>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

R 22

rossikossi

Użytkownik
Już się dowiedziałem wiec odrazu tutaj napisze, żeby ktoś wiedział na przyszłośc.
Wypłata środków z konta gracza przeprowadzana jest za pomocą tej samej metody platnosci z ktorej dokonywany byl depozyt.
Wyjątek od tej reguły stanowią depozyty dokonywane z kart MasterCard wydanych w Polsce, Ukash, PaysafeCard, Entropay. Wówczas wyplata odbywa się poprzez przelew bankowy.
A wiec dostajac bonus lojalnosciowy wyplacamy tą metodą ktora ostatni raz był robiony depozyt.
 
M 0

mic1992

Użytkownik
Jeśli przeleje pieniądze na poczcie, w jaki sposób będą mógł dokonać wypłaty? Czy otrzymam pieniądze na konto, które im podam?
 
N 0

niki

Użytkownik
Konto w MB
Mam takie może dla niektórych proste pytanie jednak mnie ono dosyć mocno zajmuje....czy jeżeli mieszkam w Holandii i na ten adres mam konto w MB a w formularzu rejestracyjnym w BET365 nie ma Holandii to czy jak podam polski adres to czy nie będzie problemów z przelewami ,wpłatami wypłatami itd?Czy nie będzie to jakieś naruszenie regulaminu itd.?Właśnie chciałem założyć konto na bet365 i stoję w tym puncie.Pomoże ktoś?Może ktoś miał podobną sytuację...Z góry dzięki.:?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam takie może dla niektórych proste pytanie jednak mnie ono dosyć mocno zajmuje....czy jeżeli mieszkam w Holandii i na ten adres mam konto w MB a w formularzu rejestracyjnym w BET365 nie ma Holandii to czy jak podam polski adres to czy nie będzie problemów z przelewami ,wpłatami wypłatami itd?Czy nie będzie to jakieś naruszenie regulaminu itd.?Właśnie chciałem założyć konto na bet365 i stoję w tym puncie.Pomoże ktoś?Może ktoś miał podobną sytuację...Z góry dzięki.:?
Bet365 nie sprawdza czy podany przez Ciebie adres jest taki sam jak na MB. Do takich danych nie mają (a przynajmniej nie powinni mieć) nawet dostępu.
 
N 0

niki

Użytkownik
Dzięki Kukla ale sprawa się już wg. mnie rypła bo rozmawiałem przed chwilą na czacie z miłą panią Anetą P. a tam jak wiadomo podaje się adres email.Zaznaczyłem że mieszkam w Holandii no i sprawa się szybko wyjaśniła....Holandia=zakaz hazardu.Teraz jak będę próbował założyć konto to i tak blok bo mają mój adres email...który zresztą jet także w MB taki sam...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dzięki Kukla ale sprawa się już wg. mnie rypła bo rozmawiałem przed chwilą na czacie z miłą panią Anetą P. a tam jak wiadomo podaje się adres email.Zaznaczyłem że mieszkam w Holandii no i sprawa się szybko wyjaśniła....Holandia=zakaz hazardu.Teraz jak będę próbował założyć konto to i tak blok bo mają mój adres email...który zresztą jet także w MB taki sam...
No to mam propozycję.
Zakładasz drugiego maila, dodajesz go do MB jako alternatywny, weryfikujesz i zakładasz na niego konto u buka.
Wszystko powinno być ok ????
Z resztą... wątpię, żeby aż tak odnotowywali poszczególne dyskusje na czacie
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Jak wyglada kwestia weryfykacji wieku w Bet365? Otoz koncze 18 lat po koniec Lipca i chcialem sie zarejestrowac.
Oraz, jak wyglada sprawa wplacania oraz wyplacania pieniedzy? Czy musze podlaczyc moja karte bankowa (debetowa), czy jak?
Pozdrawiam.
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Wypłaciłem własnie pieniadze z bet365 poproszono mnie tylko o hasło do bet365 i na tym koniec.. Kasa bedzie szła zapewne przez MB bo szła również w 1 str.. co teraz robic? czekać cierpliwie i patrzeć na swoim koncie? jaki może być przybliżony czas kiedy znajdą sie na moim koncie? przelewalem wygrana o wysokosci 140zl
 
B 0

budzias

Użytkownik
nie moge wplacic kredytowka ani visa ani mastercard. W czym jest problem? Nie tylko u tego buka. Krdytowka visa Pko , mastercard lukasa.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Mam pytanie czy w Bet365 można wpłacać kasę przez Przelewy24 i czy jak wypłacam kasę to trzeba wysłać zdjęcie z dowodem?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam pytanie czy w Bet365 można wpłacać kasę przez Przelewy24 i czy jak wypłacam kasę to trzeba wysłać zdjęcie z dowodem?
Do bet365 można wpłacać szybkim przelewem ale prócz p24 niezbędne jest posiadanie konta moneybookers.
 
A 0

adriankov

Użytkownik
Mam problem z wpłatą pieniędzy. Nie posiadam konta w banku a chciałbym dokonać wpłaty za jego pomocą, po prostu idąc do banku i zlecając przelew. Nie wiem jednak, jakie dane muszę podać. Co powinienem wpisać w tytule, ? W ogóle, gdzie znajdę numer konta, na które trzeba przelać pieniądze ?
 
S 26

shithead

Użytkownik
nie moge wplacic kredytowka ani visa ani mastercard. W czym jest problem? Nie tylko u tego buka. Krdytowka visa Pko , mastercard lukasa.
sprawdz czy nie masz na swoich kartach ustawionych limitów, ew. zablokowanych transakcji via internet.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Mam pytanie być może już było to pytanie ale nie moge znaleźć ile razy musze obrócić jak np wpłace za pomocą ukash 100zł przed wypłatą i po jakim kursie?
edit już znalazłem nie trzeba obracać
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Czołem, mam pytanie.
Gram już jakiś czas w Bet365, zawsze obracałem pieniędzmi poprzez Moneybookers, jednak jakiś czas temu zablokowali mi tam konto - z przyczyn dla mnie nie znanych. Parę dni temu wpłaciłem Ukashem pieniądze na Bet365, czy w tym wypadku - zablokowanym MB, jedyna opcja wypłaty, to przelew na konto(min. 400 zł) ?
 
K 5

ksa

Użytkownik
wiesz wyplata jest dostepna opcja jak wplaciles , wiec jesli wplaciles Ukashem to mozesz tylko na konto bankowy wyplacic , jak wplacisz pieniadze na bet365 przez MB to bedzie mogl dopiero wyplacic na mb
 
Do góry Bottom