>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

G 0

grubymdwrz

Użytkownik
mam pytanko. W srode okolo godziny 16 zrobiłem przelew przez internet z ipko , napisałem wczoraj maila ile mam czekac na pieniadze na konto w bah po godzinie dostałem odpowiedz ze przelew bankowy idzie od 2-4 dni roboczych a jak zapytałem na livesupport to napisali mi ze od 2 do 7 dni roboczych. Jest to moj pierwszy przelew ,niedawno sie zarejestrowałem i . a i jeszcze jedno Data operacji 2010-07-14
Data ksiegowania 2010-07-14 jest to z potwierdzenia przelewu czy data zaksiegowania oznacza ze pieniadze sa juz na ich koncie? jezeli tak to czemu ich jeszcze nie mam w bah. Pozdrawiam i prosze o pomoc ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ile dni czeka się na przelew od baha? (wypłata kasy?)
pierwszy raz wypłacam u nich i dziwne ,że nic nie pisali o skanie dowodu żeby im przesłać a kasa z konta już zeszła w bahu
2-3 dni robocze.
Bet-at-home rzadko kiedy prosi o skan dowodu.
jaka jest minimalna wypłata z konta? (przelewem bankowym)
Brak minimum
mam pytanko. W srode okolo godziny 16 zrobiłem przelew przez internet z ipko , napisałem wczoraj maila ile mam czekac na pieniadze na konto w bah po godzinie dostałem odpowiedz ze przelew bankowy idzie od 2-4 dni roboczych a jak zapytałem na livesupport to napisali mi ze od 2 do 7 dni roboczych. Jest to moj pierwszy przelew ,niedawno sie zarejestrowałem i . a i jeszcze jedno Data operacji 2010-07-14
Data ksiegowania 2010-07-14 jest to z potwierdzenia przelewu czy data zaksiegowania oznacza ze pieniadze sa juz na ich koncie? jezeli tak to czemu ich jeszcze nie mam w bah. Pozdrawiam i prosze o pomoc ????
Zaksięgowanie kasy nic nie ma wspólnego z tym, że kasa już na koncie odbiorcy. Odpowiedź na twoje pytanie średnio to co 3 post w tym temacie. Wystarczy przeczytać kilka postów wstecz i masz odpowiedź &quot;ile się czeka na przelew.
Pozdro
 
K 0

kroplas57

Użytkownik
Witam, wpłaciłem wczoraj na bet at home 35 zł i chciałem przeznaczyć to na grę w pokera ale jak włączam oprogramowanie to pisze mi ze mam tylko 10 zł dostępnych środków dlaczego ?
 
A 1

aras86

Użytkownik
chcę wypłacić pieniądze z bet przez przelew bankowy naciskam odpowiedni przycisk i pojawia się okno o niezaufanym połączeniu spotkał się ktoś z tym?
 
A 0

andyy

Użytkownik
Mam pytanko - czy wypełniając druczek przelewu muszę wpisać imię, nazwisko, adres itp, czy wystarczy tylko numer konta?
I jeszcze jedno - żeby nie czekać tych kilku dni na zaksięgowanie przelewu, wystarczy, że zeskanuję druczek i im wyślę czy muszę czekać?
 
E 0

el_dorado

Użytkownik
Mam pytanko - czy wypełniając druczek przelewu muszę wpisać imię, nazwisko, adres itp, czy wystarczy tylko numer konta?
I jeszcze jedno - żeby nie czekać tych kilku dni na zaksięgowanie przelewu, wystarczy, że zeskanuję druczek i im wyślę czy muszę czekać?
1. Ja zawsze wpisywałem tylko imię i nazwisko ale ostatnio w banku poproszono mnie o pełen adres więc wpisałem.
2. Jeżeli zrobisz przelew w banku to czeka się kilka h (ja nigdy nie czekałem dłużej niż 5h) więc nie musisz im wysyłać druczku.
 
