>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Ile trwa wpłata pieniedzy przez poczte polska?
i jak potem wyglada wyplata na konto?
Ludzie, nie wplacajcie na poczcie jak stare babcie placace rachunki nie wiedziace ze istnieje takie cos jak
1. Przelewy24
2. Przelewy internetowe
3. Placowki bankow
4. Karty platnicze
5. MoneyBookers

gdzie kasa jest od razu! Niektorzy jednak 100 lat za murzynami...
I jak maja ci wyplacic na konto jak wplacales na poczcie? Musisz wplacic z najlepiej swojego konta.
Jak juz slysze &quot;na poczcie&quot; to mnie krew zalewa.
W bet365 oplaca sie uzywac tylko MB, bo nie dosc ze minimalna wyplata to 10 PLN, to wyplacaja w 1-2 godz po zleceniu, no i do tego mozna zlecic kilka wyplat nie czekajac na realizacje poprzeniej.
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Dziś załozyłem konto u tego buka i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu widzę, że nie mają opcji wpłacania przez Przelewy24 :/ Co wobec tego polecacie? Dotychczas zawsze wplacałem przez P24 dlatego nie mam doświadczenia w innych metodach wpłaty. Mam konto w mBanku i zależy mi, żeby kasa była u buka jeszcze dziś.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Powinienes wiedziec ze bet365 operuje glownie MoneyBookers. Wyplacaja w 1-2 godziny. Na konta nie wyplacaja. I tak samo najlepiej wplacac.
 
A 2

arti1985

Użytkownik
czy słyszał ktoś ostatnio o problemach z wypłatami z 365bet? czekam już dość długo (5 dni) na wypłate na MB, zawsze trwało to nie więcej niż 3 godziny
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
W mbanku spokojnie możesz za darmo wpłacać za pomocą karty Visa, od której Bet365 nie pobiera żadnej opłaty a minimalna kwota wpłaty to 25 PLN, natomiast wypłaty 50 PLN.
Wpłata jest natychmiastowa, wyplata 2-3 dni robocze (ja jak zlecę przed północą na kartę to następnego dnia o 19:30 kasa jest na koncie - w piątek zazwyczaj nie dochodzą tak samo w weekendy wówczas w poniedziałek kasa jest na koncie ).
Nie miałem ostatnio żadnych problemów z wypłatami na Moneybookers ( w tym tygodniu 3 doszły w przedziale czasowym 20 minut - 6 godzin ).
 
m@jkel 0

m@jkel

Użytkownik
Witam
Zastanawiam się czy założyć konto w bet365, ponieważ słyszałem że nie wypłacają pieniędzy ... :/
to prawda ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam
Zastanawiam się czy założyć konto w bet365, ponieważ słyszałem że nie wypłacają pieniędzy ... :/
to prawda ?
Mi wypłacają... gram u nich od 4 lat i jakoś nigdy problemów nie miałem. Poza tym nie kojarzę żeby na forum ktoś kiedyś pisał o problemach z wypłatami od bet365
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ale to że zwykłym przelewem można wpłacać od 500zł, to jednak dziwne jest, u innych buków przelewem można nawet 10zł wpłacić...
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Mam pytanie. Jeżeli zaznaczyłem że chce wpłacić kasę poprzez kartę debetową/kredytowa to ta zwykła karta do bankomatu która jest na rachunku oszczędnościowym pod to nie podchodzi? Wtedy pewnie muszę zaznaczyć przelew jeżeli chce wpłacić kasę, zgadza się?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam pytanie. Jeżeli zaznaczyłem że chce wpłacić kasę poprzez kartę debetową/kredytowa to ta zwykła karta do bankomatu która jest na rachunku oszczędnościowym pod to nie podchodzi? Wtedy pewnie muszę zaznaczyć przelew jeżeli chce wpłacić kasę, zgadza się?
Nie. To nie jest karta debetowa/kredytowa.
Musisz dokonać przelewu.
Tyle, że przelew do bet365 można zrobić tylko za pośrednictwem Moneybookers (mówimy o szybkim przelewie i w miarę niedużych kwotach)
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Nie. To nie jest karta debetowa/kredytowa.
Musisz dokonać przelewu.

Tyle, że przelew do bet365 można zrobić tylko za pośrednictwem Moneybookers (mówimy o szybkim przelewie i w miarę niedużych kwotach)
A zwykłego przelewu nie można zrobić?
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Pani która do mnie dzwoniła mówiła, że kasa będzie do 3 dni roboczych. Trochę długo. Fajnie gdyby w piątek była już kasa na koncie.
 
P 0

prezydent

Użytkownik
Ile trwa wpłata pieniędzy na konto w bet365? albowiem dzisiaj po północy wszedł mi kupon i jeszcze nie doczekałem się wygranych pieniędzy na moim koncie w bet365.
 
Do góry Bottom