>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Jak robicie przelew bankowy to zróbcie wyraźne zdjęcie potwierdzenia przelewu i wyślijcie im, powinni od razu dopisać kase do konta.
 
patos 90

patos

Użytkownik
Jak robicie przelew bankowy to zróbcie wyraźne zdjęcie potwierdzenia przelewu i wyślijcie im, powinni od razu dopisać kase do konta.
Mi odpisali jak im wysłałem potwierdzenie, że:
Przelew bankowy lub przez Pocztę Polską trwa od 2 do 5 dni roboczych.
Wpłaty księgowane są we wszystkie dni robocze (oprócz weekendów i świąt) w godzinach porannych.
a to nie była moja pierwsza wpłata:;/:
 
gumek18 0

gumek18

Użytkownik
Ja wpłaciłem w piątek o 6 rano i jeszcze nie ma, a ja chce grać bo MŚ uciekają!!!;(( Pewnie w poniedziałek rano bedzie kaska na koncie, oby bonusa nie odwołali bo zastrzegli, iż mogą w kazdej chwili odwołać;(
 
T 0

trebkins

Użytkownik
nie wiem o co chodzi?
biore wypłate pieniędzy klikam na przelew bankowy i wyskakuje mi &quot; Ramka została zablokowana, ponieważ zawiera kilka niezabezpieczonych elementów.&#39; Ramk stała zablokowana, ponieważ zawiera kilka niezabezpieczonych elementów.
to samo robie na drugim kompie i jest podobnie ale wyskakuje cos w innego tj. cos o certyfikacie .ale itak nie da sie wypłacic.
co mam zrobic??
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Jako że support BAH nie potrafił mi na to pytanie odpowiedzieć, napiszę tutaj, może ktoś mi pomoże lub miał taką samą sytuację.

Chciałbym wpłacić do konta BAH trochę kasy przez przelew i wysłać im potwierdzenie, żeby dostać kasę szybciej (tj. dzisiaj, bo to by była moja druga wpłata). Jednocześnie chciałbym wypłacić tą kasę na Moneybookers. Pan z supportu poinformował mnie, że nie ma takiej mozliwosci, że musiałbym wypłacać na konto. Czy jeżeli wpłacił bym kasę przez przelew, zrobił obrót, potem przez Moneybookers, znowu zrobił obrót tą kasą to mógłbym potem wypłacić wszystkie pieniążki na Moneybookers?
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Musisz wplacic kase do konta na MB, pozniej z MB do baha. Dopiero w takim przypadku możesz wypłacić pozniej na MB. Zabezpieczenie przed praniem pieniędzy.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
nie wiem o co chodzi?
biore wypłate pieniędzy klikam na przelew bankowy i wyskakuje mi &quot; Ramka została zablokowana, ponieważ zawiera kilka niezabezpieczonych elementów.&#39; Ramk stała zablokowana, ponieważ zawiera kilka niezabezpieczonych elementów.
to samo robie na drugim kompie i jest podobnie ale wyskakuje cos w innego tj. cos o certyfikacie .ale itak nie da sie wypłacic.
co mam zrobic??
Wchodzisz na BaH bez &quot;www&quot; na poczatku. Certyfikat jest tylko dla &quot;www.bet-at-home.com&quot;. Wejdz na strone z wpisanym &quot;www&quot; i bedzie ok ????
Sam nigdy nie wpisuje www w adresach i nawet do nich o tym napisalem chyba 2 lata temu ale widac nadal nic...
 
D 0

duce_24

Użytkownik
Witam,
jeżeli mam konto w BAH założone na siebie,a będę chciał wpłacić i wypłacić pieniądze z konta mamy.To mogą pojawić się jakieś problemy.
Z góry dzięki za odp.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Witam,
jeżeli mam konto w BAH założone na siebie,a będę chciał wpłacić i wypłacić pieniądze z konta mamy.To mogą pojawić się jakieś problemy.
Z góry dzięki za odp.
zglos to do nich ,nie powinno chyba byc problemow, no oczywiscie pelnoletni musisz byc i o skan dowodu moga poprosic ;]
 
B 0

basia1910

Użytkownik
Witam. Ostatnio zmieniłam nazwisko,ponieważ wyszłam za mąż. Konto bankowe jest na inne nazwisko,więc moje pytanie czy pieniążki będą przelane na moje konto
Ps. W informacjach dodatkowych w panelu &quot;wypłata&quot; wpisałam że zmieniłam nazwisko z powodu wyjścia za mąż
Dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem?
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł,
czy dużo mi brakuje do wypełnienia bonusu?
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
30 + 15 = 45
45 * 3 = 135 a Ty jak napisałeś postawiłeś za 52 zł
135 - 52 = 83 &lt;--- tyle CI brakuje
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem :p
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
pytanie do tych co wyplacali w b-a-h. ile idzie wypłata na mb?
a i jeszcze jedno: zleciłem wypłatę ale moj balans pozostaje taki sam jak przed zleceniem ???? nie wiem czy tak jest bo w kazdym innym buku w którym wypłacałem zlecona kwota zostawała odejmowana od stanu konta - w b-a-h jest inaczej?
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Wyplaty na MB bardzo szybko, czesto nawet po kilku minutach, gora 1 dzien.
Kwote odejmuja dopiero jak wykonaja wyplate (niestety dla niektorych ktorych w tym czasie moze kusic zeby zagrac ???? )
 
D 0

dziubasek00

Użytkownik
Wyplaty na MB bardzo szybko, czesto nawet po kilku minutach, gora 1 dzien.
Kwote odejmuja dopiero jak wykonaja wyplate (niestety dla niektorych ktorych w tym czasie moze kusic zeby zagrac ???? )
kilka razy przez to, ze pieniadze nie znikaja od razu przegrywalem całą kase
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ile dni czeka się na przelew od baha? (wypłata kasy?)
pierwszy raz wypłacam u nich i dziwne ,że nic nie pisali o skanie dowodu żeby im przesłać a kasa z konta już zeszła w bahu
 
Do góry Bottom