>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

bludek 367

bludek

Użytkownik
Pieniądze (i zysk) z wpłaty paysafecard będziesz mógł wypłacić tylko na konto.
Pieniądze (i zysk) z wpłaty przez MB będziesz mógł wypłacić tylko na MB.

Jeśli &#39;zmieszasz&#39; dwie wpłaty to na pewno nie będziesz mógł wypłacić jednym sposobem. Pieniądze zostaną podzielone, bo ich system rozróżnia pieniądze z różnych metod wpłaty (i osobno liczone są również zyski z tych pieniędzy). Szczegóły będziesz mógł poznać kontaktując się z supportem. Jeśli zlecisz wypłatę całości to i tak nie przejdzie - bet365 odezwie się do Ciebie i wyjaśni Ci ile możesz wypłacić każdą z metod.
 
M 10

meec

Użytkownik
Cwaniaki z tego buka. Ciężko ich obejść. Dzięki za dobre wytłumaczenie sprawy. Czy znasz może inne buki internetowe gdzie sprawa ma się inaczej ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Rzadko korzystam z MB. Nie chce Cię wprowadzać w błąd, więc dobrze by było gdybyś to co napiszę potwierdził sobie w supporcie poszczególnych bukmacherów... W bet365 to co napisałem jest w 100% sprawdzone, bo akurat tam wpłacałem przez MB i paysafecard i moja wypłata była rozbita na dwie części.

U innych bukmacherów jest mniejszy rygor, więc jeśli zmieszasz wpłaty to nie powinno być problemów. Czasem wystarczy tylko, że zrobisz depozyt i z konta bankowego i z MB (w celu &#39;potwierdzenia&#39;), a później masz obie formy płatności aktywne i możesz swobodnie wypłacać jaką metodą chcesz. Tak miałem w Unibet. Myślę, że możesz też zapytać supportu Expekt, Betsson, Betclick, Sportingbet i powinno być podobnie.

Jeśli chcesz wpłacić z MB, pograć i wypłacić na konto bankowe to z tego co pamiętam w BAH i Doxxbet nie robią z tym problemów, nawet jeśli nie robiłeś depozytu z konta bankowego, ale to również musisz sobie potwierdzić w supporcie.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Ogólnie gram tylko w bet365
1 wypłata zawsze tylko ta metoda która wplacilo sie pieniadze
-jak przez money to wyplata przez money
- jak przelew bankowy to tylko przelew bankowy
- jezeli wplacilismy roznymi metodami to support ustala proporcje np.
a) wplata przez money 100 a przelew bankowy 200
- wiec 1/3 swojej kwoty mozemy na money a 2/3 na konto bankowe
2 Wypłata przez przelew bankowy zajmuje do 10 dni roboczych(nie posiadaja konta polskiego)- realnie mialem przewaznie około 5 dnia
3 Wypłata przez money- nawet do 2h pieniadze sa na koncie, przewaznie nie dluzej niz 8h
4 Nie próbowac wpłacac z czyjegos innego konta bankowego, karty kredytowej gdyz tych pieniedzy nie wyplacicie(beda weryfikowac poprzez prosbe o wyslanie wyciagu bankowego z dokladnymi danymi jezeli wplacilismy z czyjegos innego konta)
5 U mnie ustalona minimalna wpłata i wypłata to 25 Pln
6 Wpłata przez money lub mbank pieniadze blyskawicznie na koncie
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Nie znam dokładnie tego ukashu bo nie uzywam.
Ale o ile nie myle sie nie ma mozliwosci na wplacenie na jakies konto w tym ukashu.
Jedynie przez niego chyba mozesz dokonywac wpłat.
W takim razie zapewne bedziesz poproszony o podanie numeru konta bankowego na które ma byc przelana kwota(Iban, Swit)
Konto bankowe ma byc na takie same dane na jakie zarejestrowales w bet365.
W innym wypadku lipa.
Najlepiej porozmawiaj na chacie z ich supportem
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Czy istnieje mozliwość wplaty na konto gracza przez przelewy24 bo w opcjach mozliwych wplat jest cos takiego &quot;przelewy24 via moneybookers&quot;.. czy to jest zwykly przelwe24 czy trzeba miec konto na moneybookers.?
Z gory dzieki za pomoc
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie ma możliwości wpłaty przez &#39;czyste&#39; P24.

Używając &#39;via MB&#39; musisz mieć konto w MB.
Wygląda to tak, że najpierw wpłacasz pieniądze przy pomocy P24 do MB i z MB są one od razu wysyłane do Bet365. Pieniądze w MB są przez sekundę, więc jest to nieco szybsze niż normalna wpłata przez P24 do MB i zrobienie samemu transferu do Bet365. Oszczędzasz kilka kliknięć. Taka wpłata jest traktowana jako wpłata przez MB, więc możesz ją wypłacić tylko w ten sam sposób. Jeśli, więc nie masz MB to będziesz musiał je założyć i przed wypłatą pieniędzy z MB na swoje konto bankowe przejść weryfikacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 11

mody18

Użytkownik
Taką wiadomość dziś otrzymałem :

&quot;Szanowny Kliencie,

Informuję, iż z uwagi na nadmiar pracy w dniu dzisiejszym ne jesteśmy w stanie skontaktować się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia danych na koncie.

W celu przeprowadzenia naszej wewnętrznej kontroli KYC (Weryfikacja tożsamości), niezbędna jest weryfikacja Pana/Pani danych osobowych.

