>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

B 178

becks-59091

Użytkownik
Pograłem sobie na live kilka pozycji. Nie były to dla mnie kursy przesacowane itd.
Jeden z nich 3.75, który trafiłem.
Rozliczyli normalnie, teraz po godzinie czasu widzę jednak, że sobie zakład zmienili. Wstawili oczywiście dopisek, że to oczywisty błąd kurs jaki wystawili.
Kpina i tyle, zredukowali mi ten kurs do 1,62 ???? Litości, kolejny raz minus dla tego buka.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Nie polecam tego buka gdyż są straszne problemy z wypłatą. Przy rejestracji konta oddzwoniono do mnie i zweryfikowano konto. Po paru dniach przyszedł pocztą kod weryfikacyjny który wprowadziłem i wszystko było OK, ale do czasu. Przy zleceniu pierwszej wypłaty na kwotę ponad 1000zł nie było żadnego problemu. Nie wymagano ode mnie nawet skanu dowodu. Schody zaczęły się przy drugiej wypłacie która była tylko na kwotę 350zł. Po paru dniach gdy wypłata nie wpłynęła na konto Moneybookers, skontaktowałem się z nimi aby to wyjaśnić. Okazało się że muszę przesłać do nich skan dowodu i moje zdjęcie z bliska z dowodem osobistym w ręku. Trochę dla mnie to było dziwne, zwłaszcza że przy pierwszej wypłacie nie wymagano tego ode mnie. Na drugi dzień zgodnie z ich wymogiem przesłałem skan dowodu i zdjęcie z bliska z dowodem w ręku. Myślałem że tym razem wszystko będzie ok, ale okazało się że zdjęcie jest rzekomo niewyraźne (tymczasem było bardzo wyraźne, można było odczytać nawet małe literki po powiększeniu). Nie pozostaje mi nic innego jak ponownie wysłać do nich zdjęcie, ale po tych wszystkich problemach nie mam zamiaru już dalej u nich grać. Być może tylko ja mam problemy z wypłatą, w każdym razie kombinują jak mogą aby przeciągnąć w czasie. Mija już ponad tydzień, a ja muszę dalej z nimi walczyć i wcale się nie zdziwię jak następnym razem znowu coś wymyślą.
 
D 319

defox

Użytkownik
Wczoraj w meczu Mahut vs Clement, przed rozpoczęciem 3 seta zagrałem DW 6:3 @ 10 i 6:4 @ 51. Set ostatecznie zakończył się wynikiem 6:3, wchodzę na konto i.. zakład przegrany. Patrzę w szczegóły i nie wierzę - w historii widnieją dwa kupony: jeden na DW 6:4 po kursie 10 a drugi 6:0 po kursie 51. Widziałem w co klikam i jestem przekonany, że na live było 6:4 @ 51 i 6:3 @ 10. Nawet obserwowałem spadki kursów i nie zmieniał się stosunek gemów w secie przy kursie, tylko spadał kurs. Uderzyłem na chat i zaproponowali mi bonus 30zł, mówiąc przy tym że zakład został poprawnie zawarty. Stawka opiewała na 30zł, ale chodzi o zasadę.
Nie polecam. Przecież robienie screena przy każdym zakładzie to przesada.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jeżeli chodzie o granie tenisa na tym buku to również miałem przypadek że kurs który zagrałem został po meczu zmniejszony 3-krotnie i dostałem wiadomość tej treści:
&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XXX postawionym po kursie 1.90 na Poniżej 21.5 (Suma gemów w meczu Andy Roddick - Juan Monaco). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.30.&quot;
Takim sposobem to każdy zakład mogą zmienić jak im się podoba. Akurat takie przypadki zdarzają się notorycznie nie tylko na bet365, ale nie zmienia to faktu że bukmacherzy robią sobie co chcą.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Oto treść maila jaki dostałem dzisiaj po przesłaniu kolejnego zdjęcia z bliska z dowodem.

&quot;Prosimy o przesłanie kopii paszportu oraz dodatkowo kolejne zdjęcie Pana twarzy z dokumentem tuz obok tak, aby była całkowita pewność, że dokument należy do Pana (zarówno twarz jaki i dokument muszą być w pełni widoczne).&quot;

Skan dowodu i dwukrotnie zdjęcie z dowodem w ręku już wysłałem, teraz wymagają skan paszportu i znowu zdjęcie z tym paszportem w ręku. Po przesłaniu tych zdjęć pewnie znowu okaże się że są niewyraźne, potem zażądają kopii prawa jazdy, akt urodzenia i jeszcze zdjęcie matki. Normalnie kpina.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
I to jest w tym buku najśmieszniejsze. Chyba jako jedyny tak notorycznie prosi o zdjęcia twarzy? Zboczone to jakieś czy co? Ja nie mogę...
A co do zmiany tych kursów też najczęściej zdarzają się na b365. Widziałem wiele wątków z tym problemem na Bwinie, Betssonie i innych - lecz zdecydowanie najczęściej tutaj.
Ten buk wcale nie jest taki idealny jak się wydaje. Po prostu jeden z czołówki, ale co zdecydowanego top1 (tak jak dawno temu baw) brakuje im lat świetlnych.
 
