>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

undisputed 3

undisputed

Użytkownik
ten bukmacher staje sie powoli coraz to bardziej &quot;żałosny&quot; mam konto pare miesiecy.. robilem juz nie jedną wypłatę... a w niedziele to co wymyslili to kuriozum... czekalem 48 h na przelew kasy 3400 zl do moneybookers. i gdy moja cierpliwosc się skonczyla.. postanowilem napisac na dzialu obslugi klienta.. napisali do mnie mniej wiecej: &quot;problemy techniczne moneybookers spowodowaly opoznienie zlecenia wyplaty&quot; za 10 minut dostalem wiadomosc.. iz musze wyslac im skan dowodu ( wczesniej jakos nie chcieli , a wyplaty zlecalem tez nie male) ..
czyli frajerski sposob na wydluzenie sobie czasu z wyplatą na moje konto moneybookers.
brawo/
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ten bukmacher staje sie powoli coraz to bardziej &quot;żałosny&quot; mam konto pare miesiecy.. robilem juz nie jedną wypłatę... a w niedziele to co wymyslili to kuriozum... czekalem 48 h na przelew kasy 3400 zl do moneybookers. i gdy moja cierpliwosc się skonczyla.. postanowilem napisac na dzialu obslugi klienta.. napisali do mnie mniej wiecej: &quot;problemy techniczne moneybookers spowodowaly opoznienie zlecenia wyplaty&quot; za 10 minut dostalem wiadomosc.. iz musze wyslac im skan dowodu ( wczesniej jakos nie chcieli , a wyplaty zlecalem tez nie male) ..
czyli frajerski sposob na wydluzenie sobie czasu z wyplatą na moje konto moneybookers.
brawo/
no tak okropnie jesteś poszkodowany.
Skana dowodu nie umiesz zrobić?
 
undisputed 3

undisputed

Użytkownik
no tak okropnie jesteś poszkodowany.
Skana dowodu nie umiesz zrobić?
dalej nie rozumiesz.. ten bukmacher nie moze pogodzic się z tym, że są ludzie ktorzy są wstanie wyciągac kilkanascie tysięcy w miesiącu.. to strasznie ich boli.. i kręca w tym przypadku jak się tylko da. taki William Hill nie robi z tym wiekszych problemow.
P.S ze takich ludzi jak Ty .. Ziemia nosi.. bez komentarza, aha i czytanie ze zrozumieniem, szkola podstawowa się klania .
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
dalej nie rozumiesz.. ten bukmacher nie moze pogodzic się z tym, że są ludzie ktorzy są wstanie wyciągac kilkanascie tysięcy w miesiącu.. to strasznie ich boli.. i kręca w tym przypadku jak się tylko da. taki William Hill nie robi z tym wiekszych problemow.
P.S ze takich ludzi jak Ty .. Ziemia nosi.. bez komentarza, aha i czytanie ze zrozumieniem, szkola podstawowa się klania .
Koniec tematu.????Chłopie nie wiem jak Ci to napisać czy Ty wiesz o co Ci chodzi?
Kase dostałeś-dostałeś .
Skan dowodu to norma.
A to P.S. to schowaj sobie w kieszeń.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Cóż kolegę poniosła fantazja najwidoczniej.

Co do wypłat na MB. Ostatnio zdarzają się przedłużenia ( ja osobiscie nie czekam dłużej niż kila godzin więc dla mnie to mega ✅ ).

Opóźnienia wynikają nie ze strony Bet365 a MB. Ostatnio mają problemy techniczne w związku ze zmiana platformy na Skrill.

Tak więc cierpliwości trochę !
 
R 22

rossikossi

Użytkownik
Jestem ich klientem od dawien dawna. Jakis czas temu przegrałem kilka stówek. Wczoraj dali mi 10zł bonus lojalnosciowy z obrotem 30zł. Obrociłem na koncie mam w tej chwili kilka set złoty. Kilkadziesiąt wpłat miałem poprzez mb, ostatnia wpłata również przez mb przed tym jak otrzymałem bonus. Teraz pytanie. Moge wypłacic kase na mb czy musze na konto bankowe wypłacac? Bo na czacie żałosna obsługa jak zwykle nie potrafi odpowiedziec.
 
T 15

tomasz1799

Użytkownik
Jestem ich klientem od dawien dawna. Jakis czas temu przegrałem kilka stówek. Wczoraj dali mi 10zł bonus lojalnosciowy z obrotem 30zł. Obrociłem na koncie mam w tej chwili kilka set złoty. Kilkadziesiąt wpłat miałem poprzez mb, ostatnia wpłata również przez mb przed tym jak otrzymałem bonus. Teraz pytanie. Moge wypłacic kase na mb czy musze na konto bankowe wypłacac? Bo na czacie żałosna obsługa jak zwykle nie potrafi odpowiedziec.
Mozesz wyplacic na MB , bo Bet365 nie wyplaca przeciez kasy na konto bankowe tylko na MB ;]
 
