>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

L 0

lopan2008

Użytkownik
Witam,
mam pewien problem otóż od dłuższego czasu nie grałem przez BaH&#39;a. Nie pamiętam swojego numeru ani hasła, jest możliwość ich odzyskania? Nie jestem pełnoletni ale z danymi nie mam problemu ponieważ konto założone jest na moją mamę. Jeśli nie dam rady ich odzyskać to mogę założyć drugie konto na tę samą osobę? Proszę o odpowiedzi
Pozdrawiam
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Witam, mam 16 lat i pieniądze wpłacałem z własnego konta.
Na bah podałem swoje prawdziwe dane, prócz daty urodzenia ;)
Czy jak będę chciał wypłacić to poproszą mnie o skan dowodu ?
jeśli nie będziesz korzystał z bonusu 100% od pierwszej wpłaty to nie będą chcieli skanu.
 
S 3

shimek

Użytkownik
Znalazłem kolesia na allegro, który sprzedaje bony o wartosci 10 euro/45 zl do bah za 24.99. I teraz rodzi się pytanie czy to nie żaden wałek i jak mu się to opłaca?
 
S 3

shimek

Użytkownik
Jak długo szła wam kasa jak wpłacaliście na poczcie? Ja wpłaciłem w piątek i jeszcze nie mam. Myślicie, że będą miał ją już na jutro żeby coś z lm postawić?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jak ja wysyłałem w piątek to kasę miałem na koncie dopiero w środę, więc może być ciężko, ale to było jakieś 3 miesiące temu, może teraz coś przyspieszyli. :razz:
 
G 0

gerbilator

Użytkownik
Jak dlugo sie czeka na wyplate pieniedzy z BAhu? Czy wystarczy poprostu jak napisalem w polu bankowym KB? lub mBank?
 
Do góry Bottom