrobic depozyt po raz pierwszy konto miałem zweryfikowane , zrobiłem 200 złoty wcieło bo bład skrilla, pisze na chat panienka mowi mi ze ten skrill był juz uzywany do innego konta ( nie był). Prosze o zwrot na konto , panienka z chatu powiedziała ze to potrwa kilka h, teraz mija juz 26 godzina i co nic ? zero odpowiedzi, kompletni kretyni ktorzy nie potrafia skonfigurowac systemu tak aby nie przyjmował płatności w razie podejrzenia, co zaoszczedziło by czasu im jak i klientom. Amatorka odradzam
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
absolutnie nikt nie poleca, tym bardziej brac bonusow bo nigdy nie obrocisz jesli grasz rozsadne stawki &quot;ch... dupa i kamieni kupa&quot; jak mawiają nasi.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
absolutnie nikt nie poleca, tym bardziej brac bonusow bo nigdy nie obrocisz jesli grasz rozsadne stawki &quot;ch... dupa i kamieni kupa&quot; jak mawiają nasi.
Podaj jakieś argumenty, bo na ten moment rzucasz ogólnikami. 1,5x to duży obrót?
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
własnie podaje:
chcialem pograc przed chwilą live away win na betssonie po kursie 3,2 w piłce noznej i mogłem postawic całe 40€, na betsafe ciut wiecej 50€ ;) wiec jak mam zrobic obrot?
To jest naprawde kolejny euroscam ktorego jedynym zadaniem jest ojebanie niedzielnych graczy z depozytów i tyle ;) pozdro dla niekumatych
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam u nich konto kila lat. Zero limitów. Zero problemów. Pogrywam od czasu do czasu, nie grywam surebetów i tym podobnych. Być może jestem &quot;niedzielnym&quot; graczem. Ale wygranych miałem więcej niż przegranych. Mimo to zero problemów.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
chcialem pograc przed chwilą live away win na betssonie po kursie 3,2 w piłce noznej i mogłem postawic całe 40€, na Betsafe ciut wiecej 50€ wiec jak mam zrobic obrot?
jaka to była liga? Masz nowe konto, wcześniej coś tu grałeś?

Jak ktoś wpłaca, zakłada konto pierwszy raz, nie gra pomyłek to spokojnie sobie tym bonusem obróci, a stawki 40 euro na komercyjne ligi przyjmują każdemu. Śmiem wątpić, że nie jest to nawet wysoka stawka na mniej znane ligi (zakładając, że wcześniej nic się nie grało).
Bukmacherzy zarabiają na marży. Oni chcą, by ludzie grali jak najwięcej, bo czym większy obrót, tym zarobek dla nich większy. Taki gigant nie nastawia się na walkę z niedzielnymi graczami lub co więcej nie poluje na ich bonusy. Nie po to bukmacherzy je dają, by później zabierać.
Betsson/Betsafe dają limity, ale nie pisz, że nie da się obrócić bonusem.
PS
Przeglądam twoje posty i widzę, że atakujesz konkretnych bukmacherów. Nie wiem czy ci za to płacą, ale szeptanka w Twoim wykonaniu wychodzi słabo. Poćwicz.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
betsson ma kiepskie wszystko więc nie wprowadzam ludzi w błąd, live zakłady mają w tym całym syfie nawet nawet szczególnie jesli chodzi o wybór zdarzeń, tylko te limity...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
betsson ma kiepskie wszystko więc nie wprowadzam ludzi w błąd, live zakłady mają w tym całym syfie nawet nawet szczególnie jesli chodzi o wybór zdarzeń, tylko te limity...
To jest jakiś argument, ale Live w Bet365 jest zdecydowanie lepszy, szkoda polecać coś co jest kiepskie, a w dodatku dają szybko limity.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Dzisiejsze limity live w tym *****buku zwane dla zmyłki Betssonem\Betsyfem to jakies 25€ na kurs 1,38 i po 5-8€ na wyższe kursy? Ktoś tu nadal twierdzi, że to jest bukmacher?

Edit: Sorry naprawde nie mogę uwierzyć ze taki syf jest w stanie sie utrzymywac na rynku, mam nadzieje, że te limity to już oznaka konca tego &quot;buka&quot; ????
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Mam tam konto z dobre 7-8 lat, nigdy jakoś nadzwyczaj nie wygrywałem, ostatnio troche pograłem tak,że uzbierało sie 2500zł którego nawet nie wypłacałem to już mam smieszne limity, 20-30zł po srednich kursach, a przy wyższych ok 5zł, kpina.
Nie polecam generalnie, a szkoda, bo lubie ich ofertę na esport
 
Do góry Bottom