P 0

pt3r

Użytkownik
Na konto bankowe jest duza oplata wiec nie warto
a na mb jest bez zadnych oplat, wiec zlec na mb a pozniej odrazu na konto bankowe bezposrednio

używaj opcji EDYTUJ
 
R 22

rossikossi

Użytkownik
Mozesz wyplacic na MB , bo Bet365 nie wyplaca przeciez kasy na konto bankowe tylko na MB ;]
widze zorientowany jesteś kolego. Można wypłacać jak najbardziej. Przy wpłacie poprzez paysefcard jedyną możliwością wypłaty jest konto bankowe. Wiec pytam czy przy bonusie jedyną możliwością wypłaty jest konto bankowe czy liczy sie ostatnia metoda wpłat, u mnie jest to mb. Do kolegi niżej, wiem, że się nie opłaca ale tu nie chodzi o to czy się opłaca czy nie tylko o to czy mogę zlecic wypłate na mb.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Czy mi sie wydaje, czy tylko mnie zwiekszyli mozliwa najnizsza wplate z 10zl do 25zl (przez Moneybookers)? To tak w ramach rozkminy :&gt;?
 
K 0

karzele

Użytkownik
Pewnie ten temat był już poruszany milion razy, ale ja jestem tu nowy.
Wypłacałem sobie kasę z bet365 poprzez moneybookers - to takie cuda-nie-widy wyprawiają - nie dość, że prowizja wysoka w moneybookers (wypłacając niewiele ponad 300 zł, zapłaciłem pod 7 zł prowizji), to jeszcze musiałem podać dane swojej karty kredytowej, żeby tą prowizją obciążyć moją kartę - i dzięki temu puścić przelew z moneybookers do mojego banku (mbank).
Lubię bet365, dał mi parę razy wygrać.
Ale czy nie ma jakiejś tańszej metody wypłacania z bet365 niż poprzez to moneybookers?
Biurokracja jak za komuny.
 
Z 26

zal28

Użytkownik
Pewnie ten temat był już poruszany milion razy, ale ja jestem tu nowy.

Wypłacałem sobie kasę z bet365 poprzez moneybookers - to takie cuda-nie-widy wyprawiają - nie dość, że prowizja wysoka w moneybookers (wypłacając niewiele ponad 300 zł, zapłaciłem pod 7 zł prowizji), to jeszcze musiałem podać dane swojej karty kredytowej, żeby tą prowizją obciążyć moją kartę - i dzięki temu puścić przelew z moneybookers do mojego banku (mbank).

Lubię bet365, dał mi parę razy wygrać.

Ale czy nie ma jakiejś tańszej metody wypłacania z bet365 niż poprzez to moneybookers?

Biurokracja jak za komuny.
Jak masz kartę kredytową to możesz nią bezpośrednio wpłacać i wypłacać z Bet365 (przy wpłacie karta nie pobierają opłaty)
 
K 0

karzele

Użytkownik
Dzięki. Dobrze wiedzieć - na przyszłość.
Dobrze wiedzieć, aczkolwiek ja mam awersję do płacenia kartą kredytową w necie - tylko w ostateczności. Ale i tak przy tej konfiguracji bet365 - moneybookers.com - mbank musiałem podać dane karty kredytowej - więc to jakby już bez znaczenia ????
pozdro
k
 
P 0

piotrekrst

Użytkownik
Trochę się pogubiłem....
Zarejestrowałem się na bet365.com, chcę wpłacić hajs na poczcie, tylko czy ja ten Iban i to drugie musze wypisywac na tym druczku z poczty??, i jak oni to rozkminią, że te pieniądze są ode mnie ? Po samych moich danych personalnych? nie musze nic wiecej pisac na tym druczku ?? ;)))
Jak to wyscie robili ??

PS
Nie wiem czy na tym druczku zmiesci mi się pełna ich nazwa adresu, można poprostu druknąć to i dać pani w okienku i ona zrobi co trzeba ?
 
feever 5

feever

Użytkownik
Trochę się pogubiłem....
Zarejestrowałem się na bet365.com, chcę wpłacić hajs na poczcie, tylko czy ja ten Iban i to drugie musze wypisywac na tym druczku z poczty??, i jak oni to rozkminią, że te pieniądze są ode mnie ? Po samych moich danych personalnych? nie musze nic wiecej pisac na tym druczku ?? ;)))
Jak to wyscie robili ??

PS
Nie wiem czy na tym druczku zmiesci mi się pełna ich nazwa adresu, można poprostu druknąć to i dać pani w okienku i ona zrobi co trzeba ?
nie lepiej zalozyc konto bankowe i miec przelewy o pare razy szybciej?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
chcialbym panowie zaznaczyc ze dzis wplacajac do bet365 zauwazylem ze wplata min wzrosla o 15zł czyli 25zł nalezy przez mb wplacic

A masz opcję &quot;Wpłata z MB&quot;, czy np &quot;Wpłata z MB przez Inteligo&quot;, bo na to są różne minimalne kwoty :?:
 
Do góry Bottom