>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

player1 5

player1

Użytkownik
Wpłata przez mbank-ile trzeba czekać?
Wpłacał ktoś pieniądze poprzez mbank?Wyczytałem że taki przelew idzie od 7 do 10dni:-(.Aż tyle czasu muszę czekać?
Nieaktualne już.Pieniądze dotarły dzisiaj czyli czekałem tylko 3 dni
 
kons 3

kons

Użytkownik
Minimalna wpłata 50zł i minimalna wypłata 400zł za pomocą przelewu bankowego ? Yyy nie wiem czemu tak dużo żądają ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ponieważ bet365 nie ma konta w polskim banku, więc wypłata przez przelew bankowy jest przelewem międzynarodowym (który jest dosyć drogi i dochodzą do tego koszty przewalutowania).

Chyba źle sprawdziłeś sobie min. kwoty wpłaty i wypłaty.
Przelew bankowy bezpośredni:
wpłata min. 150$ lub równowartość w innej walucie
wypłata min. 400 zł (* 1 wypłata darmowa w miesiącu).

Ty zapewne wpłacałeś &#39;via moneybookers&#39; i jest to traktowane jako wpłatę przez moneybookers.
min. wpłata 50 zł
min. wypłata 10 zł
Jednak pieniądze nie trafią bezpośrednio na Twoje konto bankowe tylko na konto moneybookers (moneybookers posiada konto w polskim banku, więc swobodnie może obsługiwać wpłaty i wypłaty mniejszych kwot).
 
kons 3

kons

Użytkownik
Nie nic mi się nie pomyliło.Nie mam Moneybookers,tylko konto w banku (w trakcie zakładania).Czytałem że kilka osób zostało oszukanych przez MB :/
Więc mnie interesuje tylko wpłata i wypłata przez przelew bankowy.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
No więc oczywiście możesz płacić przelewem, ale bet365 jest raczej pod moneybookers, więc raczej nie dla Ciebie, aczkolwiek, poprzez bank jak najbardziej można z tym, że nie dziw, że tak dużo.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie nic mi się nie pomyliło.Nie mam Moneybookers,tylko konto w banku (w trakcie zakładania).Czytałem że kilka osób zostało oszukanych przez MB :/
Więc mnie interesuje tylko wpłata i wypłata przez przelew bankowy.
Wpłata minimalna przez zwykły przelew bankowy wynosi 150$.
Wypłata minimalna tą samą drogą 400 pln.

Wpłata i wypłata muszą być zrobione tym samym sposobem.

&#39;Minimalna wpłata 50zł&#39; (sam to napisałeś) dotyczy wpłat &#39;bank by moneybookers&#39;. I tu wypłacić na moneybookers możesz nawet 10 zł (ale przy przelewie z moneybookers na konto bankowe pobierana jest prowizja)
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Witam. Pytanie do tych co wypłacali środki z bet365 przelewem bankowym na konto w mbanku, chodzi mi o to jak długo trzeba czekać na to aż środki będą na rachunku w mbanku? Dodam tylko, że wypłatę zleciłem w piątek, od supportu bet365 dowiedziałem się że pieniądze wyszły już z konta gracza ale wciąż nie mam ich jeszcze na swoim rachunku w mbanku. Kiedy ewentualnie mógłbym się ich spodziewać?
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Założyłem konto w euro. Swoją drogą to jak na pierwszy rzut oka strona buka mi się podoba, tylko szkoda, że nie mam salda na widoku (trzeba wchodzić w podstrony) ale to nie jest jakiś wielki problem.
Napiszę o wpłacie bo w końcu o tym jest ten temat. Wpłata z MB natychmiastowo zaksięgowana. Po kontakcie z live chatem bonus dodany również w bardzo szybkim tempie. Także bukmacher na +
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Witam mam pytanie jak przeleje na ten buk np 15 tysiecy moga oszukac czy to jest dobry buk ? czekam na odp
Zadawałeś to pytanie już na forum . przestań podniecać się tymi 15-12 tysiącami tylko poczytaj forum i będziesz mieć odp .
a ty nie wolisz jarać sie i pisać gdzie sie da że masz urojone 15 tysiecy ..
Jak faktycznie masz to wpłać na jakąś fundacje na 100% więcej pożytku z tego będzie . bo jak pamiętam to ty całą sumę chciałeś na mecz Wisły + coś tam postawić :cool:
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Tak się podniecasz od kilku dni tymi 15 kawałkami, chyba rupii indyjskich.
&quot;Oszukają&quot;? Tak jak wszędzie, w spożywczym też cię mogą oszukać przy wypłacaniu reszty.:razz:
Ja na twoim miejscu obstawiłbym w Betfair. Oni nie limitują, nie blokują i wypłacają. Wisłę masz teraz po kursie 2.0, na razie małe nasycenie rynku i takiej sumki w całości ci nie przyjmą. Poczekaj do jutra i na pewno obstawisz te 15 tysi czegoś tam. po dobrym kursie.
A jak nie, to Pinnacle wystawi dziś czy jutro ofertę i za resztę zagrasz w tym buku, dla pinka taka kasa to drobne. Poza tym, że cię nie oszukają ???? na betfair czy pinnacle będziesz miał lepszy kurs. Trochę pomyśl, poczytaj opinie o bukach na forum, a nie wypisujesz już któryś raz czy oszukaja, czy nie oszukaja.
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
Moje pytanie dotyczy wplaty karta debetowa mbanku, czy wplata ta karta na buka jest darmowa czy moze bank pobiera jakas prowizje? Bo jesli nie to chyba bardziej oplaca sie wplacac i wyplacac karta a nie przez moneybookers.
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
Niby prowizji nie ma... ale czemu miałoby to się bardziej opłacać to nie wiem ????
MB szybsze i bardziej wygodne
Niektorych odstrasza ta oplata 1,80 euro przy wyplacie z moneybookers na konto bankowe, przy wyplacie duzych kwot to nic ale przy mniejszych to juz jednak cos. ???? Jednak, niektorzy mowia tez, ze mbank pobiera przy wplacie na konto bet365 karta debetowa, 3% prowizji od sumy i w sumie dalej nie wiem czy to prawda niech ktos kto wplacal karta mi to wyjasni.
 
Do góry Bottom