>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

lexus 0

lexus

Użytkownik
miał ktoś kiedyś taką sytuację :

&quot;...Twoja wypłata może być podzielona zgodnie ze sposobami płatności, która wybrałeś wcześniej &quot;

?
 
cala 37

cala

Użytkownik
Dobrze, ze jest takie forum..... Zamierzam wycofac od nich cala kase i przekierowac do bwin....
To bedzie twoj najwiekszy blad.Nie wiem czy cos sie zmienilo ale oprocz Jettbull-a to wlasnie BWIN robi najwiecej walkow.Zdecydowanie odradzam taki ruch
miał ktoś kiedyś taką sytuację :
&quot;...Twoja wypłata może być podzielona zgodnie ze sposobami płatności, która wybrałeś wcześniej &quot;
?
Jesli wlacales za pomoca kilku sposobow to odpowiednio mozesz podzielic wyplate.Jak zaznaczysz przy wyplacie ze kasa ma isc na konto to cala kasa zostanie na nie przelana.
 
B 0

barti

Użytkownik
Z Jettbull tez sie wycofuje.... boze nie wiem po co ja w ogole trzymalem kase u 15 bukow!!! Zostalo ich jeszcze okolo 10, a zamierzam skupic sie na 5-6 bukach.
 
E 0

el-che

Użytkownik
Proste pytanie, jeśli dokonam depozytu poprzez MB, otrzymam bonus? wiem że nie którzy bukmacherzy wyłączają depozyty poprzez MB do bonusów.
pozdrawiam
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra.. podsumujmy te wywody..
Przy pierwszej wypłacie (jestem dość świeży w bet365 wiec bede wdzieczny za pomoc) jesli dokonałem juz weryfikacji danych itd kasa pojdzie ta sama drogą która była wpłacona? Np jesli wpłacałem z Inteligo przez MoneyBookers to tez przez MB przyjdzie kasa na Inteligo?? Pytam bo po kliknieciu ikonki Wypłata pokazuje sie tylko forma wypłaty (MoneyBookers), rubryka na kwotę wypłaty do wypełnienia i rubryka na hasło. I tyle. Zadnego wpisywania czy wyboru kont bankowych.
Odpowie ktos w miare szybko? ????
 
szeryf84 0

szeryf84

Użytkownik
Witam,

otoz zdecydowalem sie otworzyc konto w &lt;b&gt;bet365&lt;/b&gt; i zdeponowac tam czesc swojej wyplaty, poniewaz jak porownalem maja jedna z najlepszych obecnie ofert promocyjnych na rynku.

Chce przelac pieniadze jak zwykle ze swojego banku PKO BP czyli iPKO przelewem zwyklym na ich konto bez zadnych posrednikow oplat etc. i tu zaczynaja sie schody...
Podaja swoj pelny adres banku, wszystko pieknie, numer Swift i IBAN, tylko ze to za cholere nie pasuje jako numer rachunku odbiorcy... podaja ze bledny NRB...
Probuje bez tego przedrostka, tak samo... jak mam zlecic do nich przelew zwykly z tego swojego banku, bo juz zglupialem?
Prosze o rade bardziej doswiadczonych kolegow w tej kwestii ;)
Btw, nie interesuja mnie zadne MB, portfele i posrednicy ktorzy pobieraja prowizje w szybkim przelewie, chce wykonac standardowy zwykly przelew do nich ze swojego banku ????
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Witam mam pytanie zleciłem wypłatę na konto w banku 23.10.2009(piątek) o godzinie 23:02 kiedy mogę się spodziewać wpływu na konto bankowe ...
 
B 39

bunik

Użytkownik
bet365 pobiera opłaty za wpłaty/wypłaty?
np. jesli wpłacamy pieniądze przez mb? ????
edit.
moja nieuwaga, jest wszystko na pierwszej stronie
inne pytanie :
Czy mozna gdzieś zobaczyc czy obróciło się już bonus? albo ile jeszcze zostalo?
 
yellow 0

yellow

Użytkownik
Hmmm wyslalem sobie kase na MB , z MB przelalem na bet365 , dzis o 13.17 , kasy nie mam do teraz mimo iz powinna przyjsc natychmiast na moj depozyt w bet365. DO tej pory kasa szla odrazu czy to na bwin czy na bet-at-home. Tymczasem mija prawie godzina a na bet jej nie ma ;/ Wszedlem na czat , pani z obslugi poinformowala mnie że nie mają sladow moich tranzakcji (to dopiero moja 1 wplata tam) Oco chodzi? Kasa z Mb zniknela , mam w wyciagu konta MB informacje o przelaniu kasu na konto bet365 , mam zapis ze zostalo to przetworzone. Jest caly opis tranzakcji :




mam czekac na maila od bet365 , czytajac rozne opinie na forach dotyczace oszustw bukmacherow , sam nie wiem czego sie spodziewac , poki co :zoltakartka: dla bet365
 
B 39

bunik

Użytkownik
Ale jeteście w gorącej wodzie kąpani. Poczekaj dwa, trzy dni, a nie po pół godzinie panikujesz.
Jesli na prawdę po tych kilku dniach napiszą, że nie ma kasy to pokaż im screena.
Mi kasa na bah szła z tydzień.
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
mam bardzo pilne pytanie
czy mogę przelac na MB pieniądze z konta mojej siostry za pomocą przelewy24 ?
konto na MB jest zarejestrowane na moje imie i nazwisko a konto w banku na moją siostre
czy mozna pieniądze tak przelac ? czy nie przyjmą ?
 
Do góry Bottom