>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

death89 84

death89

Użytkownik
ktoś jest dość sporo ogarnięty w bet365?
mam(tzn. będę zapewne mieć) problem. jakis czas temu założyłem sobie konto na Eurotip. zapewne wiecie co to jest, więc nie będę tłmaczyć. aby tam mieć konto trzeba założyć też właśnie na bet365 i to zrobiłem. z 2 lata później, może z miesiąc temu załozyłem sobie całkowicie nieświadomie kolejne konto na bet365. na tamtym nic nie robiłem, zero wpłat, nawet logowań. na tym ostatnim trochę ugrałem sianka i zapewne będę chciał je wypłacić w najbliższym czasie. dane na obu kontach te same, przez 2lata nie zmieniłem ani adresu zamieszkania, ani nazwiska, nic dosłownie.
nie ma czegoś takiego, że kasują konto za brak aktywności na nim? na razie nie zablokowali mi konta, ale podejrzewam, że przy wypłacie i wcześniejszej weryfikacji mogą to wyczaić..
edit: fragment regulaminu:
&quot;Klienci mogą otworzyć tylko jedno konto. W przypadku, kiedy rozpoznamy dowolnego klienta z więcej niż jednym kontem, zastrzegamy prawo do traktowania takich kont jak jedno połączone.&quot;
co to znaczy połączone? w sumie przy weryfikacji listowej przysłali mi dwa takie same listy (tego samego dnia), co niby wskazuje na połaczenie tych kont, ale na obu był nick z tego nowego konta.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A to jest w ogole mozliwe zeby miec 2 konta na te same dane? Myslalem ze jak wpisuje sie te same dane to wyswietla sie jakas informacja ze juz takie dane istnieja czy cos w tym stylu...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
dla jaj bym chyba nie wymyslał sobie problemu, nie?
Wytłumacz mi,jak można NIEŚWIADOMIE założyć sobie konto?Jak dla mnie proces rejestracji jest na tyle złożony,że podczas wpisywania danych nawet człowiek mało rozgarnięty zorientowałby się,że rejestruje się u danego bukmachera...
 
death89 84

death89

Użytkownik
po prostu zapomniałem, że założyłem ok.2 lata temu(nawet dobrze nie pamiętam kiedy) skoro tam nie wchodziłem, ani na mejla nie dostawałem nawet żadnego newslettera. nie wiem, może byłem nachlany. tyle, że nie chce robić dochodzenia czemu tak się stało, a jedynie dowiedzieć, czy ktoś miał podobny problem i ewentualnie jak go rozwiązać?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Najprościej chyba będzie zapytać supportu, tudzież porozmawiać na live czacie. Skoro tamte konto w ogóle nie było używane, żadnych wpłat, logowań to może nie będą stwarzać większych problemów i je usuną. Swoją drogą też dziwne, że udało się założyć konto na takie same dane, ale to już inna sprawa. Gadaj z supportem, innego wyjścia chyba nie ma.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Nie znam żadnego bukmachera u którego łatwiej by było wygrać pieniądze na live ale te ich wałki to jest po prostu tragedia.
Zaglądasz na swoje konto a tam zakład rozliczony po innym kursie niż grałeś.Wyrabiasz bonus 200zł i ugrywasz i robisz już cały obrót a na koncie widoczny bonus ponad 500zł i na chacie ci mówią graj dalej bo nie powiedzą ci ile ci zostało do wyrobienia bonusu-po prostu żal
 
T 1

tigerius

Użytkownik
lanski jeśli chodzi o bonusy, to często musisz obstawiać kursy powyżej np.1,4+, więc jeżeli obstawisz spotkanie z kursem 1,3 to oni nie wliczają to do obrotu. Na live zarobiłem kupe kasy na tenisie. Ogólnie ten bukmacher ma najlepszą ofertę live wg mnie.
 
S 0

siner

Użytkownik
Nie chcę zakładać nowego tematu, żeby nie zaśmiecać forum. Może pytanie dość banalne, ale za cholerę nie mogę znaleźć rozwiązania ani na forum ani w necie.
Czy w bet365 jest to możliwe:
Przeglądam ofertę i wybieram załóżmy 5 zdarzeń. Po prawej stronie wyskakuje mi kupon z możliwościami różnych kombinacji. Problem polega jednak na tym, że w każdym przypadku dotyczy wszystkich 5 typów (single, duble, triple itd). Czy jest możliwe (jak np w betclicu), podzielenie typów na dwa kupony (np 2+3)? Drugie pytanie czy w bet365 wybierając zakład akumulowany mogę sprawdzić możliwą wygraną przed postawieniem zakładu czy muszę sobie ją sam wyliczyć?
Z góry dzięki za pomoc
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Musisz sam wyliczyć ???? - banda amatorów
co do tych 5 zdarzeń, nie lepiej pierw wybrać dwa, puścić i potem te trzy i puścić? bo niezbyt rozumiem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ee to tak się nie da, jak w każdym buku robisz pierw pierwszy, potem drugi, trzeci i tak dalej ;) a typy musisz mieć w pamięci, bądź gdzieś zapisane wcześniej
 
S 0

siner

Użytkownik
No nic trudno się mówi ????
Jednak mam nadzieję, że bet365 kiedyś to usprawnienie do swojej oferty wprowadzi, bo to niewielki wysiłek a ułatwienie dla niektórych znaczne ????
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Witam,
zweryfikowałem konto za pomocą scanu dowodu, czy przy zleceniu wypłaty na moneybookers bedą żądać jeszcze jakis dokumentów? Jak to u Was wyglądało?
 
Do góry Bottom