>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 2

salvas

Użytkownik
Czy ten sposob wystarczy aby moj przelew dotarl na moje konto bankowe?
Czy w jakis inny sposob mam sie z nimi skontaktowac?
Wszedlem z zakladke Przelane srodki nie wyplynely na moje konto bankowe po czym wyslalem im numer indefikacyjny przelwu...
Wspomne ze juz na drugi dzien skorzystalem z tej opcji i jak widac nadal nie ma skutkow
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

all4k8

Użytkownik
Jak dla mnie to powinieneś poczekać jeszcze spokojnie. Skoro zleciłeś wypłatę w piątek, zaksięgowali ją pewnie dopiero dzisiaj, więc wyczekaj cierpliwie. Wszystko powinno być okej. Pozdrawiam
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Pogubiłem się trochę czy Ty chcesz wypłacać czy wpłacać, ale odpowiem tak...
Wypłaciłem kasę pewnego wieczora, rano zeszła z salda na BAH, a po 2 dniach miałem na swoim koncie. Jestem zwolennikiem wpłacania przez Przelewy24. Wygodnie bardzo no i żadnych prowizji. kiedyś bawiłem się w te internetowe portfele, ale jakoś drażnią mnie one. Myślę, że w poniedziałek będziesz miał kasę.
Moneybookers Skrill jest do wypłat moim zdaniem lepszy w sensie szybszy do wypłat.
Zawsze jak zlecam późnym wieczorem lub w nocy wypłatę to jak wstaję rano mam na koncie.
Oczywiście gram w tych firmach,które przetestowałem pod kątem wypłat.
Aby dysponować kasa od razu trzeba mieć kartę Mastercard do swego konta MB.
Ja najczęściej nią płacę,chyba ,że wypłacam z bankomatu wiszą sumę,to wtedy prowizja od wypłaty 1,75 Euro tak nie boli.
Najważniejsze,że kasa jest.
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
A wracając do tematu to przed chwila po meczu Gil Vicente-Sporting ( wygrałem na rożnych)zleciłem pierwszy raz wypłatę z BAH na konto Moneybookers,właśnie po toby sprawdzić jak szybko wypłacą.Dodam tylko,że wpłaciłem kodem Paysafecard kupionym w salonie prasowym Inmedio.
Czyli ważna informacja jest taka,że można wypłacić na MB wpłacając depozycik Paysafecard
Oczywiście jestem ciekawy jak szybko komuś z Was wypłacili ostatnio?
Niech ktoś napisze 2 słowa ile czasu szła mu wypłata na Moneybookers.
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
nie jest źle z tym bah pod względem wypłat. Kasa już na koncie po 3 dniach ;-)
Gdzieś już pisałem o tym.Dla mnie lepszym rozwiązaniem jest Moneybookers.
Ostatnio cały czas grałem w Bet365 w soboty i co wygrywałem wypłacałem.
Ostatnie wypłaty robili mi dosłownie w nocy w 2,3 godziny.Jest to wielki plus,bo kasa np: na zakupy w niedzielę rano już czeka.
Jedyny minus,że raz na rok pobieraja za kartę 10 euro,ale jak się cały czas gra to te 4 dychy raz na rok to nie jest problem.
 
L 28

ludwik666

Użytkownik
Cześć! chciałem wypłacić kasę z bah, jednak nie mogę... dostałem ten bonus ale nie obróciłem kwotą 4x. chciałem zamknąć już konto, ale nie mogę wypłacić środków. A chcę wypłacić tylko kwotę pomniejszoną o bonus. Ktoś wie co mogę zrobić?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Cześć! chciałem wypłacić kasę z bah, jednak nie mogę... dostałem ten bonus ale nie obróciłem kwotą 4x. chciałem zamknąć już konto, ale nie mogę wypłacić środków. A chcę wypłacić tylko kwotę pomniejszoną o bonus. Ktoś wie co mogę zrobić?
musisz obracać dalej, aż będzie czterokrotny obrót. Wtedy możesz wypłacić.
 
M 0

majkelsc

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie. Ostatnio zleciłem wypłatę z baha na moneybrookers, ale poprzez moneybrookers nie mogłem przelać na konto, więc ponownie te pieniądze wpłaciłem na konto na bahu. Nie postawilem żadnego zakładu ani nic, zostawiłem sobie tylko wcześniej 20zł na małe zakłady. Jak chcę wypłacić na konto to początkowo wszystko jest okej, jest napisane, że Wypłaty w trakcie opracowania - XXX PLN, lecz po jakimś czasie ponownie się zmienia na Wypłaty w trakcie opracowania - 0 PLN. Na konto bankowe nic nie dochodzi, z konta na bahu nic odejmuje. Czy jeżeli wpłaciłem kasę i chciałem od razu ją wypłacić to muszę ją jakoś obrócić?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
z ciekawości pograłem troche na BAH i ugrałem kilka groszy, chcę to wypłacić, spełniam wymogi (weryfikacja, kwota min. do wypłaty itp.) a kasa zlecona do wypłacenia na MB raz pokazuje - XXX PLN a raz 0 PLN. To zleciłem na konto wypłatę pokazuje teraz, że wypłaty na MB i na konto wykazują razem - XXX PLN do wypłacenia :p
lekko burdel tam mają ;) ile można opracowywać wypłatę na MB, innym zajmuje to kilka minut.
Odradzam buka, dla tych, którzy cenią sobie szybkie wypłaty to strzeżcie się od BAH ????
Sam kiedyś chwaliłem BAH, a jednak zawiedli.
 
Do góry Bottom