>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

O 0

ostry91

Użytkownik
ma ktos konto w dolarach? Chce wplacic netellerem, ale na ta medote platnosci nie maja PLN, dowiadywalem sie ze mozna skorzystac z bonusa od 1 wplaty w USD i max bonus to 100 usd. Obrot normalny? 3 x 200 ?
 
X 0

xvid034

Użytkownik
Up, nie ma.

A ja mam pytanie do Was. Pytałem już na czacie i wpłacam pieniądze za pomocą Ukash bez bonusa i mogę odrazu grać bez weryfikacji. A przy wypłacie ? Jak najlepiej wypłacić pieniądze na konto w mbanku ? Ile minimalnie ? No i wtedy mam im wysłać ksero dowodu ale gdzie ? Do kogo ?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Niedawno zacząłem przygodę z bukiem więc napisze jak to wygladało w moim przypadku.
1.Wpłaciłem kartą debetową 50 zł ( kasa na koncie byla natychmiast ), dostałem bonus. Obrót jaki musiałem wykonać przed wypłata wynosił 300 zł. Wykonalem go w 2 dni weekendowe. Poinformowali mnie e-mailem ze obrót wykonany i moge już zlecić wypłatę.
2.Zanim to zrobiłem wszedłem na live czas co by zapytać czy coś jeszcze jakieś warunki musze spełnić aby zlecić wyplatę. Uprzejma pani poinformowała mnie że potrzebna jest weryfikacja konta i mozna to zrobić na 3 sposoby:
a) pszysyłają ci poczta na adres domowy list z kodem który się wklepuje w panelu uzytkownika
b)podajesz numer telefonu i dzwoni do ciebie konsultant
c) wysyłasz im na e-mail skan obu stron dowodu osobistego.
Ja skozystałem ze sposobu c i w sobotę wysłałem skan e-mailem. Po godzinie dostałem odpowiedx że konto zostało pomyslnie zweryfikowane.
3. Zleciłem wyplatę za pomocą karty debetowej o 10:00 w poniedziałek.
4. W środę przed 12 pieniązki są juz na koncie w banku.
Wszystko ładnie pięknie, pozdrawiam.
Naprawdę polecam rozmowę na czacie w razie jakiś wątpliwości mi zawsze szybko pomogli jak miałem jakies problemy / pytania.
 
A 0

asik

Użytkownik
Witam mam pytanie czy można wpłacić kasę przez pocztę i ile minimum musze wpłacić ł ??
a i jeszcze czy przy rejestracji trzeba podawac nr konto czy karty ???
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mam problem.


Wpłacałem pieniądze na b365 z MB od mojego kolegi - nie było żadnego problemu.Chciałem wypłacić pewną sumę tyle, że dziś poinformowano mnie, że @ się nie zgadzają.Więc zmieniłem na @ od kolegi.Poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu, wysłałem i rodzi się pytanie.Czy będą dalej blokować wypłatę ?

Jeżeli wpłaciłem z MB kolegi to czy jest możliwośc wypłaty na moje MB Mam problem.


Wpłacałem pieniądze na b365 z MB od mojego kolegi - nie było żadnego problemu.Chciałem wypłacić pewną sumę tyle, że dziś poinformowano mnie, że @ się nie zgadzają.Więc zmieniłem na @ od kolegi.Poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu, wysłałem i rodzi się pytanie.Czy będą dalej blokować wypłatę ?

Jeżeli wpłaciłem z MB kolegi to czy jest możliwośc wypłaty na moje MB [ nie mam,ale jeżeli będzie taka możliwość to założę.

Proszę o odpowiedź.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Qozi
Twoja wypłata została wstrzymana, gdyż wpłaciłeś innym adresem e-mail, a na innym chciałeś wypłacić. Bet365 w takich przypadkach blokują wypłaty. Jeżeli jednym adresem wpłaciłeś to na ten sam musisz wypłacić. Więc jeżeli teraz zleciłeś wypłatę na dobry e-mail to nie powinno być problemu.
@asik
Przy rejestracji nie trzeba tych danych podawać.
Nie opłaca się robić przelewu na poczcie bo z tego co się orientuje, oni nie mają konta bankowego w polskim banku, a min wpłata to 50 funtów.
 
X 0

xvid034

Użytkownik
Proszę kogoś ogarniętego o udzielenie mi odpowiedzi.

Wpłacałem za pomocą Ukash. Mam zamiar wypłacić pieniądze przelewem.

Czy mogę przelać to na inne konto niż dane gracza ?

A może zarejestrować się na MB ale na czym polega tam weryfikajca konta ?
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Witam mam pytanie czy można wpłacić kasę przez pocztę i ile minimum musze wpłacić ł ??
a i jeszcze czy przy rejestracji trzeba podawac nr konto czy karty ???
Nie do końca jestem pewien czy pomnijsze placówki poczty polskiej obsługują przelewy zagraniczne, baa nawet oddziały pko nie obsługują przelewów zagranicznych. W tym celu bedziesz musiał sie udać do poczty głownej lub lepiej banku. Koszt samego przelewu na rachunek zagraniczny to coś 15zl. A minimum to 500zł musiałbyś wpłacić taką formą płatności
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Mam pytanie: czy ktoś dokonywał wpłaty do bet365 z Inteligo? Jeśli tak, jak to przebiega? Można tam dokonać przelewu zagranicznego? Ile minimalnie trzeba wpłacić?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie lepiej użyć opcji szybki przelew? Kasę wpłacasz na konto PL i za dwa dni możesz obstawiać. Jedyny minus to prowizja, już nie pamiętam ile, coś około 2%. Chyba, że się coś ostatnio zmieniło. Ja wpłacałem kiedyś tym sposobem 100zł i kasa doszła.
 
Do góry Bottom