>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 11

support75

Użytkownik
Ja zawsze dostaje pieniadze na nastepny dzien, a wyplate realizuja gora 15 minut po jej zleceniu
no jednak nie jest tak rozowo. Napisalem do nich mail kiedy zaakceptowana zostanie wyplata oraz ze wysylalem skan dowodu i nie korzystalem z bonusu. Dostalem taka odpowiedz

Witaj!

Po zleceniu przelewu pieniądze nie znikają automatycznie z &quot;konta gracza&quot;.

Trwa to do 24 godzin. Przelew trwa z reguły od 5 do 8 dni roboczych.

Życząc wysokich wygranych serdecznie pozdrawiamy!
Twój bet-at-home.com Team

bet-at-home.com - ŻYCIE TO GRA!
. . . . . . . . .
Service PL
bet-at-home.com Ltd.
E-Mail: [email protected]
http://www.bet-at-home.com


ŻYCIE TO GRA!
8 dni przelew krajowy ? smieszni sa.
pewnie nie pasuje im ze ugralem troche z bonu.
 
S 11

support75

Użytkownik
Te 5-8 dni to teoria. Mowie ci ze dostaniesz pieniadze gora po 2 dniach a znikna z konta gora po poi godzinie :spokodfhgfh:
taaa jasne. Zlecilem wyplate w piatek kolo 20-stej. Napisalem maila dostalem odpowiedz ze zniknie do 24h, ale jakos tego nie zauwazylem. Dokladnie tydzien mecze sie o swoja wyplate. Zalosne.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Takie pytanie, jesli mam konto w MB na osobe XY, a konto w bah na ZY to nie bedzie problemow? ????
jesli problemem dla ciebie jest weryfikacja danych, czyli wyslanie dowodu to tak ???? prosza o dowod nawet jak jest to samo nazwisko, adres a tylko inne imie
 
S 11

support75

Użytkownik
Dzisiaj przyszedl przelew od bet-at-home.
Podsumowujac. Zlecilem pierwsza wyplate 13.04. Ciagle im cos nie pasowalo, a to słaba jakos zdjecia, a to ze nie obrocilem bonusem ktorego nie mialem. W koncu 21.04. pieniadze znikly z konta gracza i dzisiaj sa na koncie w banku. Ogolnie nie polecam!
 
K 0

kaj

Użytkownik
a
Ja się nie dziwię, że support75 ma jakieś problemy z wypłatą z BAH, jeżeli kręci. Najpierw wysyła im maila, że z żadnych bonusów nie korzystał, a potem sam przyznaje, że pewnie nie chcą mu wypłacić, bo za dużo ugrał z bonu.
 
S 11

support75

Użytkownik
bon w wysokosci 10 zł, a jakis bonus to dwie rozne rzeczy.
bon zaladowalem jakies poltora miesiaca temu. Moze o czym nie wiem, ale obrot tego bonu wykonalem na 500 zł a mimo to byl za maly ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kłócić możecie się przez PW. A nie na otwartym forum. Niektórzy może nie wiedzą o chodzi. Ja akurat wiem. Ale innych Wasze kłótnie mogą mało interesować.
Przystopujcie z tym bo może się to skończyć dla was obu w inny sposób.
Pozdr.
 
boogi_7 0

boogi_7

Użytkownik
a ja mam pytanie
otóż otworzyłem konto no i mam bonus przy pierwszej wpłacie ale żeby go dostać muszę tu cytuję &quot;Ponadto: Twoja pierwsza wpłata do bet-at-home.com opłaca się podwójnie. Podaj w nawigacji &quot;Wpłata/Wypłata&quot; kod bonusu &quot;FIRST&quot;, a automatycznie otrzymasz – całkowicie za darmo - podwojoną sumę wpłaconej kwoty.&quot; no właśnie bo ja zamierzam włacić pieniądze przelewem ale nie wiem gdzie mam wpisać słowo First?
 
sauron 0

sauron

Użytkownik
Jeśli już będziesz miał pieniążki na koncie to jak masz przy kwocie na BAH&#39;u naciskasz na MOJE KONTO GRACZA. Najezdzasz na Wpłata/Wypłata i tam masz REALIZACJA BONUSU. Tam wpisujesz FIRST.
 
milosz2121 0

milosz2121

Użytkownik
Otworzyłem konto na BAH i wygrałem parę groszy i tu mam problem.
Otworzyłem konto na moje dane, bo myślałem że wypały będę mógł odbierać z mamy konta. Lecz tu się pomyliłem bo nie można na kogoś innego przelewać pieniędzy.

Czy jak bym otworzył jeszcze jedno konto na BAH ale na moją mamę to czy te pieniądze z pierwszego konta bym mógł jakoś przelać na drugie konto mamy??
Ludzie coś mówili o jakiś BONACH czy możecie to wytłumaczyć???

Z góry dzięki:spokodfhgfh:
 
sauron 0

sauron

Użytkownik
Jak Wejdziesz w KONTO GRACZA masz tam Wpłata/Wypłata a tam Kup Bon. Kupujesz bon i mozesz go zrealizować na innym koncie. Tylko z tego co wiem możesz założyć drugie konto na mame, lecz w razie pierwszej wpłaty nie dostaniesz bonusu.
 
Do góry Bottom