>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

M 0

mirek111-1972

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz. Mam jeszcze parę pytań, a z uwagi że jestem początkujący proszę o wyrozumiałość. Zamierzam zająć się na poważnie wygrywaniem grając płaską stawką typami wyselekcjonowanej grupy typerów. Mają oni dlugofalowy zysk od 2007r na poziomie yield 7-11%. Oto pytania:
1. Jakiego jednego buka wybrać na początek? Chodzi mi głównie o bogatą ofertę i wysokie kursy jak również bezproblemowe wpłaty?wypłaty? (czytałem charakterystykę i opinię wielu i głowa mnie boli ???? )
2.Jak traktować te wszystki bonusy i promocje? Czy grać za nie, bo wiem że trzebe kilkakrotnie obrócić bonusem aby go wypłacić. Czy jest on na wspólnym koncie z depozytem?
3. Czy wpłacając depozyt np 2000zł mogę go z powrotem wypłacić bez żadnego obrotu?
4. Czy mając konta u kilku buków należy grać dane zdarzenie u wszystkich czy u jednego z najwyższym kursem?

Z góry dziękuje za odpowiedz.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi... może expekt? bet365? (kursy, oferta całkiem całkiem a i bonus dają) Najlepiej grać tam gdzie w danym momencie jest najlepszy kurs.
2. Zależy jaki buk. Ale nie można wypłacić kasy bez obrotu. Zawsze to jednak dodatkowa kasa.
3. Nie można tak co do zasady. Chociaż niektóre buki zezwalają wypłatę bez obrotu- np. expekt ale obciążają Ciebie 3% prowizji od wypłaty (czyli 2000-&gt; 3%= 60 zł).
4. Już w pkt.1 napisałem. Najlepiej jest chyba wygrywać jak najwięcej. Chociaż zawsze mogą się pojawić limity i inne problemy nie pozwalające zagrać tam gdzie chcemy i za ile chcemy...
 
M 0

mirek111-1972

Użytkownik
Dzięki za porady. Mam jeszcze pytanie, co sądzisz o Bet-et-home? Mają bardzo czytelną stronę (moje odczucie jako początkującego), tylko kursy bardzo niskie, ale podobno nie nakładają limitów. Jak u nich z wypłatami?
Jeszcze wrócę do sprawy wpłat i wypłat przez MB. Jeśli mam konto w PKO SA i wpłacam na buka, załóżmy że Bet365 przez MB który jest pośrednikiem, a póżnij wypłacam wygraną też przez MB na swoje konto PKO SA to nic nie trace? Nie biorą żadnej prowizji za pośrednictwo?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
O Bet-at-home poczytaj tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f38/
Chcesz grać typy wyselekcjonowanych typerów to żeby to miało sens musisz grać tam gdzie jest najlepszy kurs... a nie gdzie popadnie czy w jednym buku bo z takim podejściem to może być problem z zyskami.
O Moneybookers przeczytasz tutaj
http://forum.bukmacherskie.com/f197/moneybookers-informacje-4132.html
Na prawie wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na forum. Trzeba tylko rozejrzeć się po działach i poczytać konkretne tematy.
 
B 2

batik

Użytkownik
witam nie wiem gdzie to napisać piszę tutaj
rano wypłaciłem kase z bet365 na mb i kasa juz jest
teraz chce z mb na ing i jak w mb wpisuje dane do nowego banku w zakladce NRB(numer rozliczeniowy banku)
czyli tam mam wpisać numer konta? tylko problem w tym że mogę tam maksymalnie umieścić 8 cyfr! a konto ma 26! o co chodzi?? proszę o szybką pomoc!
 
N 3

navson

Użytkownik
najpierw podaj pierwsze 8 cyfr z rachunku bankowego, zeby zlokalizowali bank. A dokladnie cyfry od 3-10 (bo pierwze dwie cyfry to kontrolne). potem pojawi sie pole na pełne 26 cyfr
 
xaryth 0

xaryth

Użytkownik
Witam
W ofercie bet365 nie spotkałem możliwości wpłaty/wypłaty pieniędzy przez przelewy24, czy tak jest? czy może coś przeoczyłem?
byłbym wdzięczny za odpowiedź

edit: Szukałem ale niestety nie znalazłem, dziękuję za odpowiedź
 
G 0

guantamo

Użytkownik
Niestety, w Bet365 nie ma opcji przelewy24.
Wystarczyło użyć opcji szukaj i byś znał odpowiedź na pytanie...
Witam,

jest taka opcja. Jednak z użyciem konta MoneyBookers. Czyli wszystko wydłuża się o parę minut (łącznie z założeniem konta na MB)

Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
wyplata 30.000 PLN
tydzien temu wyplacilem 30.000 PLN, support nie jest specjalnie inteligentny dlatego polecam pisac do angielskiego supportu, tam przynajmiej traktuja serio Polakow, musze wspomniec o opcji MAX stawka ktora pozwala od razu sprawdzic maksymalna kwote do postawienia, to jest z pewnoscia dobra opcja, samo funkcjonowanie portalu zaliczam do udanych, pozdrawiam!
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Harisek wszędzie po kilkadziesiąt tysięcy wygrywa u różnych buków.
Wrodzony talent? Ile masz już samochodów? Willa też się znajdzie?
 
W 0

wojsed

Użytkownik
Witam, mam konto w mBanku oraz do tego konta posiadam kartę Visa Electron, jaki będzie najprostszy sposób wpłaty i wypłaty kasy na konto (nie musi być najszybszy), jako kartę Visa Electron można? Wtedy kasa mi zejdzie/wpłynie z konta w mBanku?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Witam, mam konto w mBanku oraz do tego konta posiadam kartę Visa Electron, jaki będzie najprostszy sposób wpłaty i wypłaty kasy na konto (nie musi być najszybszy), jako kartę Visa Electron można? Wtedy kasa mi zejdzie/wpłynie z konta w mBanku?
Będzie dokładnie tak jak piszesz..kasa będzie wychodzić i ewentualnie przychodzić na konto do którego wystawiona jest karta. Wpłaty są natychmiastowe, wypłaty 2-3 dni robocze.
 
Do góry Bottom