>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

unique- 32

unique-

Użytkownik
chodzi o to ze nie bedziesz dostawal bonusu lojalnosciowego.
Właśnie chodzi o to, że nie tylko lojalka mnie nie obowiązuje. Jakiś czas temu bonus przez komórkę również mnie nie dotyczył także mogę zapomnieć o czymkolwiek...
 
P 0

pele15

Użytkownik
Ja się właśnie zastanawiam żeby przejść do tego buka.
Ponoć fajny.
Ale kolega mówił, że ma problemy z kasą, ponieważ mu nie wysyłają za szybko.
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
Ja się właśnie zastanawiam żeby przejść do tego buka.
Ponoć fajny.
Ale kolega mówił, że ma problemy z kasą, ponieważ mu nie wysyłają za szybko.
to zalezy gdzie kolega wyplaca ;)
na Mb ja mam do 10 h nawet o 3 wnocy wpadaja wyplaty ;]
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Ja się właśnie zastanawiam żeby przejść do tego buka.
Ponoć fajny.
Ale kolega mówił, że ma problemy z kasą, ponieważ mu nie wysyłają za szybko.
na MB u mnie trwa max 3h - jak kolega wyżej napisał nawet o 3 w nocy dochodzą
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ogólnie rzecz ujmując - tak.
Bet365 posiada spory próg minimalnej wypłaty na konto... no i trwa to znacznie dłużej.
Czołowy bukmacher ale nastawiony na klientów posiadających konto Moneybookers (swoją drogą bardzo polecam)
 
G 0

giovinco20

Użytkownik
Ja mam pytanie. Czy mogę założyć konto na bet365 jeśli nie posiadam własnej karty kredytowej, tylko będę korzystać z czyjejś? Chodzi o to, że moje nazwisko nie będzie takie samo jak nazwisko właściciela karty kredytowej, z której chcę wpłacać i wypłacać pieniądze. Proszę o odpowiedź.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Ja mam pytanie. Czy mogę założyć konto na bet365 jeśli nie posiadam własnej karty kredytowej, tylko będę korzystać z czyjejś? Chodzi o to, że moje nazwisko nie będzie takie samo jak nazwisko właściciela karty kredytowej, z której chcę wpłacać i wypłacać pieniądze. Proszę o odpowiedź.
Nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze bedziesz mial problemy. Moj znajomy zalozyl konto i wpalcił kase z konta bankowego swojej siostry to pozniej mu konto zablokowali na kilka dni, dzwonili do niego i niej w celu wyjasnienia. Stąd moj wniosek ze raczej mozesz mic problemy. Ale najlepiej zapytać na livechat, tam Ci odpwiedza na wszystkie pytania i wątoliwości.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ja mam pytanie. Czy mogę założyć konto na bet365 jeśli nie posiadam własnej karty kredytowej, tylko będę korzystać z czyjejś? Chodzi o to, że moje nazwisko nie będzie takie samo jak nazwisko właściciela karty kredytowej, z której chcę wpłacać i wypłacać pieniądze. Proszę o odpowiedź.
Prosisz się sam o problemy, u żadnego buka nie wolno używać czyjejś karty,pal sześć jak przegrasz gorzej jak wygrasz ,to dasz im super argument do zamknięcia konta
 
T 0

tomal111

Użytkownik
Dochodzi do momentu że jest czarno...i dalej nic się nie dzieje. Do tej pory nie miałem takich problemów. Dziś próbowałem w trzech przeglądarkach i wszędzie jest to samo
 
Do góry Bottom