KYC (Weryfikacja tożsamości) wymaga przesłania jednego z następujących dokumentów tożsamości:

- prawo jazdy
- paszport
- kod weryfikacji pocztowej
- świadectwo urodzenia (świadectwo ślubu, jeżeli nazwisko uległo zmianie)
- dowód osobisty (dla klientów z krajów innych niż Wielka Brytania)
- Citizencard (Wielka Brytania)
- Codice Fiscale (Włochy)

Aby zrealizować Pańską/Pani prośbę o wypłatę i nie powodować dalszych opóźnień, prosimy zeskanować jeden z powyższych dokumentów i przesłanie go emailem do [email protected] .

Uwaga: prosimy nie przesyłać oryginalnych dokumentów. Dziękujemy za Pańską pomoc w tej sprawie.

Z poważaniem;

Zespół
bet365.com &quot;

Czyli musze zrobić skana dowodu osobistego i im meilem wysłać? Nie jest to w jakiś sposób &quot;niebezpieczne&quot; dla mnie?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
skan, zdjecie dowodu etc.
jest to w 100% bezpieczne- tym bardziej ze bet365 jest zaufana firma,
wiekszosc bukow i kasyn weryfikuje konta za pomocą sprawdzenia skanów dowodu itp.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam
Mam mały problem z wpłaceniem pieniedzy na moje konto w bet365. Mianowicie, wczoraj chciałem skorzystać z opcji BZWBK via moneybookers i wyskakuje mi komunikat:

&quot;Błąd. Możliwość dokonywania przelewów oraz płatności kartą kredytową/debetową z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona transakcja nie może być zrealizowana.
W celu odblokowania konta, prosimy o przesłanie kolorowych kopii poniższych dokumentów (skan lub zdjęcie):
Ważny dokument tożsamości, np. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy;
Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego&#39;&quot;

Wczoraj wysłałem skan dowodu na adres [email protected] ale nie dostałem żadnego potwierdzenia, a dzisiaj dalej nie mogę wpłacić kasy na konto w bet365. Na stronie moneybookers nie moge znaleźć żadnego maila kontaktowego żeby do nich napisać. Co mogę zrobić w tej sprawie.?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z MB kontaktujesz się przez &#39;Pomoc drogą elektroniczną&#39;. Wybierasz: &quot;Konto/Bezpieczeństwo&quot; i &quot;Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów&quot;. Tam możesz załączyć dokumenty, wpisać numer Id (który dostałeś w mailu o zablokowaniu konta) i dodać swoje uwagi.

Oczywiście musisz być zalogowany na swoje konto.
 
T 0

thespid3r

Użytkownik
1. Mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat przy pomocy karty debetowej. Jak to się ma przy wpłacie? Trzeba podać numer karty i 3 cyfrowy kod z jej odwrotu tak? A przy wypłacie? Bo słyszałem że niektórymi kartami można tylko wpłacać ale wypłacić się już na nie nie da. Czy to zależy od banku i czy to w ogóle prawda? Spotkał sie ktoś z takim problemem? Czy ktoś kto używa karty debetowej do załatwiania wpłat/wypłat mógłby mi ten temat przybliżyć. Będę wdzięczny.

2. Żeby nie pisać na darmo dwóch postów. Załóżmy że wpłacam przy pomocy karty debetowej ale wypłacić nie mogę z różnych względów (np. Bank) to czy będę mógł wtedy zmienić metodą wypłaty (ale dopiero jak ta zawiedzie?) czy nie będa z tego robili żadnych nieporozumień?

3. Możecie mi powiedzieć ile trwa całkowity proces weryfikacji konta na moneybookers, chodzi mi w ile uzyskam pełną sprawność wpłat/wypłat.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
witam wplacilem depozyt poprzez peysafe teraz moge wyplacic tylko na konto bankowe moje pytanie czy przejdzie wyplata na inne dane niz wlasciciel konta w bet365?,pozdro
 
M 10

meec

Użytkownik
Możesz wypłacić pod warunkiem że masz 400 zł ;] nie mniej kolego. A na inne dane niż masz zarejestrowane w banku i w buku na pewno taki przelew nie przejdzie poza tym będą chcieli screen pewnie od Ciebie aby sprawdzić weryfikacje danych. Napisz do supportu i się upewnij, ale na 99 % to nie przejdzie ;]
Pozdro.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
jestem juz po weryfikacji chodzi o to ze wplacalem wczeniej przez mb a teraz wplacilem przez peysafe i musze wyplacic na bank problem w tym ze dane bet365 sa inne niz na koncie bankowym moze ktos sie wypowiedziec kto mial juz podobny problem
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mogłeś wcześniej o tym pomyśleć, bo teraz nie będzie łatwo wydostać tych pieniędzy.

Wypłacić możesz tylko jedną metodą (min. 400 zł), a ryzyko, że bet365 poprosi o skan wyciągu z danymi właściciela jest bardzo duże. Nie wiem czy można tu coś wymyślić. Możesz tylko liczyć, że wypłacą pieniądze bez weryfikowania konta bankowego. W innym wypadku leżysz.
 
A 85

aksior

Użytkownik
czy weryfikacja poprzez skan dowodu jest bezpieczna??
Bo chcąc wypłacić z bet356 na moneybookers najpierw chcieli mi wysłać jakiś kod, po wprowadzeniu kodu, chcą skanu dowodu itp. I moje pytanie brzmi, w jakim celu im mój skan dowodu? czy to jest bezpieczne? podając pesel nr serii etc? Bo dla kilkudziesięciu euro zabezpieczenia robią jakbym miliony chciał podjąć. Aż dziw bierze że nie chcą lini papilarnych i siatkówki oka badać ????
 
A 85

aksior

Użytkownik
już za późno - wysłałem im scan całego dowodu ???? bo potrzebuję szybko wypłacić kaskę. Jednak chciałbym się dowiedzieć czy to bezpieczne i w jakim celu im ta&quot; weryfikacja&quot; ?
 
Do góry Bottom