>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

R 22

rossikossi

Użytkownik
Już się dowiedziałem wiec odrazu tutaj napisze, żeby ktoś wiedział na przyszłośc.
Wypłata środków z konta gracza przeprowadzana jest za pomocą tej samej metody platnosci z ktorej dokonywany byl depozyt.
Wyjątek od tej reguły stanowią depozyty dokonywane z kart MasterCard wydanych w Polsce, Ukash, PaysafeCard, Entropay. Wówczas wyplata odbywa się poprzez przelew bankowy.
A wiec dostajac bonus lojalnosciowy wyplacamy tą metodą ktora ostatni raz był robiony depozyt.
 
M 0

mic1992

Użytkownik
Jeśli przeleje pieniądze na poczcie, w jaki sposób będą mógł dokonać wypłaty? Czy otrzymam pieniądze na konto, które im podam?
 
N 0

niki

Użytkownik
Konto w MB
Mam takie może dla niektórych proste pytanie jednak mnie ono dosyć mocno zajmuje....czy jeżeli mieszkam w Holandii i na ten adres mam konto w MB a w formularzu rejestracyjnym w BET365 nie ma Holandii to czy jak podam polski adres to czy nie będzie problemów z przelewami ,wpłatami wypłatami itd?Czy nie będzie to jakieś naruszenie regulaminu itd.?Właśnie chciałem założyć konto na bet365 i stoję w tym puncie.Pomoże ktoś?Może ktoś miał podobną sytuację...Z góry dzięki.:?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam takie może dla niektórych proste pytanie jednak mnie ono dosyć mocno zajmuje....czy jeżeli mieszkam w Holandii i na ten adres mam konto w MB a w formularzu rejestracyjnym w BET365 nie ma Holandii to czy jak podam polski adres to czy nie będzie problemów z przelewami ,wpłatami wypłatami itd?Czy nie będzie to jakieś naruszenie regulaminu itd.?Właśnie chciałem założyć konto na bet365 i stoję w tym puncie.Pomoże ktoś?Może ktoś miał podobną sytuację...Z góry dzięki.:?
Bet365 nie sprawdza czy podany przez Ciebie adres jest taki sam jak na MB. Do takich danych nie mają (a przynajmniej nie powinni mieć) nawet dostępu.
 
N 0

niki

Użytkownik
Dzięki Kukla ale sprawa się już wg. mnie rypła bo rozmawiałem przed chwilą na czacie z miłą panią Anetą P. a tam jak wiadomo podaje się adres email.Zaznaczyłem że mieszkam w Holandii no i sprawa się szybko wyjaśniła....Holandia=zakaz hazardu.Teraz jak będę próbował założyć konto to i tak blok bo mają mój adres email...który zresztą jet także w MB taki sam...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dzięki Kukla ale sprawa się już wg. mnie rypła bo rozmawiałem przed chwilą na czacie z miłą panią Anetą P. a tam jak wiadomo podaje się adres email.Zaznaczyłem że mieszkam w Holandii no i sprawa się szybko wyjaśniła....Holandia=zakaz hazardu.Teraz jak będę próbował założyć konto to i tak blok bo mają mój adres email...który zresztą jet także w MB taki sam...
No to mam propozycję.
Zakładasz drugiego maila, dodajesz go do MB jako alternatywny, weryfikujesz i zakładasz na niego konto u buka.
Wszystko powinno być ok ????
Z resztą... wątpię, żeby aż tak odnotowywali poszczególne dyskusje na czacie
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Jak wyglada kwestia weryfykacji wieku w Bet365? Otoz koncze 18 lat po koniec Lipca i chcialem sie zarejestrowac.
Oraz, jak wyglada sprawa wplacania oraz wyplacania pieniedzy? Czy musze podlaczyc moja karte bankowa (debetowa), czy jak?
Pozdrawiam.
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Wypłaciłem własnie pieniadze z bet365 poproszono mnie tylko o hasło do bet365 i na tym koniec.. Kasa bedzie szła zapewne przez MB bo szła również w 1 str.. co teraz robic? czekać cierpliwie i patrzeć na swoim koncie? jaki może być przybliżony czas kiedy znajdą sie na moim koncie? przelewalem wygrana o wysokosci 140zl
 
B 0

budzias

Użytkownik
nie moge wplacic kredytowka ani visa ani mastercard. W czym jest problem? Nie tylko u tego buka. Krdytowka visa Pko , mastercard lukasa.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Mam pytanie czy w Bet365 można wpłacać kasę przez Przelewy24 i czy jak wypłacam kasę to trzeba wysłać zdjęcie z dowodem?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam pytanie czy w Bet365 można wpłacać kasę przez Przelewy24 i czy jak wypłacam kasę to trzeba wysłać zdjęcie z dowodem?
Do bet365 można wpłacać szybkim przelewem ale prócz p24 niezbędne jest posiadanie konta moneybookers.
 
A 0

adriankov

Użytkownik
Mam problem z wpłatą pieniędzy. Nie posiadam konta w banku a chciałbym dokonać wpłaty za jego pomocą, po prostu idąc do banku i zlecając przelew. Nie wiem jednak, jakie dane muszę podać. Co powinienem wpisać w tytule, ? W ogóle, gdzie znajdę numer konta, na które trzeba przelać pieniądze ?
 
S 26

shithead

Użytkownik
nie moge wplacic kredytowka ani visa ani mastercard. W czym jest problem? Nie tylko u tego buka. Krdytowka visa Pko , mastercard lukasa.
sprawdz czy nie masz na swoich kartach ustawionych limitów, ew. zablokowanych transakcji via internet.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Mam pytanie być może już było to pytanie ale nie moge znaleźć ile razy musze obrócić jak np wpłace za pomocą ukash 100zł przed wypłatą i po jakim kursie?
edit już znalazłem nie trzeba obracać
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Czołem, mam pytanie.
Gram już jakiś czas w Bet365, zawsze obracałem pieniędzmi poprzez Moneybookers, jednak jakiś czas temu zablokowali mi tam konto - z przyczyn dla mnie nie znanych. Parę dni temu wpłaciłem Ukashem pieniądze na Bet365, czy w tym wypadku - zablokowanym MB, jedyna opcja wypłaty, to przelew na konto(min. 400 zł) ?
 
K 5

ksa

Użytkownik
wiesz wyplata jest dostepna opcja jak wplaciles , wiec jesli wplaciles Ukashem to mozesz tylko na konto bankowy wyplacic , jak wplacisz pieniadze na bet365 przez MB to bedzie mogl dopiero wyplacic na mb
 
Do góry Bottom