>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
dla 100% pewności skontaktuj się z czatem, ale na 99% możesz. Ja zarejestrowałem konto kilka miesięcy temu na Betsson i nie dokonywałem żadnej wpłaty.
Kilka dni temu wpłaciłem i miałem z tym bonusem, nawet z pizzą. Nie był mi on potrzebny, bo zarobiłem bez niego + pizza ????
Jedyny minus taki będzie, że na bonus, jeśli przegrasz nie poczekasz do 48 h ale do 7 dni. Taką mają zasadę dla graczy, którzy założyli konto kilka miesięcy temu.
 
V 0

vego

Użytkownik
Witam. Zamierzam załozyc konto na betssonie ale mam problem- ktoś wcześniej miał podobny. Mianowicie jak otwieram zakładkę Zakłady to cały czas mi sie ładuje, ładuje i nic się nie załaduje ???? Zmieniałem przeglądarke z mozilli na opere i dalej nic ???? kasuje ciasteczka, odświezam strone nic + te same ciasteczka betsson znó sie pojawiają. Dodam że na laptopie brata dobrze wszystko sie ładuje. Moj laptop dzisiaj po formacie i dalej mam tak samo. Co jest?
 
E 3

e63

Użytkownik
Postanowiłem spróbować swoich sił tym razem również i u tego bukmachera. Na plus na pewno ładna i przejrzysta szata graficzna. Dzisiaj rano wysłałem dokumenty do weryfikacji i po ok 3h miałem już je zatwierdzone - wiele osób na to narzeka, ja jak widać problemów nie miałem. Póki co większych minusów nie dostrzegam ale to wyjdzie w &quot;praniu&quot; ;)
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Chciałem skorzystać z zakładu &quot;bez ryzyka &quot; za rejestracje, wpłaciłem 400zł i zagrałem kupon. Niedoczytałem tylko , że mecze muszą być postawione i rozstrzygnięte tego samego dnia, a ja za 400zł zrobiłem kupon na weekned. Skontaktowałem się z supportem i w razie przegranej obiecano mi wyjątkowo kupon za 400zł. Plus za podejście do klienta.
 
I 0

iwonast

Użytkownik
Dzień dobry,

mam problem z Betsson, założyłam u nich konto żeby skorzystać z promocji Betsson stawia pizzę, wpłaciłam minimum 30 zł. Jako że nie znam się na obstawianiu meczy, syn poradził mi sprawdzenie swojego szczęścia w kasynie. Udało się! Wygrałam trochę pieniędzy i 150 zł wypłaciłam. Obyło się bez żadnych weryfikacji. Kiedy otrzymałam pieniądze, postanowiłam znowu spróbować szczęścia. Wpłaciłam ponownie tym razem 40 zł, dostałam jakiś bonus. Podczas grania - nie znając się na tym anulowałam ten bonus i wszystkie pieniądze zniknęły. Napisałam do kogoś na czacie i udało się przywrócić moje pieniądze. Grałam dalej i szczęście dopisywało. Kiedy miałam ponad 1800 zł i wszystkie warunki bonusu spełnione postanowiłam wypłacić wygraną.

Tutaj zaczynają się problemy. Betsson zażądał ode mnie dokumentów. Wszystko wysłałam. Rachunek od TUI za wakacje z mężem, obraz przedstawiający konto bankowe, oraz zdjęcie mojego dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Zadzwonił do mnie z Betsson jakiś Pan, który był bardzo nie miły, odpowiedziałam na jego dziwne pytania. Na koniec rozmowy Pan powiedział że dziękuje bardzo i mojego konto zostanie zablokowane. Podczas rozmowy powiedziałam ,że w stawianiu pierwszych kroków w kasynie pomagał mi syn, Pan stwierdził ,że grała osoba nie uprawniona i w związku z tym blokują moje konto - takie coś otrzymałam na email.

Uczciwie wygrała pieniądze w kasynie, ale dla Betsson liczą się tylko ludzie którzy wpłacają i przegrywają, jak ktoś wygra to od razu znajdą jakiś punkt regulaminu który przedstawią jako powodów do nie wypłacenia pieniędzy bez żadnych dowodów !

Nigdy nie powiedziałam ,że syn grał na moim koncie, jedynie że mi wszystko wytłumaczył i pokazał co i jak się robi. Wszystko klikałam sama.

Betsson chce zwrócić mój depozyt, jednak ja nie chce depozytu tylko całą wygraną , nie mam nic do ukrycia, nie mam wielu konto, w naszym domu tylko ja mam konto, spełniłam warunki bonusu, wszystkie dokumenty wysłałam.

Czytałam już tutaj na forum ,że Betsson dyskryminuje kobiety - znalazłam to forum właśnie dzięki google.

