>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

L 0

lopan2008

Użytkownik
Witam,
mam pewien problem otóż od dłuższego czasu nie grałem przez BaH&#39;a. Nie pamiętam swojego numeru ani hasła, jest możliwość ich odzyskania? Nie jestem pełnoletni ale z danymi nie mam problemu ponieważ konto założone jest na moją mamę. Jeśli nie dam rady ich odzyskać to mogę założyć drugie konto na tę samą osobę? Proszę o odpowiedzi
Pozdrawiam
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Witam, mam 16 lat i pieniądze wpłacałem z własnego konta.
Na bah podałem swoje prawdziwe dane, prócz daty urodzenia ;)
Czy jak będę chciał wypłacić to poproszą mnie o skan dowodu ?
jeśli nie będziesz korzystał z bonusu 100% od pierwszej wpłaty to nie będą chcieli skanu.
 
S 3

shimek

Użytkownik
Znalazłem kolesia na allegro, który sprzedaje bony o wartosci 10 euro/45 zl do bah za 24.99. I teraz rodzi się pytanie czy to nie żaden wałek i jak mu się to opłaca?
 
S 3

shimek

Użytkownik
Jak długo szła wam kasa jak wpłacaliście na poczcie? Ja wpłaciłem w piątek i jeszcze nie mam. Myślicie, że będą miał ją już na jutro żeby coś z lm postawić?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jak ja wysyłałem w piątek to kasę miałem na koncie dopiero w środę, więc może być ciężko, ale to było jakieś 3 miesiące temu, może teraz coś przyspieszyli. :razz:
 
G 0

gerbilator

Użytkownik
Jak dlugo sie czeka na wyplate pieniedzy z BAhu? Czy wystarczy poprostu jak napisalem w polu bankowym KB? lub mBank?
 
Do góry Bottom