>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

bieniooo 0

bieniooo

Użytkownik
Siemka...mam pytanie! Mam konto w bzwbk, chce dokonac prezelewu na bwin, lecz tam przy przelewie wymagaja u mnie adres, miejscowosć i kod pocztowy...wie ktos moze co tam trzeba wpisac??? Z gory dziekuje!
 
R 0

ra9om1ak

Użytkownik
Jak szybko trwa przelanie wygranej kwoty na karte ? Domyslam sie, ze tak jak wplata od razu ? Czy nie &quot;ucinaja&quot; czegos na jakies dodatkowe koszty, prowizje ?

Wplaty karta jak czytalem, bez prowizji - zgadza sie ?

Dziekuje.
 
truum 0

truum

Użytkownik
Witam mam taki problem . Mam konto w PKO 11.03 zlecilem przelew w wysokosci 400zł na konto bet365 opcja Szybkie Przelewy, tam pisze ze kaska powinna dojsc w ciagu 3-4 dni . Nie ma jej do dzisiaj? Poprosili mnie o przeslanie skanu ze wogole taki przelew zlecilem i czekam . Mieliscie moze taki problem kiedys?
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Witam też mieliście tyle zabawy z rozpoczęciem gry na bet365? Zarejestrowałem się wpłaciłem kasę, a teraz muszę jeszcze weryfikować swoje dane osobowe, wysyłać im skany. Jakby tego było mało to jeszcze mam czekać na list z kodem jakimś od nich :/ Nie podoba mi się zbytnio to...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
też to przerabiałem i wszystko jest jak najbardziej ok. Wiadomo weryfikacja konta jest potrzebna i jak dostaniesz list to musisz wpisać kod weryfikujący i gra gitara.
 
corradovr6 0

corradovr6

Użytkownik
założyłem sobie konto na bet365 i chce wpłacić depozyt, 150 zł, ale jak wejde na stronę bet365 no napisane jest że minimalna kwota depozytu to 150$ lub równowartośc w innej walucie... Jak to wpłacić? Proszę o szybką odpowiedź
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
założyłem sobie konto na bet365 i chce wpłacić depozyt, 150 zł, ale jak wejde na stronę bet365 no napisane jest że minimalna kwota depozytu to 150$ lub równowartośc w innej walucie... Jak to wpłacić? Proszę o szybką odpowiedź
Zależy jaką metodą chcesz wpłacić... jak np. przez Moneybookers to minimalna kwota wpłaty to 10 zł... wpłać przez MB ;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Rejestrujesz ten szybki przelew na stronie bet365 zostaje Ci przydzielony odpowiedni numer, kasę wpłacasz na konto Banku Ochrony Środowiska, podając ten kod w tytule przelewu i za 2 dni masz kasę na koncie -3% prowizji. Przynajmniej kiedyś tak było, teraz pewnie dużo się nie zmieniło.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Chlopaki ile wynosi minimalna wplata do bet365 przez mbank???

W fq pisza ze 25zl, ale na czacie panienka napisala mi ze 500zl:kwasny4565:, wiec ile?
wplacal juz ktos przez mbank??
 
B 4

bongo84

Użytkownik
No właśnie ja chciałem wpłacić tam pieniądze bo z tego co czytam to fajny bukmacher sie wydaje, z dobrą ofertą i z dobrymi kursami. Ale jak doczytałem ze trzeba min wpłacić 500 zl to mnie troche zwaliło z nóg. Innej możliwości nie mam bo karty kredytowej ani debetowej nie posiadam ;/ 500 zl to gruba przesada
 
damien 0

damien

Użytkownik
witam , mam pytanie, chodzi mi o metode wplaty, czym sie rozni szybki przelew bankowy od przelewu bankowego?? bo sa tam miedzy innymi 2 takie metody depozytu, zawsze wplacalem pieniadze za pomoca normlanego przelewu gdzie podawalo sie 26cyfrowy nr rachunku i po kilku dniach pieniadze byly na koncie, w tej chwili nie ma podanego nr konta tylko jest adres, IBAN i swift?? o co to chodzi, co to wogole caly ten szybki przelew, dzieki z gory za wyjasnienie.
 
Do góry Bottom