E 0

el_dorado

Użytkownik
chcę wypłacić pieniądze z bet przez przelew bankowy naciskam odpowiedni przycisk i pojawia się okno o niezaufanym połączeniu spotkał się ktoś z tym?
Z jakiej korzystasz przeglądarki (podejrzewam że Firefox) ? Możesz spróbować w innej np. IE.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Witam. Chce sobie 1wszy raz wplacic kase do buka internetowego. I teraz takie pytanie. Wybralem Bah&#39;a. I teraz tak wplace np 33 zl. Z bonusa nie chce skorzystac. Bo warunek obrotu 4 razy spotkanienm 1 lub wiecej po kursie 1,5 to nie taki pewny bonus. No ale do rzeczy...Czy sa jakiekolwiek zakazy nakazy prowizje wyplat ??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wybralem Bah&#39;a.
Słaby wybór ;)
Poczytaj jeszcze raz ten temat:
Najlepszy bukmacher internetowy
I teraz tak wplace np 33 zl. Z bonusa nie chce skorzystac.
Nie namawiam do bonusów... choć na początku zazwyczaj są pożyteczne.
Przy większym kapitale, można popełnić więcej błędów i łatwiej się uczyć ;)
Bo warunek obrotu 4 razy spotkanienm 1 lub wiecej po kursie 1,5 to nie taki pewny bonus.
Co to znaczy?
Wydaje mi się, że nie o końca orientujesz się w zasadach promocji o których wspominasz - przeanalizuj to jeszcze raz ????
No ale do rzeczy...Czy sa jakiekolwiek zakazy nakazy prowizje wyplat ??
Nie przypominam sobie, żeby BAH wprowadzał jakiekolwiek prowizje/limity/opłaty zarówno za wpłaty jak i wypłaty.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Słaby wybór ;)
Poczytaj jeszcze raz ten temat:
Byc moze jest slaby, nie wiem ???? Ale w wynikach ankiety jak teraz zerknalem najgorzej nie wypadl ;] A jest dla mnie jakos najbardziej przejrzysty na sam poczatek bynajmniej. No i kasa przelewem24 znalazla sie w ciagu 2 minut na bah wiec no poki co jak na 1wsza gre poprzez internet nie narzekam. Ale zaznaczam w necie jestem totalnie zielony i dopiero zaczynam, wczesniej gralem u stacjonarnych.
Nie namawiam do bonusów... choć na początku zazwyczaj są pożyteczne.
Przy większym kapitale, można popełnić więcej błędów i łatwiej się uczyć ;)
Co to znaczy?
Wydaje mi się, że nie o końca orientujesz się w zasadach promocji o których wspominasz - przeanalizuj to jeszcze raz ????
No byc moze nie do konca sie orientuje ???? Ale nie chce mi sie obracac cala kasa, ktora wplace, po to zeby otrzymac bonus. Bo ok moze sie udac ze wygram i dostane bonus a moze byc tak, ze przegram i wtedy cala kasa odleci ;] Ale za wiele sie nie pomylilem: &quot;Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,5 w Zakładach Sportowych&quot; Czyli jesli wplace 100 to bonus jest 50 zl czyli kwota 150 zl musze 3 razy zagrac po kursie 1,5...no niby do wygrania i fajnie 50 zl zyskuje, ale pewny nie jestem tego...a nie usmiecha mi sie 100 przerznac ze wzgledu na napal bonusem ???? Choc w sumie moje pytanie brzmi teraz tak czy te 3 zagrania po kursie 1,5 to moze byc kurs ogolny 1,5 na kuponie z paru spotkan ??No i czemu piszesz, ze na poczatku pozyteczny jest bonus ?? ???? A dla graczy doswiadczonych darmowa kasa nie jest pozyteczna ?? ????
Nie przypominam sobie, żeby BAH wprowadzał jakiekolwiek prowizje/limity/opłaty zarówno za wpłaty jak i wypłaty.
No to dobrze ???? A o to mi tez chodzilo ????
 
S 0

soko_23

Użytkownik
Witam
Wypłaciłem kilka dni temu 20 zł z mojego konta w BAH. Po krótkim czasie odjęli mi pieniądze z BAHa. Wybrałem metodę wypłacenie poprzez przelew bankowy. Konta w BAHu mam założone na siebie, a zleciłem przelew na konto mamy bo nie posiadam własnego konta w banku. Jednak nie da się tam zmienić nazwiska tylko jest od razu wpisane moje. Czy wypłacą mi pieniądze na to konto czy 20zł przepadnie?
Pozdrawiam
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
najczesciej matka ma takie same nazwisko jak syn ???? .. zalezy jaka droga wplacales tez .. powinno bezproblemowo byc wyplacone,przelew bankowy troche trwa..
 
S 0

soko_23

Użytkownik
Napisali mi z pomocy, że pieniądze zostały przekazane do przelewu. A jak się zapytałem na koniec czy mogę wypłacać pieniądze na konto matki, ojca itp. to odpisali, że: &quot;Wypłata możliwa jest na osobiste konto bankowe Gracza.&quot;. Więc nie wiem czy mi przeleją kase czy nie
 
Do góry Bottom