>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Lepiej uważać jak się gra na Live, jeśli stawia się zakład i w czasie kiedy zakład się przetwarza, kurs spadnie, to zakład się nie wnosi, ale jeśli kurs pójdzie w górę to zakład jest zaakceptowany po niższym kursie.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie wiem kto i czy tutaj, ktoś podawał historie o limitowaniu i zamykaniu kont graczom na &quot;letkim plusie&quot; - podeśle ktoś mi privem to anglojęzyczne forum? Ban za banem za wygrywanie...
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Ile może iść list z kodem weryfikacyjnym.?? Na czacie powiedzieli ze max 7 dni, a czy komuś zdażyło się ze szedl on dluzej.?
Pozdrawiam
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Ile może iść list z kodem weryfikacyjnym.?? Na czacie powiedzieli ze max 7 dni, a czy komuś zdażyło się ze szedl on dluzej.?
Pozdrawiam
Kod przyszedł dzisiaj czyli na 4 dzień roboczy od założenia konta ;)
 
travism 190

travism

Forum VIP
Kolejny wielki plus dla Bet365 ???? po dłuższej nieobecności otrzymałem od nich 100% bonus do 200zł ???? wielki Plus dla nich za to promo ????
 
reser 2

reser

Użytkownik
Jaka to była nieobecność? Bo ja nie grałem u nich pół roku i nic nie dostałem, a nie powiem nawet prowadziłem negocjacje z nimi na ten temat, ale nic mi się nie udało uzyskać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
B365 przecież nie da się szantażować.
Wymuszanie bonusów to nie jest sposób na ich uzyskanie...
Owszem - promocje się tam zdarzają ale żeby się na nie załapać wcale nie trzeba mieć długiej przerwy od gry. Wystarczy być &quot;odpowiednio dobrym klientem&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 178

becks-59091

Użytkownik
Osobiście sporo czasu u nich nie gram bo kilku problemach ale pewnie gdybym dostal bonusa jak kolega wyżej to bym się zastanowil czy z tej oferty nie skorzystać ????
 
kurdzio 0

kurdzio

Użytkownik
Bardzo dobrze, że zmienili w końcu wygląd strony głównej na taki jaki był w użyciu na zakładach LIVE - zrobiło się czytelniej i przejrzyściej.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
No nie wiem czy tak czytelniej...
Troszkę przesadzili z tym ogromem zdarzeń, które są obecnie na głównej stronie.
Wszystko się zlewa w calość, z czasem może się przyzwyczaję ????
 
K 5

ksa

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem czytelnosc na bet365 sie pogorszyla po tej modernizacji strony ... Bardziej odpowiadala mi starsza wersja , ale co na to poradzic nic nie wskóramy
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
nie mamy wyjścia:razz:
tez was teraz za każdym razem wylogowuje? i do tego cały czas mam kursy ułamkowe na niezalogowanym:?
Kursów ułamkowych nie mam ale wylogowywanie jest bardzo irytujące.
Parę minut pooglądasz transmisję bez aktywności i już logout :/
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
to prawda, wylogowuje co jakieś 1.5 godziny może dwie godziny
i chyba nie pomaga odświeżenie strony
ale to dobrze, zabezpieczenia muszą być
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Psia mać... Limity zrozumiem ale to?!
Po sprawdzeniu Twojego konta, z przykrością informujemy, że nie kwalifikujesz się dłużej do ofert i promocji sportowych, z wyjątkiem regularnych ofert, które są dostępne dla wszystkich naszych klientów: Channel 4/1, Wybrany wyścig, Sky Dogs 2/1, Najlepsze kursy gwarantowane, Specjalna oferta wyścigów, Nie ma bramek? Zwrot, 100% Bonus Piłkarski i 50% Bonus Parlay.
Oferte mają mega dobrą, już nie wspomnę o grze LIVE ale taki ban?
 
Do góry Bottom