>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

B 178

becks-59091

Użytkownik
Osobiście jak wysyłałem skan dowodu z zamazanymi niektórymi danymi otrzymywałem odpowiedź, że nie mogą zweryfikować mojego konta wlaśnie z powodu tych zamazanych pól.
I tak było w kilku firmach.
Jeszcze mam pytanie do Was odnośnie wpłat i wypłat - długi czas korzystam z p24 ale teraz jak wiadomo wiele się może zmienić i chyba czas na zmianę metody wpłat i wypłat.
Mam moneybookers, Nete i które z was lepsze ? ????
 
W 6

wojciech1905

Użytkownik
witam mam ten sam problem tj wyslalem skan dowodu bo podobno konto moneybookers zostalo zablokowane.ile czekales na to az przysla haslo zastepcze tzn potwierdza bo je sobie wpisalem wypelniajac ponownie formularz?&gt; mial to byc priv do maly ZE ale nie moge wysylac priv bo mam mniej niz 10 postow w kazdym razie prosilbym kogokolwiek o odp
 
B 0

bbj

Użytkownik
Witam.
Jestem nowy tutaj. Korzystam z Bet365.
Mam na koncie 30 zł i chciałem je wypłacić na konto bankowe.
Tymczasem wyskoczyła mi wiadomość ,że minimalna wypłata to 270 zł.
Nie wiedziałem ,że taki cyrki są. Czyli te pieniądze istnieją wirtualnie i tylko teoretycznie.
Bardzo się zdenerwowałem. Jestem początkujący . Możecie mi doradzić w jaki inny sposób mogę je odzyskać? Czy muszę zakładać specjalnie jakieś &quot;Mooneybookers&quot; lub coś w tym stylu???
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Przez całą &quot;karierę&quot; wpłacałem za pomocą moneybookers i w ten sam sposób mogłem wypłacić środki. Ostatnio po raz pierwszy zrobiłem depozyt kartą i jedyną dostępną opcją wypłaty jest przelew na konto, a chcę mieć kasę właśnie na moneybookers. Czy jeśli do posiadanych środków dołożę trochę przez mb, to będzie możliwa wypłata na portfel? Czy dowolna kwota mi to umożliwi, czy np. równa lub wyższa tej zdeponowanej kartą?
 
B 0

bankierz

Użytkownik
czy weryfikacja poprzez skan dowodu jest bezpieczna??
Bo chcąc wypłacić z bet356 na moneybookers najpierw chcieli mi wysłać jakiś kod, po wprowadzeniu kodu, chcą skanu dowodu itp. I moje pytanie brzmi, w jakim celu im mój skan dowodu? czy to jest bezpieczne? podając pesel nr serii etc? Bo dla kilkudziesięciu euro zabezpieczenia robią jakbym miliony chciał podjąć. Aż dziw bierze że nie chcą lini papilarnych i siatkówki oka badać ????
no ale co ci zalezy dać im swój skan dowodu. Jeśli nie szuka cię policja czy skarbówka to zrób to. Kredytu na twoje konto nie wezmą. To byłby skandal międzynarodowy, a przecież bet365 nikogo nigdy nie oszukało. Skan dajesz w zaufane ręce, znasz stronę, domene, wiesz co to za firma, nie wysyłasz komuś obcemu na maila.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Przez całą &quot;karierę&quot; wpłacałem za pomocą moneybookers i w ten sam sposób mogłem wypłacić środki. Ostatnio po raz pierwszy zrobiłem depozyt kartą i jedyną dostępną opcją wypłaty jest przelew na konto, a chcę mieć kasę właśnie na moneybookers. Czy jeśli do posiadanych środków dołożę trochę przez mb, to będzie możliwa wypłata na portfel? Czy dowolna kwota mi to umożliwi, czy np. równa lub wyższa tej zdeponowanej kartą?
możesz bodaj wypłacać dane pieniądze w ten sposób jak je wpłacałeś. To jest ich zabezpieczenie (przeciw praniu brudnych pieniędzy? - coś mi się obiło o uszy).
 