Napisałam już skargę do LGA, support Betsson odpowiada na każdy mój email :

&quot;Witaj Iwona,

Dziękujemy za kontakt.

Uprzejmie informujemy, iż decyzja Działu Weryfikacji i Bezpieczeństwa jest ostateczną i sprawę z naszej strony uznajemy za zamkniętą.

Serdecznie pozdrawiam,
Karolina
Betsson Support.&quot;


Co więcej mogę zrobić ?


Dla Betsson proponuję dopisać punkt w regulaminie
1. Możemy zrobić wszystko co chcemy, bez żadnych dowodów, każda decyzja jest ostateczna i nic nie możesz zrobić.

Pozdrawiam!
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Zdecydowanie najgorszy bukmacher w sieci, razem z bliźniaczym betsafe. Limity na nawet popularne zdarzenia bardzo niskie, rzadko kiedy dodatkowa stawka jest akceptowana, warto założyć konto chyba tylko aby otrzymać pizze, profesjonalny punter nigdy bonusa nie wyrobi od pierwszego depozytu. Szukający jeleni bukmacher. Dziwne, że tak żałosna firma ma na profesjonalnym forum oddzielny dział. *****buk.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Robienie aktualizacji np. wczoraj w godzinach popoludniowych typu 14 to jest śmiech na sali. Jeszcze żeby to była sytuacja nietypowa- w ostatnim tygodniu/ dwoch wiecej problemow technicznych niz dzialajacego systemu. Ogolnie spoko ale ostatnio przestali sobie radzic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Witam. Zamierzam załozyc konto na betssonie ale mam problem- ktoś wcześniej miał podobny. Mianowicie jak otwieram zakładkę Zakłady to cały czas mi sie ładuje, ładuje i nic się nie załaduje ???? Zmieniałem przeglądarke z mozilli na opere i dalej nic ???? kasuje ciasteczka, odświezam strone nic + te same ciasteczka betsson znó sie pojawiają. Dodam że na laptopie brata dobrze wszystko sie ładuje. Moj laptop dzisiaj po formacie i dalej mam tak samo. Co jest?
Zostanę archeologiem roku za ten post,ale miałem podobny problem,przeinstalowałem Javę i zadziałało ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na pewno nie jest to bukmacher dla grających grubo, limity są śmieszne a na zakłady live to wręcz niepoważne. Dodam że jakiś dużych pieniędzy tam nie wygrałem, więc raczej nie powinienem być specjalnie zlimitowany. Weryfikacja, wpłata/wypłata, szata graficzna i liczne bonusy ok. Strona typowo dla ludzi lubiących sobie puścić kupon za 20zl przed obejrzeniem meczu.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Na pewno nie jest to bukmacher dla grających grubo, limity są śmieszne a na zakłady live to wręcz niepoważne. Dodam że jakiś dużych pieniędzy tam nie wygrałem, więc raczej nie powinienem być specjalnie zlimitowany. Weryfikacja, wpłata/wypłata, szata graficzna i liczne bonusy ok. Strona typowo dla ludzi lubiących sobie puścić kupon za 20zl przed obejrzeniem meczu.
A ja tam gram za 1,- złoty i wygrywam,np.trafiam 4 lub 5 remisów,albo 3 wyniki 2:2.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
to jakie te limity stawki u nich są? Niech ktoś poda konkretne spotkanie i limit na nie.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Na pewno nie jest to bukmacher dla grających grubo, limity są śmieszne a na zakłady live to wręcz niepoważne. Dodam że jakiś dużych pieniędzy tam nie wygrałem, więc raczej nie powinienem być specjalnie zlimitowany. Weryfikacja, wpłata/wypłata, szata graficzna i liczne bonusy ok. Strona typowo dla ludzi lubiących sobie puścić kupon za 20zl przed obejrzeniem meczu.
mam dokładnie takie samo zdanie i takie same doświadczenia
dla mnie limit poniżej 30zł na singla to nieporozumienie....fakt, może gdybym grał lurs 1,2 to byłby wyższy....
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
na livie w zależności od meczu, ale około 200zl max a na dobrą sprawę nie maja podstaw żeby mnie zlimitować indywidualnie więc raczej tak z urzędu mają.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Grywalem tam stawkami rzedu 150/200/300 a i czasem 500 zl i bylo okey. Bardzo czesto bonusy lojalnosciowe. JEdnak dla wprawionego gracza bukmacher staje sie za &quot; ciasny&quot;. Pod koniec mojego bytu tam straszne problemy z oferta live, czeste aktualizacje w zlym czasie. Ale przyjazny bukmacher z przyjaznym supportem.
 
Do góry Bottom