>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
zleciłem wypłate ok.godziny 19 a o godzinie 2 w nocy kasa na moneybookers. lekkie zdziwko ze o tej godzinie zrealizowano wypłate - duzy plus ????
jedna rzecz mi sie tylko nie podoba - przy wypłacie na mb nie ma mozliwosci podania adresu e-mail na ktory ma isc wypłata.
Każdy buk wymaga aby wypłacać na mail taki z jakiego wpłacałeś. Z reguły ten mail który masz w profilu zapisany. Dlatego nic nie trzeba wprowadzać bo idzie automatycznie na ten mail jaki masz zapisany.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
tylko rzecz tym ze moj e-mail w profilu rozni sie od tego z ktorego wpłacałem. wiec jak poszła wypłata to nawet nie wiedziałem na jaki e-mail poszła ... nawet nie ma gdzie spradzic na jaki poszła wypłata
w odroznieniu np.do sportingbet gdzie jest napisane czarno na bialym na jaki e-mail idzie wypłata
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Heh, odpalili cenę, chciałem tylko jakiś grosz wrzucić żeby móc bez problemów Wimbledon stream oglądać. Trzeba będzie przelać przez MB. Dzięki.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Na pewno tyle jest? Kiedyś przy pierwszym depozycie wpłaciłem tam 100PLN poprzez &quot;Szybki Przelew Bankowy&quot; i nie było żadnego problemu.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przelew przez przelewy24 to nie jest zwykly przelew bankowy - to posrdeniak dlatego mozna mniej, a bankowy przelew normalny od poczatku ich istnienia byl 500zl ;]
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Tylko, że bet365 nie ma przelewy24. Szybki przelew to dla nich wpłata pieniędzy na ich konto w Polsce a dokładniej na konto w BOŚ.
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
Witam, mam pytanie jakie kwoty można na luzie wypłacać na mb żeby nie zablokowali konta? Pytam na przyszłość gdybym np. ugrał z 500 zł ????
Czy nie będzie problemu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam, mam pytanie jakie kwoty można na luzie wypłacać na mb żeby nie zablokowali konta? Pytam na przyszłość gdybym np. ugrał z 500 zł ????
Czy nie będzie problemu
nawet najmniejszego problemu nie będzie. Myślę że przy kwotach kilkudziesięciu tysięcy mogliby zacząć zadawać pytania, choć też raczej nikłe szanse.
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
nawet najmniejszego problemu nie będzie. Myślę że przy kwotach kilkudziesięciu tysięcy mogliby zacząć zadawać pytania, choć też raczej nikłe szanse.
Dzięki za odpowiedź:spokodfhgfh: teraz tylko trochę szczęścia pozostaje sobie życzyć
 
carmelo22 0

carmelo22

Użytkownik
Witam serdecznie!!!

Pisze poniewaz mam pewien problem...w sobote (tj 11.07) wyplacilem pierwszy raz z bet365 kwote XXX PLN na swoje konto (karta Visa Electron). DO tej pory a jest poniedzialek pieniadze nie doszly...i moje pytanie brzmi - czy one wogole dojda ???? ???
 
B 25

bobo

Użytkownik
Ostatni raz tu pieniadze wplacilem ugralem na pokerze troszke kaski i weryfikuja konto ponad tydzien... totalna paranoja o live chat nie wspomne co za baby tam pracuja!

Dla nich klient to od razu zlodziej chyba i oszust
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
carmelo22 dojdą spokojnie.Czasem trzeba poczekać,sam czekałem 2 dni robocze przy Fast Bank Transfer.
Sobota to dzień wolny,czyli w sumie poniedziałek to pierwszy dzień roboczy.
Ale pewnie już teraz masz pieniądze.
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
Witam serdecznie!!!

Pisze poniewaz mam pewien problem...w sobote (tj 11.07) wyplacilem pierwszy raz z bet365 kwote XXX PLN na swoje konto (karta Visa Electron). DO tej pory a jest poniedzialek pieniadze nie doszly...i moje pytanie brzmi - czy one wogole dojda ???? ???
dojda w poniedzialek o 20:00 lub wtorek przed 13:00 zalezy w jakim banku masz konto..
 
N 0

nkc

Użytkownik
Wpłaciłem dziś pieniądze przez MB, ale na koncie buka sie nie pojawiły, Czy to możliwe żeby szły przez kilkanaście godzin, lub że nie wykryli mojej wpłaty?
 
W 0

wiele

Użytkownik
przez MB kasa u mnie byla po 2 godzinach na koncie ????
ale chciałbym zmienić formę wypłat tzn na kartę i tu pojawia się pytanie czy muszę wpłacić kartą czy wystarczy wpłata przez MB czy muszę złożyć depozyt przez kartę?
 
Do góry Bottom