>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
sorry, ze jestem takim laikiem, ale w nr rachunku zleceniodawcy nie mam nic wpisywac nie? Mozna poprostu dac pieniazki na poczcie i wtedy tej rubryki nie wypelniam tak?

W nazwa zleceniodawcy mam wpisac swoje imie nazwisko i adres?

Bardzo dziekuje za wszytskie odpowiedzi, wybaczcie to laictwo, wplacam po raz pierwszy do buka internetowego kase.
 
G 0

gritss

Użytkownik
Witam, wczoraj zalozylem konto w BAH na moja mame, a dzisiaj przy przelewie bankowym (gotowka) na kwitku podalem swoje dane. Czy przelew dojdzie bez problemu na konto? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam ????
EDIT: Dodam tylko, że adres jest taki sam, tylko swoje imię podałem przy przelewie a nie mamy ???? Reg.
 
G 0

gritss

Użytkownik
Witam ponownie ???? a czy trzeba robic jakies screeny zawartych kuponow jak sie wygra? Czy po wygranym zakladzie automatycznie dodadza mi kase na konto? I czy w przypadku checi wyplaty kasy z konta gracza na konto bankowe trzeba im wyslac jakies screeny kuponow? :&gt; Reg.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jeżeli chodzi o kupony to nie trzeba wysyłać żadnych screenów w żadnym wypadku.
Oni sami to rozliczają i jeżeli Ci kupon &quot;wejdzie&quot; to kwota wygrana zostanie dodana do ogólnego konta. Podczas wypłaty również nie trzeba nic udowadaniać screenami.
 
D 0

djuric

Użytkownik
Witajcie. Wpłaciłem po raz pierwszy pieniądze wczoraj koło 14, czy jest szansa żeby pojawiły się na koncie gracza już jutro? Robiłem przelew z mBanku.
 
S 0

szymoncz

Użytkownik
Cześć :) Chciałem dzis doładować swoje konto poprzez kartę UKash, jednak po podaniu wszystkich danych wyskakuje komunikat : Brak autoryzacji wpłaty!
Co mam zrobić?
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Sprawdź wszystko czy zrobiłes zgodnie z instrukcją,jesli jdnak problem sie pojawi zgłos sie na livechat...jesli będzie to z pwnościa pomoże.Co jak co,ale ich livechat mi sie podoba ;)
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
mam problem, wczoraj zleciałem wypłatę kasy z B-a-h do mBanku , była to druga wypłata w całej mojej karierze, za pierwszym razem zleciłem wypłatę, to kasa była na bah_u do końca dnia, na drugi dzień kasa znikła i oczywiście pojawiłą się na koncie bankowym i było ok.
A wczoraj zrobiłem wypłatę, dziś wchodzę,a tu kasy nie ma na bah_u, ani w mBanku !
To normalne ? czy już mi ta kasa przepadła ?
 
Y 0

yayo84

Użytkownik
witam
mam takie pytanko . mam konto na BAH na imie i nazwisko mojego brata a pieniądze chce przelać na swoje konto . W linice odbiorca jest imie i nazwisko mojego brata . Czy kasa dojdzie na moje konto czy odfrunie gdzies niewaidomo gdzie ???? ????
 
H 0

hunters92

Użytkownik
Witam
mam problem próbuje wypłacić pieniądze z bet-at-home i wyskakuje mi coś takiego:
&quot;Wypłata nie jest obecnie możliwa:

Wymagany w ramach akcji bonusowej obrót nie został jeszcze dokonany.

Prosimy o wyrozumiałość!&quot;
Proszę o pomoc co mam zrobić bo pieniądze są mi bardzo potrzebne
ps. ja żadnego bonusu nie dostałem
 
porky 104

porky

Użytkownik
Musiałeś dostać.
Pewnie był to bonus powitalny i nie obróciłeś go...
&quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot;
 
H 0

hunters92

Użytkownik
ja teraz jak wpłaciłem kase to niedostałem a to był 1 przelew wcześniej dostawałem tylko jakieś bonusy
ja wpłaciłem na konto 20zł. czyli ile razy musze obrucic tymi pieniędzmi?
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
chce zlecic wypłate, jestem nie pełnoletni i nie mam konta w banku, chce przelac na konto ojca ale w BAH`u mam konto na siebie...dojdzie kasa na konto ?
 
Do góry Bottom