D 0

devnull

Użytkownik
Witam. Mam pewne pytanie co do wypłaty wygranej na kartę VISA (mbank).
Gram sporadycznie (bet at home). Często zdarzało się coś wygrać i zazwyczaj wypłacałem pieniądze przelewem (były następnego dnia).
Wczoraj postanowiłem wypłacić niecałe 500zł na kartę (kiedyś wpłacałem kartą więc była dostępna). Wypłata została zrealizowana wczoraj krótko po 8:00 rano i do teraz nie mam pieniędzy na koncie.

*konto w mBanku, karta z delfinkiem.
Napisałem do supportu bah i odpowiedzieli, że od nich wypłata wyszła. Później zauważyłem informację, że wypłaty na karcie rozliczane są w Euro a moje konto jak i karta jest złotówkowe.
Tutaj rodzi się moje pytanie - czy w ogóle dojdą pieniądze? Po jakim czasie - może ktoś się orientuje?
Brat kilka razy wypłacał na kartę z BAH i najdłużej czekał 1 dzień, więc zaczynam się niepokoić...
Z góry dziękuję za pomoc.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Tez tak robie jak ty...zwrot na karte. Kasa zazwyczaj dochodzi nastepnego dnia. Moze jeszcze ci dzisiaj dojdzie bo tez mam mbank i czasami po południu zaksieguja. A jak nie dzisiaj to na 99.9% w poniedziałek ???? ???? pozdro
 
D 0

devnull

Użytkownik
No ostatnia szansa o 18:00, bo wtedy ostatnia sesja księgująca w mBanku...
A co do BAH to dzisiaj chyba w ogóle jakieś przestoje są. Zleciłem drugą wypłatę 100zł w południe normalnie przelewem na konto bankowe i do teraz nie wyszła.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mój bank posiada cos takiego jak internet banking ,mogę zatem spokojnie przesłac pieniądze siedząc w domu na moje konto w bet365?? Jak to zrobic krok po kroku.Wytłumaczy ktoś ??
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Co tu do tlumaczenia... Przelewy 24 zaznaczasz przy depozycie i jazda. Nie wiem tylko czy Bet365 to obsluguje bo to typowy buk do platnosci Moneybookers. Jestes troche na tym forum a pytania zadajesz jak amator... Poszukaj na forum o przelewach24, wielokrotnie bylo pisane.
 
J 0

juhas123

Użytkownik
MAm pytanie, jestem nowy tutaj i chciałem wypłacić kase 100zl z wygranej z bet 365 przez moneybookers i wyskoczyla mi prowizja 7,18zl chyba. Da się to jakoś po ludzku ominąć? Ja z mooneybookers przelalem na bet-at-home i wypłaciłem stamtad bez prowizji ale czy jest inny sposób?
pozdro
 
Z 0

zajacmp3

Użytkownik
Niekoniecznie tylko Moneybookers...
Ja wpłacałem pieniądze mTransfer (mbank) via moneybookers - posiadam konto na moneybookers lecz logowanie tam nie jest wcale wymagane.
I teraz moje pytanie. Gdzie zostaną wypłacone moje pieniądze.
Przez MB do mbanku skąd wpłacałem?
Czy do mojego konta w MB gdzie nawet się nie logowałem by wpłacić pieniądze.
Jaki jest czas oczekiwania w przypadku jeżeli Moneybookers prześle mi z powrotem do banku?
 
G 0

graczbet365

Użytkownik
Wyplata
Jezeli wplata byla z MB do bet365 to wyplata bedzie tylko do MB. Tak samo ma sie dalsza procedura czyli wyplata z MB tam gdzie zostaly wczesniej do &quot;niego&quot; wplacone, pozdrawiam
 
R 22

rossikossi

Użytkownik
Wielokrotnie robiłem do nich depo przez mb. Wczoraj dostałem bonus lojalnosciowy 50zł. Po obrocie zostało 220. Wplaciłem sobie jeszcze 50zł poprzez mb i w danej chwili mam 420zł. Jak chce zlecic wypłate to w jaki sposob to mam zrobic? Jak bet365 to podzieli? Zależy mi oczywicie na mb.
 
Do góry Bottom