>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ile trwa wpłata pieniędzy na konto w bet365? albowiem dzisiaj po północy wszedł mi kupon i jeszcze nie doczekałem się wygranych pieniędzy na moim koncie w bet365.
To wpłata czy rozliczenie kuponu?
Jeśli kupon to zależy od sportu i godziny zawarcia... czasem to się rzeczywiście przedłuża choć są to sporadyczne przypadki.
Kupon live jest rozliczany natychmiast, reszta w kilka - kilkanaście minut. Wieczorno/nocne - dłużej - do kilku godzin.
 
P 0

prezydent

Użytkownik
Chodzi o rozliczenie kuponu ze środowego wieczoru, gdy grały towarzysko reprezentacje. Pieniędzy nie wypłacili do dziś, support na stronie się nie odzywa, więc spróbowałem jeszcze mailem ich zaatakować, bo coraz bardziej się obawiam, że koledzy z 365 chcą najzwyczajniej w świecie zrobić mnie w hu...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Chodzi o rozliczenie kuponu ze środowego wieczoru, gdy grały towarzysko reprezentacje. Pieniędzy nie wypłacili do dziś, support na stronie się nie odzywa, więc spróbowałem jeszcze mailem ich zaatakować, bo coraz bardziej się obawiam, że koledzy z 365 chcą najzwyczajniej w świecie zrobić mnie w hu...
podaj proszę, wszystkie mecze jakie miałeś na kuponie (może byc PW).
jesteś pewien, że wszystkie zdarzenia kończyły się w środę wieczorem?
jeśli tak to stanowczo zbyt długo.
spróbuj skontaktować się z angielskim supportem
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Rzeczywiście wszystkie mecze odbył się 11.
Kupon masz nadal w kategorii &quot;nierozliczone&quot;? Wszystkie zdarzenia są oznaczone jako wygrane czy któreś jest &quot;w trakcie&quot;?
Myślę, że to jakiś błąd w ich systemie. 2 dni to zdecydowanie za dużo.
Możesz jeszcze wejść na bet365 w dział wynik sportowe -&gt; wyniki i tam sprawdzić cyz każde z tych zdarzeń ma już wprowadzone rozstrzygnięcie.
 
P 0

prezydent

Użytkownik
jeśli pytają się mnie teraz, żebym podał im numer zakładu to mogę go gdzieś znaleźć? w jakimś archiwum czy coś takiego, bo nie spodziewałem się, że będą takie problemy więc nie zapisywałem tegoż?
 
P 0

prezydent

Użytkownik
No właśnie sam się w h... zrobiłem, albowiem w historii zakładów ten kupon znalazłem i zorientowałem się, iż jeszcze postawiłem Algierię 1X, ale niestety północno afrykańscy futboliści przegrali z Gabonem z zachodu. No cóż, z góry przepraszam za swoje niedopatrzenie i porywczość.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Mam podobny problem. Ostatnie zdarzenie na kuponie skończyło się około 19 i do teraz nie mam kasy na koncie. A inne przegrane kupony już dawno rozlicze gdzie wydarzenia skończyły się później. Najgorsze jest to, że korzystam z internetu przez komórkę teraz i nie mam wglądu już do tego kuponu gdyż w historii jest ostatnie pięć. Teraz mam pytanie czy to jakiś wał ze strony bet365 czy po prostu czasem tak jest, że kupony nie są od razu rozliczane?
Edit.
A to niespodzianka! Napisałem do supportu maila w tej sprawie i nagle kupon został rozliczony i pieniędze są już na koncie. Mimo wszystko nie podobają mi się takie standardy. No ale chyba w tym biznesie trzeba się spodziewać takich sytuacji.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
Jaka jest najnizsza kwota do wyplacenia, jak wplace przez ukasha ?
Chodzi mi wplacasz ukash&#39;em -&gt; wyplacasz do mbanku
@ juz sie dowiedzialem minimalna wyplata to 400 zl ;Jaka jest najnizsza kwota do wyplacenia, jak wplace przez ukasha ?
Chodzi mi wplacasz ukash&#39;em -&gt; wyplacasz do mbanku
@ juz sie dowiedzialem minimalna wyplata to 400 zl ;[
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jaka jest najnizsza kwota do wyplacenia, jak wplace przez ukasha ?
Jeśli się nie mylę, to ukashem w żaden sposób nie wypłacisz.
Pozostają Ci więc inne metody - w tym MB czyli minimum 10 złotych
Większą pewność da Cie support ????
 
A 0

auer

Użytkownik
Witam. Mam zamiar założyc sobie konto u powyższego bukmachera, w związku z tym chciałem spytac czy przy wpłatach/wypłatach przez MB trzeba wysyłac im jakieś skany (np. dowodu itp.) ? Czy nie jest to wymagane (pytam bo dotychczas grałem wyłącznie u bukmacherów naziemnych)?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli skorzystasz z bonusu to konieczne będzie zweryfikowanie konta.
Jeśli nie skorzystasz z promocji to możesz (ale nie musisz) uniknąć weryfikacji.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tyle samo co w sytuacji gdy wygrasz 200-300.
2-3 &quot;kafle&quot; to nei jest duża sumka w świecie bukmacherskim a tym bardziej w bankowości ????
Możesz śmiało wypłacić w jednej części, ewentualnie podzielić na 2, żeby zabezpieczyć się przed jakimś kataklizmem ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Fast bank transfer 1-3 dni roboczych
Zwykły przelew 2-10 dni roboczych (raczej okolice dolnej granicy ;) )
Ogólnie to powtórzę to co wielokrotnie pisałem o bet365.
To jest buk nastawiony na ludzi z portfelem Moneybookers ewentualnie wypłacających kartą.
 
T 0

tomek790118

Użytkownik
Witam.
Mam problem mam konto na bet 365 depozytu dokonywałem tam kartą kredytową
Mam pytanie czy wypłaty srodkow moge dokonac przelewem na konto bankowe a nie na karte kredytow?

pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam.
Mam problem mam konto na bet 365 depozytu dokonywałem tam kartą kredytową
Mam pytanie czy wypłaty srodkow moge dokonac przelewem na konto bankowe a nie na karte kredytow?

pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc
Możesz wpłacić przelewem bankowym. Ale jest to najmniej korzysta forma płatności przy wpłacie.
Przeczytaj dlaczego w tym temacie. Było poruszane wielokrotnie.
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
Muszę dorzucić swoje trzy grosze do tematu. Dawno nie grałem w bet365, ale ostatnio wpłaciłem sobie dwie stówki z okazji bonusu na nowy sezon. Obróciłem wszystko, chcę zrobić wypłatę i zaczynają się problemy. Piszą do mnie że mój depozyt był robiony dwiema metodami i wypłacą mi procentowo na poszczególne konta. Robiłem jeden depozyt kartą i nie wiem o co im chodzi. Ponadto piszą, że nie mogą stwierdzić na którą metodę wyjdzie wypłata i system przekaże ją na to konto z którego przyszła wpłata i nie mam na to wpływu ani ja ani oni. To jakaś paranoja. Miał ktoś podobną sytuację?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pisałem już o tym kiedyś, ponieważ w taki sposób tłumaczył mi to człowiek z supportu. Ich system rozróżnia pieniądze z różnych źródeł wpłaty i zyski generowane z tych pieniędzy...

Jednak jeśli przed wpłatą miałeś WYZEROWANE KONTO to wyślij im screen/skan wpłaty z karty i zapytaj o co im chodzi. Jeśli dokonywałeś wcześniej wpłaty inną metodą i została na koncie część pieniędzy to może być większy problem.
 
Do góry Bottom