>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

K 0

karzele

Użytkownik
A jak można najtaniej realizować wypłaty z bet365?
Ja mam ustawione wypłaty z bet365: &quot;Mbank (Mtransfer) via Moneybookers&quot;.
W takiej konfiguracji Bet365 nie pobiera ode mnie za wypłatę żadnej prowizji, ale za to Moneybookers przy wypłacie na docelowe konto bankowe zdziera za pośrednictwo.
Radziliście mi powyżej - zmianę metody wypłaty z bet365 na wypłatę bezpośrednio na kartę kredytową - ale czy i tutaj nie ma jakichś &quot;haczyków&quot;?
Np. że można wypłacać tylko raz w miesiącu - albo że złotówki są przeliczane na euro po kiepskim kursie - albo może docelowy bank - wystawca karty zdziera? Albo są jakieś dolne limity wypłaty - np. 500 zł?? ????
Tyle człowiek szarpie sobie nerwów przy tym obstawianiu, a potem jeszcze te z takim trudem odegrane (częściowo zazwyczaj ???? pieniądze przechodzą przez prowizje!
pozdro
k
 
snadek 809

snadek

Użytkownik
witam, Wysłałem sobie kaske na moje konto w Bet365 jakiś tydzień temu, i jeszcze nie dotarła.. ktoś się orientuje jak długo moze potrwać ta operacja? ;)
pozdrawiam
 
S 32

szymon89

Użytkownik
W zeszłą środę robiłem wpłatę na konto bet365 metodą szybkiego przelewu bankowego. Po cichu liczyłem, że kasa będzie w piątek ale niestety tak nie było.. No ale jakoś wytrzymałem. Wchodząc dzisiaj na konto patrzę, że nadal kasy nie ma. Po czym wchodzę na live czata i Pani mi oznajmiła, że dzisiaj kasy też nie będzie bo Angole mają święta ???? Sytuacja trochę absurdalna ale mam nadzieje, że więcej takich problemów nie będzie ????
 
M 0

muniek1

Użytkownik
czy ktoś może wie jak to jest, zrobiłem przelew na konto w bet365 przez pekao via moneybookers ale nie wymagali ode mnie założenie konta i tak teraz robię wypłatę i przychodzi mi na pocztę iż pieniądze sa na moim koncie moneybookers wchodzę i muszę podać login i hasło podaję to z bet365 ale nie jest prawidłowe i na dobrą sprawę nie wiem jakie może być bo mnie nie proszono o założenie konta. Miał ktoś taki przypadek??
 
M 0

misiekq21

Użytkownik
a ja chciałem dzis wypłacic kase i nie moge odrazu na konto tylko przez MB bo pan powiedział ze jedyna opcaja to ta ktora sie wybrało przy wpłacie
 
9 0

9zuczek9

Użytkownik
Witam mam takie pytanie... Czym do diabła różni się &quot;szybki przelew bankowy&quot; od &quot;przelewu bankowego&quot;?? Dzwoniłem nawet do działu obsługi pko i otrzymałem informację że nie ma u nich pojęcia szybki przelew bankowy.... jest przelew bankowy i tyle.. ani wolny, ani szybki:;/:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Szybki przelew to przelew za pomocą/pośrednictwem portfela internetowego moneybookers. Jak sama nazwa wskazuje szybko możesz dokonać wpłaty. Polega to na szybciej wpłacie za pomocą przelewy24 z konta bankowego na MB, a z MB przelewasz na bet365.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Dzwoniłem nawet do działu obsługi pko i otrzymałem informację że nie ma u nich pojęcia szybki przelew bankowy.... jest przelew bankowy i tyle.. ani wolny, ani szybki
Tak, jak napisal Marcin w poscie wyzej. A na przyszlosc sugeruje w pierwszej kolejnoscki pytac na czacie wewnetrznym w Bet365, dopiero pozniej angazowac w to banki, itp. ;)
Pozdrawiam.
 
A 0

arek90

Użytkownik
witam. dawno nie wplacalem srodkow do tego buka. jest teraz opcja mtransfer via moneybookers. czy musze zatem posiadac konto w MB czy wystarczy w mbanku do zlozenia depozytu?
 
B 0

bankierz

Użytkownik
witam, Wysłałem sobie kaske na moje konto w Bet365 jakiś tydzień temu, i jeszcze nie dotarła.. ktoś się orientuje jak długo moze potrwać ta operacja? ;)
pozdrawiam
zależy jak wpłacałeś. jak robie to przez credit card to mam praktycznie od razu.
potwierdzam że proces czasami trwa 10 dni roboczych ale to na prawdę kijową opcje wziąłeś
Szybki przelew to przelew za pomocą/pośrednictwem portfela internetowego moneybookers. Jak sama nazwa wskazuje szybko możesz dokonać wpłaty. Polega to na szybciej wpłacie za pomocą przelewy24 z konta bankowego na MB, a z MB przelewasz na bet365.
troche zagmwatwane ale jak najbardziej możliwe i działa. ????
 
zylak 0

zylak

Użytkownik
Witam. Założyłem konto na bet365 i chciałem przelewem bankowym wpłacić 200zł, ale przeczytałem że minimum to 500zł. Na expeccie, bet at homie czy bwinie nie było tego problemu. A pytania mam takie, czy nr IBAN to numer konta na które mam przelać pieniądze? A kod SWIFT to w tytule przelewu trzeba podać ? Wie ktoś może ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Było klepane kilka razy - bet365 nie ma konta w Polskim banku. Jeśli chcesz tam wpłacić przelewem to musisz zrobić przelew zagraniczny (część polskich banków w ogóle nie oferuje takiej możliwość dla klienta indywidualnego, w niektórych trzeba to osobno aktywować - dalszych informacji i opłat poszukaj na stronie swojego banku). Jeśli będziesz miał aktywną opcję przelewów zagranicznych to nie będzie już problemu gdzie wpisać IBAN, a gdzie SWIFT.

Możesz też wpłacić kupując kartę paysafecard (wypłata na konto bankowe) lub poprzez moneybookers (wypłata przez MB i kilka zł prowizji dla nich przy przelewie z MB na Twoje konto bankowe).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 10

meec

Użytkownik
Nie wiem czy poruszaliście taki wątek wypłat, ale chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda. Wpłaciłem pieniądze po przez kartę paysafecard. Podobno mogę wypłacić dopiero od minimum 400 zł. Chodzi mi o to czy jeśli wpłacę im po przez Mb np 50 zł to czy środki zgromadzone z ugranych kuponów przy wpłacie paysafecard zostaną mi wypłacone w całości tj 50 z Mb + 150 z paysafecard = 200 czy zostanie ta wypłata rozdzielona i jeśli tak to w jaki sposób i na jaką kwotę ;) Proszę o odpowiedzi dotyczące tematu i kogoś kto naprawdę się na tym zna.
 
Do góry Bottom