B 0

batishimo

Użytkownik
Witam
mam ten sam problem co użytkownik slawek-80. Nie da sie gdzieś tego zgłosić? Przecież to jest chyba niezgodne z prawem. Ja gdzieś czytałem ze ktoś napisał do firmy która dała im licencje i dopiero po ich interwencji wszystko było ok. Próbował może ktoś juz tak?
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Panowie przestancie juz z tym skanami przy twarzy marudzic bo tak naprawde to lepsze niz wyslanie pieknego skanu samego dowodu w jpg. Takowy skan potem nie jest nigdzie wykorzystywany przez bukmachera ale gdyby tdoszlo gdzies do wycieku to osoba zgarniajaca te jpg miala by dowody czysciutkie.
Zdjecie dowodu &quot;przy ryju&quot; jest bezwartosciowe dla banku , operatorow telefoniii komorkowych etc etc itp.
Prawda jest taka ze narzekaja ci ktorzy pozakladali konta nie na siebie i teraz jest dylemat jak zmusic kolegę ze studiow ktory o hazardzie wie tylko tyle ze jest ruletka by zrobil zdjecie z dowodem. Ja wiem ze w akademikach popijawy sa niezle - kumpel spi cyk zdjecie dowodu . Moze upic go polozyc na łozku przystawic dowod i cyknac fotę. Wkoncu urodny to nie bedzie ale przeciez beta to nie obchodzi ????
 
bubuu 0

bubuu

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera!!!
Złodzieje, marne kursy, oferta średnia, każdy inny lepszy a grałem już praktycznie wszędzie....

Nie polecam!!!
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Sam za nimi nie przepadam ale to co napisałeś to nieprawda.
Oferta słaba? Patrząc na najpopularniejsze sporty jedna z najlepszych w sieci. Do kursów można się przyczepić bo czasami są niskie w porównaniu do innych buków.
Wypłaty w miarę oki.
Jak Cię oszukali, że takie ostre od razu zarzuty?
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Nie mam już sił na tego buka. Po otrzymaniu e-maila z prośbą o przesłanie kolejnych dokumentów skontaktowałem się z nimi poprzez czat, czy może to być inny dokument tożsamości jak paszport (ciężko jest zrobić bardzo wyraźne zdjęcie z bliska z bladą kartką paieru z paszportu). Otrzymałem odpowiedź że może być to skan prawo jazdy. Po przesłaniu tego skanu otrzymałem odpowiedź że muszę przesłać jeszcze zdjęcie z bliska z tym prawem jazdy. We wcześniejszej rozmowie na czacie dostałem zapewnienie że tylko skan wystarczy, ale mniejsza z tym. Zgodnie z ich życzeniem wysłałem ponownie zdjęcie z bliska z prawem jazdy w ręku. Myślałem że na tym się już skończy, a tymczasem dzisiaj dostałem znowu e-mail że mam przesłać skan paszport... I tak w kółko. W e-mailu jest mowa tylko o samym skanie, ale pewnie jak to wyśle to dostanę odpowiedz że musi być jeszcze zdjęcie z bliska, potem że jest niewyraźne i.... szlak mnie normalnie trafi. Gram na różnych bukach parę lat ale pierwszy raz spotykam się z takim dziadostwem. I to ma czołowy bukmacher na rynku? Kpina. Więc jeżeli będziecie na sporym plusie to spodziewajcie się takich problemów jak u mnie. Nie polecam bet365!!!
 
bubuu 0

bubuu

Użytkownik
Zabrali mi mój depozyt bo nie spełniłem warunków obrotu.
&quot;Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.&quot;
Fakt że przegrałem ten ich bonus, ale 200 stówki depozytowe zostawiłem, loguje się dziś a tu pieniędzy nie ma. Nie było na bonusowym to podpie***lili z głownego ;D
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Hmm, nie wiem jak to oni tam mają w takiej sytuacji ale jeśli tylko konto bonusowe to dziwne.
Pisz do nich, jeśli polski czat nie pomoże udaj się na angielski. Tam przewaznie bardziej kompetentne osoby pracują.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Wcześniej już mu to radziłem ;)
Nasz support w kółko to samo nawija to samo nic konkretnego nie robiąc ani nie pomagając w tak drażliwych kwestiach.
Angielski znacznie lepiej działa.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lub lepiej wchodzić jak się nie mylę od +22. Wtedy podobno zmiana na facetów i jakoś idzie się dowiedzieć/załatwić ;)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Dzisiaj po prawie 2 tygodniach od zlecenia wypłaty pieniądze znalazły się wkońcu na koncie Moneybookers. Od czwartku kiedy wysłałem do nich ostatni dokument tożsamości cały czas było brak potwierdzenia z ich strony, ciągle otrzymywałem informację że dział weryfikacji nie udzielił jeszcze odpowiedzi (rzekomo mają 24h na odpowiedź). Może mój przypadek jest jednostkowy ale na drugi raz dwa razy zastanowię się zanim wpłacę tam pieniądze. 2 tygodnie czekania, 5-krotne wysyłanie różnych dokumentów tożsamości i zdjęć to nie na moje nerwy. Być może kiedyś skorzystam z ich oferty jeżeli znajdę atrakcyjne kursy na jakieś zdarzenie, ale wydają mi się mało wiarygodni.
 
Do góry Bottom